Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ

Pod czyim panowaniem siły Chaosu mają szansę na zwycięstwo?

- krwawego Khorna
17
13%
- nieczystego Nurgla
14
11%
- perwersyjnego Slaanesha
16
13%
- różnobarwnego Tzeentcha
19
15%
- siła Chaosu tkwi w umiejętnym wykorzystaniu mocy każdego z bóstw
32
25%
- prawdziwy Chaos jest niepodzielny!
29
23%
 
Liczba głosów: 127
Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pod czyim sztandarem armia Chaosu podbuje świat?

Post autor: Pokutnik »

Mówcie co chcecie wasi marni bogowie nie obronią was przed przepastnymi trzewiami.Ogry zniszczą was swymi brzuchami.Khorne będzie dobra przystawką dla Wszechtyrana,nurgle będzie kible czyścić,slaanesha damy gnoblarom bo się świeci,Tzeentch może swym dziobem plecy nam drapać co do Khaina nie wiem wstyd trzymać takiego w domu(ogry to nie homoseksualiśći)
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Co to za propaganda grubasów?
Wielkie Trzewia to nawet nie bóstwo, tylko wielka wystająca z ziemi morda.

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Trzewia są czymś co zahipnotyzuje twych marnych wojowników i ich pożre.Trzewia są mordą tylko ale wieżą w nie wszystkie ogry a nie jak twój skłócony chaos jak nie ich to swego lejecie.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Tylko takie bezrozumne grubasy jak łogry mogą wierzyć w gigantyczną mordę.
Między sobą? To oczywiste- Chaos ceni siłę, nie tak jak wasz bożek, u którego miernikiem wiary jest ilość pochłoniętego żarcia.
Wyznawcy Chaosu są silni. Wasi-tylko tłuści.
Ale w sumie ciesz się. I tak są mądrzejsi od Druchii.

PS. Wymieniłeś armię, bosko. Ja także. Po sesji letniej czelendż? :twisted:

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

ok :badgrin:

Nie znasz się na ograch więc nie gadaj ogry nie są tłuści ogry mają mięśnie potwierdził to imperialny uczony.Te żarcie to są dary gdyby nie "żarcie" twój nędzny chałas umarł by z głodu(każdego z twych marnych bogów trzeba karmić,krwią,rozkoszą,zarazą,chciwością.)
Ogry walczą między sobą w imię jednego boga przepastnych trzewi :twisted: .
Ogry nie czują jak dźgacie ich swymi nędznymi mieczykami.
A co do druchnii 3 szczypty czosnku,łyżka soli,gotować na wolnym ogniu 30 minut-1h
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Kto wierzy imperialnym uczonym?
W kwestii mieczyków-być może. Lecz jak wypruje im flaki toporem, to zapewne coś poczują.
:wink:

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Toporem to stopy czyścić możesz :twisted:
Maczugą przez łeb i trochę rozumu wróci twym wojownikom do tej spaczonej głowy.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

mam przed sobą dziwny podręcznik w którym pisze że ogry mogą wziąć mark of nurgle, tzeench, slaanesh, Khorne ( oczywiście ) więc nie masz wiernych wyznawców w swojej armii :twisted:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja znam pewne ogry co dorywczo w armiach najemniczych słuzą :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Jedzenie i kasa na jedzenie to motyw ogrowych najemników,a jak chaośniak mąci w umyśle ogrów to nie ma sprawa.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Szkoda, iż te Chaosnickie ogry silniejsze sa od zwyklych :wink:
Widać, iż Mroczni Bogowie niczego nie marnują..nawet takich sumo jak ogry.
Nota Bene, Ogry Chaosu to całkiem wierni wyznawcy Chaosu, wszak tak pisze w mym AB. Widać, iż Chaos zapewnia więcej żarcia od Wielkiej Mordy. :wink:

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Te ogry zostały opętane i nie są godne Ogrzej rasy.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

jakie opętane... tożto korupcja! poszli za kasą (a raczej w tym przypadku żarciem):)

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Odświeżę trochę temacik i dodam coś od siebie.
Wiadomo, że w świecie warhammera jest coś co dodaje niektórym stworzeniom siłę i inne ważne cechy. Wydaje mi się jednak, że to nie są bogowie i choć można ich tak nazwać zapewne różnią się od tych z mitologii, czy innych bajek o bogach. Tutaj te moce, przynajmniej według mnie są jakimiś istotami, które powstały z czystej magii i nie są nieskończenie potężne bo magia jak wiadomo nie jest mocą, którą można bezkarnie kontrolować.

