Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Nowy WoCh

Post autor: Eldritch »

http://www.warseer.com/forums/showthread.php?t=324909

Co myślicie ?
Na te plastiki dosyć długo kazali sobie czekać, patałachy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Nie ma zdjec figsow nie ma co oceniac ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Rychło wczas :D Warshriny mam, forsakeni musieli by dostać skirmish, scouta, killing blowa i ITP żebym nimi zagrał, dragon ogry by musiały kosztować 20 pkt za jednego a large kit musiałby być Hellcannonem żebym to kupił. Ale i tak miło
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Miło że onas nie zapomnieli :roll:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Będą fajne bitsy - a duży set to na bank dragon :) :mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

oby nie zrobili takiego kitu jak ghorgona czy cygor w bestiach :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

besti gw wybitnie nie kocha. co innego woch! musi być syto wizualnie bo dzieci przestaną ją kupować.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

po prostu chcą zyskać trochę kasy na sprzedaży figsów jeszcze grywalnych, zanim wydadzą nowy book

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

rudobrody79 pisze:po prostu chcą zyskać trochę kasy na sprzedaży figsów jeszcze grywalnych, zanim wydadzą nowy book
Do Forsakenów pijesz? :D
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

nie do ołtarzy !!!
pozostałe figsy każdy kolekcjoner chciałby miec chociaż na pólce.........z opisanych w warseer

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

warriorzy to byłą banda koksów i barbarzyńców a nie DO czy ogry to było dla bestii, to że pomieszali te dwa AB jest nieporozumieniem, bo dla mnie jak i jeden AB jak i drugi, straciły na klimacie :roll:

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Oj no co ci bestie w Wochu przeszkadzają, przecież i tak nikt nimi nie gra :mrgreen: A tak to przynajmniej książka grubsza i możesz na przykład historię trolli chaosu poznać ;)

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja tam się cieszę że mamy takie zróżnicowanie w WoChu, to była jedna z przyczyn dla której zacząłem zbierać tą armię i nie wyobrażam sobie teraz mojej Hordy bez Ogrów, Trolli, Dragon Ogrów, czy Shaggothów [-X
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie pokazali technik walki maruderów, czyli scoutów czy skirmisz, maja cięższa kawalerię niż tylko fast, nie ma " mutantów " czy opętanych, bojowe bestie i maszyny ( głównie tarany ) jak by tak książka wyglądała, opisując każdy aspekt mortala, bym w niebo wzięty a nie w bestiach powinni się pojawić DO czy Trolle, teraz AB do bestii, to osobiste postrzeżenia

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Dla mnie ogry i dragon ogry powinny być własnie w mortalach, gdyż nie są to bestie chaosu wg ich definicji. Zarówno ogry jak i dragon ogry to właśnie śmiertelnicy, osobne rasy które zaprzedały się chaosowi. To samo trolle. Beastmen, Dzieci Chaosu, to istoty z urodzenia i gruntu należące duszami do chaosu, ani ogry, ani DO do nich nie pasują. (że sobie tak fluffem popierdzę :D )

oby nie zrobili takiego kitu jak ghorgona czy cygor w bestiach
Miałem takie samo zdanie, ale jednak widziałem sklejony model na żywo i wygląda nieźle - po prostu malowanie by GW jest zrąbane, tak jak było w przypadku minosów.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

minoski też nie są z chaosowej maści tylko zjednoczone w pożeraniu mass ludzkich to samo tyczy się ich kuzynów Ghorgon i Cygorów

choć fluff faktycznie mówi że ogry sprzedały się za chaosowego psa, a DO o wieków miały z chaosem podpisany pakt o niszczeniu wspólnych celi

co do figurki Ghorgony mam kupić zamiar jedna jak coś to się przerobi bo bistsy dość zacne ma, głowy są fajne, Cygor jakoś bardziej mnie przekonywuje

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Szczerze mówiąc to nie bardzo kapuje po co wydają w ogóle forsekenów ;p Myślę że oni sami w ogóle tego nie przemyśleli, gdy to dodali do booka, ponieważ w innym wypadku już wcześniej byłyby modele xD

Ja stawiam że duże pudło to nie będzie ani smok, ani helena, ponieważ to by było zbyt oczywiste aby było niespodzianką.
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ja stawiam na smoka
Obrazek
T

sarssk
Warzywo
Posty: 18

Post autor: sarssk »

mega turbo wielki chaos spawn powinien być :D jak na chaos to jest za mało mutantów tataj -.- i brakuje takiego marudera hero ktory moglby byc jako tani bsb

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

tańszego bsb nie zrobią raczej,
kto by takiego chciał bez pancerza chaosu ?
też stawiam na smoka - jeśli będzie to pewnie jakieś duże bydle

ODPOWIEDZ