Fluff o storm of Chaos

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Fluff o storm of Chaos

Post autor: Infernal Puppet »

Braci forumowa ma do was takie zapytanie - gdzie można ( oprócz oryginalnej ksiażki o kampaniii/Army booka Woch/hord ) znaleźć jakieś ciekawe informacje o historii archona ? Książki, strony internetowe, inne AB ? Raz, ze wciągłeła mnie ta niby prosta historia, dwa, że mam pewną ideę by zrobić do "bitwy o wesnoth" kampanię własnie o Archonie :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Champions of Chaos do 5 edycji, Hordes of Chaos do 6 ed i WoCh do 7 ed + może Storm of Chaos
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

trikk pisze:Champions of Chaos do 5 edycji, Hordes of Chaos do 6 ed i WoCh do 7 ed + może Storm of Chaos
Dodałbym do tego moze jeszcze Slaves to Darknes wszystkie wolumenty oraz Liber Chaotice :D

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

A tam wszędzie jest o Archaonie? On powstał chyba przy 5 edycji w Champions of Chaos, ale mogę się mylić.
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

trikk pisze:A tam wszędzie jest o Archaonie? On powstał chyba przy 5 edycji w Champions of Chaos, ale mogę się mylić.
Mozliwe ze jest poprostu ogolnikowo o Chalasie. Nie udalo mi sie niestety dorawc wszystkich tych ksiazek wiec spekuluje. Mozna sprawdzic co i jak w razie czego po sieci.

Z tego co udalo mi sie przypomniec to raczej wszystkie info i caly fluff o nim bedzie w bookach do 5,6 ed plus storm. Nic poza tym

http://whfb.lexicanum.com/wiki/Archaon

ODPOWIEDZ