8ED WoCh - Pytania i odpowiedzi

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Re: 8ED WoCh - Pytania i odpowiedzi

Post autor: Kacpi 1998 »

więcej stompów ?

Jędrul
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jędrul »

3+3+1 to mały front, 6 rzygów i 2 pełne ranki

faktycznie 5+2 daje najwięcej stompów (zapomniałem o nich), co do rzygania to nic sie nie zmienia bo jeden i tak polegnie w pierwszej rundzie
MARK OF MARKI MARK

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Pytanie co do Stompow. czy przypadkiem nie bylo w zasadach że nie ma stompa jeśli jednostka przeciwna ma taki sam base size ?
W booku nie ma tego ale czy nie bylo tego w uscisleniu ?

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

W RB jest tylko że stompować można "enemy infantry, war beasts or swarm unit in base contact with the model". Czyli stompy normalnie będą działać.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Święty pisze:W RB jest tylko że stompować można "enemy infantry, war beasts or swarm unit in base contact with the model". Czyli stompy normalnie będą działać.
Własnie. Widac sobie uwidziałem jakos :D my Bad :D

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Dalej mam cichą nadzieję że w erracie zmienią ich troop type [-o<
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Święty pisze:Dalej mam cichą nadzieję że w erracie zmienią ich troop type [-o<
Ja również. Trochę jednak to zmieni na korzyść dla nich.

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Najbardziej to boli chyba brak pełnej liczby ataków wspierających.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Macie nowe dobrej jakosci fotki:

http://imgur.com/a/7Byj0

Powiem wam, że cześć tych elementów wyglada tam ciekawie :D
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Wow ja to chce do demnków mych ! :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Mega :D Bardzo mi się podobają.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

zapominacie wszyscy, że trole będą w ten unit trafiać na 5-ach co daje jeszcze lepsze szanse, natomiast z GW i flamingami to nie zdejmiecie regeny uderzając po trolach.
więc jak już to w trole z flamingami i 2hw lub hw + shield...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

primo trolle rzygaja bo nie opłaca się im atakować, secundo od początku świata było pisane o flamingu i AHW
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Mi te nowe figsy nie do końca się podobają. Połączenie demonów z forsakenami do mnie nie przemawia.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

MadMax pisze:Mi te nowe figsy nie do końca się podobają. Połączenie demonów z forsakenami do mnie nie przemawia.
Widać klątwe tych paściowych modeli GW. Tutaj jest o niebo lepiej. Jest zło jest rozkład. Kawał fajnych modeli. Już odkladam kasiore na 2 boxy plus herosa :D

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Na mnie robią wrażenie. Chyba będzie trochę dodatkowych bitsów, bo z tego co widziałem to chyba kilka tarcz będzie w zestawie, główki z hełmami i bez. Choć najbardziej podoba mi się muzyk :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Chałoss nadchodzi na ju tu be :
http://youtu.be/5DeHeecXjCM?list=UUwdh3 ... lB4ct8B-Fg
Na filmiku widać jaką wielka kawalerie nurgla :mrgreen: :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Z racji że mamy tu niejako zestawienie armii Nurgla z Imperium to wrzucę tatki cytat z pewnego forum.
Rick was reported to want to "advance the timeline", kill off several special characters and produce a set of four (or eight) books detailing the end of times. Nurgle was to attack the empire in Tamurkham, Tzeentch was invading Lustria, Slannesh was getting stuck into Ulthuan, and Khornes hounds where at the gates of Naggaroth. Sounds all to familiar dosn't it.
Ciekawe, czy będzie to jakoś kontynuowane. Bo trochę byłoby słabo, gdyby na świcie wielka apokalipsa, a wyznawcy tylko jednego boga chaosu robią co do nich należy.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jedyne zastosowanie jakie widzę to 3-4 + muzyk + champion + domek + shrine, ale i tak ich nie kupię - M4 i Infantry całkiem ich przekreśla. Ot, popełnili kolejnego slaughterbruta.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Chałoss nadchodzi na ju tu be :
http://youtu.be/5DeHeecXjCM?list=UUwdh3 ... lB4ct8B-Fg
Na filmiku widać jaką wielka kawalerie nurgla :mrgreen: :mrgreen:
To nie kawaleria nurgla a zwykłe murfangi od ogrów... poczytaj co się stało biednym ogrom...
Jedyne zastosowanie jakie widzę to 3-4 + muzyk + champion + domek + shrine, ale i tak ich nie kupię - M4 i Infantry całkiem ich przekreśla. Ot, popełnili kolejnego slaughterbruta.
Myślę, że przesadzasz będzie to najlepsza jednostka do noszenia sztandarów w WOCH cholernie ciężka do zabicia... jak wesprzesz ich magią odpowiednio to robią się naprawdę mega... na wyjściu wszystko poza lordami trafia ich na 5+.... mają T5 i as 3+ więc elfiki mogą mieć problem z rozstrzelaniem ich... i co najważniejsze dla każdego coś miłego chcesz mieć 3+as w combacie no problem, +1 atak na zwykłą piechotę to samo, trafiasz na kawę bądź herosa i bierzesz sobie dwuraczka... a piątka z FCG to śmieszne 230 pkt...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