Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ

Pod czyim panowaniem siły Chaosu mają szansę na zwycięstwo?

- krwawego Khorna
17
13%
- nieczystego Nurgla
14
11%
- perwersyjnego Slaanesha
16
13%
- różnobarwnego Tzeentcha
19
15%
- siła Chaosu tkwi w umiejętnym wykorzystaniu mocy każdego z bóstw
32
25%
- prawdziwy Chaos jest niepodzielny!
29
23%
 
Liczba głosów: 127
Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Re: Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Post autor: Denn »

Murmandamus pisze:Mój sztandar należy do Slaneesha na pohybel tym brutalom od Khorna.

(w grze jednak najczęściej dowodzi Tzeenchowiec i kombinacja różnych marków co wymusza obecny army book)
POWERGAMERZE! :twisted:
Woot?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

ale potrafi też i Demon Prince ;) Swoją drogą Denn, twoi dawni Chaosyci służą teraz mi.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Murmandamus pisze:ale potrafi też i Demon Prince ;) Swoją drogą Denn, twoi dawni Chaosyci służą teraz mi.
Właśnie się tak zastanawiałem, gdzie ja ich podziałem... a tutaj się okazuje, że ich bezczelnie sprzedałem :D
Woot?

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

Podzielę się z wami maluczcy wiedzą z AB do WoChu. Wyraźnie tam stoi, iż Khain to wcielenie Khorna. Każdy Bó Chaosu jest aspektem ludzkich odczuć, więc każdy bóg walki jest wcieleniem Khorna, Każdy Magii Tzeentha itd.
Archaon stał się wszechwybrańcem, po tym jak przeczytał stare pisma ze starej biblioteki pod zakonem i coś ogarną, co go wkur... do tego stopnia, iż rzucił Sigmarytów i poszedł podbijać lodowe krainy [aby wrócić i podbijać domek], czyli pomysł, że kult Sigmara jest podległy kultowi Tzeentha wcale nie jest bez sensu.
Postawmy się na miejscy tego "arcysłabego" championa: Nagle dowiadujesz się, że to, w co wierzyłeś i za co walczyłeś od 20-30 lat to kłamstwo i propaganda i przestajesz się bawić w subtelności, masz Mission Imposiible: Rozwalić Everythink
Tylko, że skoro bogowie Chaosu są personifikacją ludzkich uczuć, to jak wybijesz 3/4 ludzi, bogowie... osłabną! Ot cała filozofia! :D
Moim skromnym zdaniem Tzeenth manipuluje WSZYSTKIM [zresztą tak jest napisane w AB, ale większość forumowiczów ogranicza się do rozumienia tego jako: wojownicy podlegli Tzeenthowi, czasem słudzy innych bóstw.] A co jeśli ten nieśmiertelny Troll [mówię tu o Trollu, który wszystkich trolluje, nie o śmierdzącym rzygaczu, który nie potrafiłby skłonić krasnoluda do wypicia piwa, co samo w sobie byłoby sprytne, bo krsnal się zaprze i piwa nie wyżłopie. Owy troll oczywiście nie ogarnie, jak sprytnie to rozegrał, ale chyba odbiegam od tematu :D ] Jak już mówiłem, co, jeśli ten nieśmiertelny Troll [teraz mówięo Tzeenthu!] manipuluje ABSOLUTNIE WSZYSTKIM, tak, że wszystko układa się po jego myśli? Pewnie już domyśliliście się, że najbardziej lubię Tzeentha, prawda?
I na koniec: mam nadzieję, że było warto przeczytać tę ścianę tekstu?
Ostatnio zmieniony 31 sty 2013, o 02:53 przez DragoMir, łącznie zmieniany 1 raz.
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

Tak się właśnie zorientowałem, że mimo, iż zbieram chaos, jestem nekromanto [Xardas forever!], ale, ze już się rozpisałem, nie usunę mojego dzieła!
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

raz ze 2 letnia nekromancja
dwa ze wtf? :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

Ferie mamy, to sie nudze, jak widać czasem zaczynam nawet myśleć! A to nowość ;)
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

ODPOWIEDZ