popisy i wpadki

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Re: popisy i wpadki

Post autor: Robert.P »

Fajne Combo :D ,mi jak helka nie trafia,to przynajmniej nie trafia w nic.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Chimera wpada w klocek goblinów (trochę ryzykownie, ale musiała się uchronić przed maszynami). 7 ataków- trafia z 6, rani 2. Breath- dwie pały, rani raz. Stomp- 3 razy, rani raz. Kolejna tura- zabiła kolejne 4 gobliny, one ją zadźgały.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Chimera została zaatakowana przez 6 Vargheistów na przód.Z wszystkich ataków wbił mi 1 ranę,ja oddając chimerą wbiłem 7 ran+6 z zionięcia.Reszta oddziału się posypała,najlepsza akcja mojej chimerki :D
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Widzę, że ostatnio chimera jest nr 1 w tym dziale :P wiec moja kolej
przeciwko TK ... moja 2 tura, cudem o dosłownie pół cm chimera jest na flance 4 Rycerzy Neropoli. Samotna szarża bez większego ryzyka jeśli chodzi o samo doszarżowanie ... dodatkowe 3 ataki super rzuty, czas na zionięcie 11 ataków ... przeciwnik nic nie wbił, a z przegranej walki reszta RN się posypała do zera równo co do pkt. następnie wjechała w kaszkiet który zjadła (nic mi nie zrobił z wybuchu :) ) następnie obrót i wbijam się w klocek łuków z 4lev magiem Light zeruje i odwrót w stronę następnych łuków z hierofanta których też zjadła.

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Hmm, to porównując do przykładu powyżej trochę blado, ale co tam. Chimerka dostała od tyrków z kamieni, dostała jedną ranę. Później z oszczepów kolejne dwie. Zostając na jednej ranie zgoniła oddział 4 terradonów, hordę 40 saurusów wpadając w nich od przodu i salamandrę, aby później bohatersko zniknąć za górką z dala od skinkowych plujek xD
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Spoko, w tą sobotę na lokalu postanowiłem sobie w 2. turze podkręcić Lorda Rzeźnika.
Rzuciłem sobie na Oczko 1,1,1 i nie zdałem LD.
Było wiele radości...
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Eldritch pisze:Spoko, w tą sobotę na lokalu postanowiłem sobie w 2. turze podkręcić Lorda Rzeźnika.
Rzuciłem sobie na Oczko 1,1,1 i nie zdałem LD.
Było wiele radości...
Obrazek
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Sooo gay ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ok wczorajsza gra... gram funową rozpą z diabłem slaanesha idzie po słabym początku całkiem nieźle... wklejam Diabła w halabardy z magami imperialnymi ale dostaje w bok papamobile... ilość impactów 6, jeden leci na charmed shield, wchodzą 4 woundy... no to luz mam save na 1+... rzucam save i co 4x1 rzucam warda nic... no i się posypało.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Papamobil- jak nie banishment na twarz to zderzak w dupsko- diabeł nie ma z nim łatwego życia...
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

On po prostu lubi ostrą jazdę :) Moja akcja z wczoraj, Wampir klepacz przez moją nieuwagę wbiega mi na front Lorda maga na dysku, mówi się trudno. Wali swoje ataki, 1 zranienie, poszło po wardzie. Mag oddaje, 3 zranienia, rzuty na save wampirka i....1,1,2.. No to ward. 1,1,2...i samotny wampir lord spłynał od plewnego maga z siłą 4 :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
DOC
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Pszczyna / Gliwice

Post autor: DOC »

