Strategie Generałów Północy...

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Re: Strategie Generałów Północy...

Post autor: crovaxus »

przeciwnik będzie miał taką minę :)
Obrazek

Jak dla mnie defensywny woch nie istnieje..na nowym booku jesteśmy na tyle mobilną armią iż nie ma sensu wracać do korzeni i stać w miejscu czekając na nadejście wroga :)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, o 19:47 przez crovaxus, łącznie zmieniany 1 raz.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ale grac mozna:p ja tez wole ofens

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk 4
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

opłaca się wystawiać czołzenów w tej edycji? w jakiej ilosci wystawiać warriorów? 16, 20 czy 24? czy lore of tzeenth na magach nadaje sie do takiego defensu? podoba mi się ten długodystansowy pocisk mysle ze moze sie sprawdzic. chce uzywać giganta jaką jednostkę wybrac jako drugi rare? helkę? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :-k
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Jak chcesz grać na piechocie to obowiązkowo Helkę, a nawet dwie... ja gram czterema :mrgreen:
Choseni są drodzy punktowo i na małe bitwy się nie opłaca ich brać ale skoro chcesz grać na piechocie to spokojnie znajdziesz na nich punkty, wtedy powinieneś dorzucić im Shrinea, który zwiększy możliwości w losowaniu na EotG.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Gigant jak juz to nurgla ale jest to dość słaby wybór.

Grając defensywnie właśnie magia tęzy i deatha będzie działać najlepiej - uzupłeniają się te lory
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
B.Knight
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: B.Knight »

zastanawiam się co dokupić jako special i rare... chimera? SC? DoW cannon?




hellcanon czy SC uzbierałem kasę ale nie moge się zdecydować
Ostatnio zmieniony 3 maja 2014, o 14:47 przez B.Knight, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

W tej edycji nie można brać dział DoW.

ODPOWIEDZ