Mówię tak, bo zawsze zastanawiało mnie czemu chaos nigdy nie podbił Imperium na dobre, choć jego siły było liczebniejsze i mocniejsze jako pojedyncze jednostki. Wiadomo, że i tak ten świat warhammera powstał przez ludzi i zmienia się cały czas, żeby zatrzymać jak najwięcej fanów. Jednak taki Chaos cały nadziany mocą swoich ,,Bogów" powinien z łatwością podbić imperium i inne podobne krainy zamieszkane przez ludzi, elfy i krasnoludy. Wtedy jednak cała zabawa, którą oferuje nam warhammer zniknie.

Każdy kto zna choć trochę warhammera 40 000 wie jak losy świata się potoczą i tak mogłoby się ciągnąć w nieskończoność i nikt nigdy nie podbije świata,a zło nie zniknie całkowicie. Trochę zagmatwana ta moja odpowiedź, ale bystre osoby na pewno zrozumieją :wink: .


Ja jak najbardziej popieram khorna, po prostu go lubię :P . Brawa dla pana, który założył temat niby tak proste pytanie, a zmusza do refleksji nad czymś co istnieje tylko w ludzkiej wyobraźni. Widać dokładnie co wygrywa, jednak najlepszy chaos to najbardziej wszechstronny chaos.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

1. fanie :)

2. hm... ale oni ( bogowie ) są magią bo magia to chaos, a wcale się nie kontrolują ( szczególnie mój ulubiony ) 8)

3. to nawet nie chodzi o to jak są wielcy i potężni, ale się nie lubią między sobą, a wręcz zwalczają jak i tu jak i w chaosie toczą między sobą wojny... wcale się nie dziwię że ich jeszcze nie podbili przecie działają chaotycznie ;)

4. w 40K jak i w WFB historie albo się powtarzają albo zmieniają ( GW ) je według swojego mniemania ( np. TAU, topór Khorna) :roll:

5. tak popieram w pełnym wymiarze wypowiedzi kolegi, a wszechstronnym jest Khorne jak by nie było :twisted:

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

Widzę Pokutnik że wymiana się podobała:D materialnie i mentalnie :D

wkońcu pozbyłem sie gruybasów :D

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Khorne jest strasznie oklepany...i przez to cholernie nudny. Krew krew krew krew...blablabla, ileż można.
Troszkę świeżości...może Malala w następnej edycji wskrzeszą? Albo hm..Necoho ?( tak się chyba nazywał).

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Necoho
Można usłyszeć o nim parę słów ? Albo wskazówki gdzie szukać?
Edit : google jednak mnie nie zawiodło choć w nie zwątpiłem :lol2:

Ja Khornem fascynowałem się na początku zabawy z chaosem, ale potem i taktycznie i wgl zrobiło się jakoś ubogo. Tzn zawsze było ale na początku mi to nie przeszkadzało.

Nurgle zawsze mnie zniechęcał.
Teraz bawię się Tzeentchem i Slaaneshem. Dyski są po prostu boskie.
Malal jest fajny ale grać się na nim jakoś szczególnie nie da, a szkoda.
Hordes of Chaos.... To było to....

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Było o nim w I ed. WHRP, razem z Malalem (chyba). Inkarnacja zła i zepsucia, taki bóg czystego zła i szaleństwa bodajżeto.
Mnie zawsze ciekawił Tzeentch, jako, iż uwielbiam klimacik Chaosyckich magów popierdalających an dyskach w Chaos Armour'ze.
Eh, chcę już nową edycję Chaosu.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Necoho pojawia się w 1-ed. Settingu WFRP "Zle sie dzieje w Kislevie" jako bog-renegat Chaosu.
Swoja droga niezly z niego gostek, jest patronem ateistow.

ODPOWIEDZ