Przez BSB save 1+, ward 3+ re-roll 1 i flamingami na DM walczącego z trolami przelatuje mangler. Ilość woundów 4, save 1,1,2,2 ward 1,1,2,2 przerzut pał, 1,5. :( Wyjmuje mi BSB z kluczowego kombatu przez co DP stoi z trolami, dostaje 2W i gra się trochę sypie... ;/
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

z cyklu dzisiejszego spotkania z VC na 3k....wpadam 4 skullcrusherami i rydwanem w klocek 40 ghuli na których udało się dodatkowo wrzucić soulblight. Jedyne co bolało to fakt iż była na nich regenka 6+ z mortisa. Najpierw impacty - 3+1, zranionych 3 i rzut na regene 6,6,5...spoko myślę. Wypłacam 12 ataków od jeźdzców i 4 z rydwanu z siłą 5. Trafiłem na 3+ całe 4 z czego zraniłem na 2+ jednego który zdał regenkę. Po inicjatwie kolej na ghule. Leci 40 ataków we mnie gdyż są w hordzie. zdaje 6 savów na rydwanie na 3+ z czego oblałem 5 i rydwan do piachu #-o . Mam 9 savów na 1+ na skullach i rzucam 6 pał #-o #-o #-o ....pozostałe 2 juggery oddają raniąc 3 i na regenke pada 6,6,4. Na koniec pozostałe stompy raniące dwóch i zabijające tylko jednego. Podliczenie - Ja zabiłem 3 rany, VC nabiły 10 ran. Przegrywam brejk na -9. Łamię się i uciekam na całe 5 cali i oczywiście zostaje zagoniony :) I jak mi ktoś powie że statystyka nie kłamie to jest durniem :mrgreen:
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Dzisiaj w pierwszej turze dostałem na IF transmutację, BSB, mag i połowa oddziału do piachu.
Następnie nie zdaję głupoty tym unitem mimo 10 LD.
Gdy 2 tury później łamię klocek WL Lordem na DM (oddział siadł podczas wymianu uprzejmości z klockiem), przebrzydłe elfy mi uciekają i się bezczelnie zbierają a ja ginę od bolca nie zdając żadnego warda.

Mam ochotę jechać na Ulthuan i spalić im tęczę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Od tęczy ty się towarzyszu odpierdziel :twisted:

Ale to prawda elfy potrafią być irytujące...
A ze śmiesznych opcji turniej na 800 pts... ciskam bless ze shrina na warriorów, w których siedzi champion... 6,6,2 GG :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

haha na takie pkt to lepiej nie mogłeś trafić :) czuje że udało się wrzucić DP do gry? :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

Mój niezabijalny klepacz na dysku bije sie z klockiem crypt horrrorow, wbija 2 rany. Oni nie są lepsi ranią go raz. Nie zdany pancerz, dwie gały na ward i przegrywam o jeden bo ich szarża i szereg. Potem liderka, oczywiście nie zdaje i ucieka za stół.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wiec tak wygląda geneza tej porażki z VC...
Stawiałem, ze złoisz Elvisa, bo ta jego rozpiska wyglądała blado przy Twojej.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

Nom. Wszystko szło nie tak. Chimera bez generała oczywiscie nie zdała liderki i uleciała za stòł. Warriory chociaz byli jechani na trzy baty przez ghule duże ghule i zombie ustali całe trzy tury tracąc dwóch zawodników. Oczywiście nie zdawali liderki na strach a na koniec nie zdali liderki i uciekli. Dogoniły ich zombie. Rydwan spisywał sie w miare ok. Wypłacił ładne impakty i utrzymał dwie tury duże ghule. Helena to helena. Połkneła nietoperze, trafiła raz bez wiekszego efektu. W zasadzie najlepsze co zrobiła to przetrwała do końca:)

Utrata niezabijalnego generała w drugiej turze boli. Boli też obszarowe wskrzeszanie. Na małe pkt gra sie cieżko. Bez bsb bez maga z dispelem bez innych fajnych zabawek. Woch jest drogi i na małe pkt bedzie dostawał po dupie.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Xyxel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Xyxel »

DP Nurgla się nie zmieścił? Generał na dysku jest cienki przy nim jeśli mówimy o przeżywalności w walce.

ODPOWIEDZ