Coś dla kolekcjonerów i zapaleńców ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Coś dla kolekcjonerów i zapaleńców ;)

Post autor: Solider »

Witam,



mam do sprzedania zestaw podręczników do Chaosu, składa się z następujących pozycji:



1. Warhammer Armies: Chaos 4ed. (chyba, nie jestem pewien), oryginalne pudło, karty: Slaanesh Spell - 14 szt., Tzeentch Spell - 14 szt.,Nurgle Spell - 14 szt., Magic Item: Reward - 20 szt., Chaos Gift - 48 szt. Z tego co się orientuję, to brakuje: 16 counterów i 13 kart Magic Item Magic Item.



Książka wygląda jak zdjęta prosto z pułki sklepowej, to samo tyczy się w/w kart, pudełko delikatnie podniszczone, ale to normalne, wynik użytkowania.



2. Warhammer Realm of Chaos 5ed. (też nie jestem pewien). Stan książki też praktycznie idealny, widoczne minimalne ślady użytkowania.



3. Warhammer Hordes Of Chaos 6ed. Książka kompletna, nic nie wylatuje, ocena 4+/5- w 6 stopniowej skali szkolnej, nosi ślady widoczne użytkowania.



4. Dodatek z bohaterami specjalnymi: Warhammer Champions of Chaos. Książka kompletna, nic nie wylatuje, ocena 5- w 6 stopniowej skali szkolnej, nosi ślady widoczne użytkowania.

Dla zainteresowanych podaję link: http://allegro.pl/rarytas-dla-kolekcjon ... ?source=oo

Ps. Istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem, czyli kto pierwszy ten lepszy. :twisted:

Zainteresowani podbijają na PW lub maila: solider4@interia.pl

Pozdro

Solider
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Grosiu przenieś ten temat proszę do działu BAZAR (oczywiście jak możesz), a ten post skasuj. Wcisnąłem zły klawisz i wyszedł nowy wątek :roll: , a nie chcę robić Ci bur..lu na forum.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

ODPOWIEDZ