marauder

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: marauder

Post autor: Khuman »

RobiChaos666 pisze:bykiem
Byki są fajnie ale nie ortograficzne :twisted:

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Do trochę wcześniejszego posta.
Wcale nie uważam, że piechota maruderów ma z założenia ginąć albo ewentualnie robić za mięcho armatnie :)
Z ruchem 4 w każdej bitwie na coś mi szarżowali, zawsze wystawiam 30 - 40 z Great Weaponem nawet bez zbroi.
40 takich z markiem khorna przepędziła 40 wojowników klanowych od krasnali.
Ładują z siłą 5, mają wysokie WW jak na ludzi (imperialne ciury za ten koszt punktowy nie robią nic ;))
Ostatnio 30 wpadło z zasadzki w 30 mnichów zarazy i wygrałem walkę o 20 punktów <lol> Faktem jest, że od tylca docisnął ich pomiot, ale win to win :)

Co do konnych marudów, zacząłem się do nich przekonywać. Najszybsza jednostka w wochu (oprócz latających herosów), rzuca, klepie, czego chcieć więcej? Ja tam zawsze z markiem Khorna ich wystawiam, z cepami i toporami do rzucania, bo w razie czego, to też potrafią przypier.... :mrgreen:
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

nikt nie kwestionuje, ze jak wszystko pojdzie dobrze to moga wygrac combat... ja tez zawsze ich wystawiam, sprawdzaja sie, chociaz dla odmiany mi od krasnali sie odbili ostatnio, chociaz statystycznie cobat wygrywalem o 5... wl tez blokuja i stoja poki maja steadfasta. do tego jesli same nie sa w combacie a z jakims wsparciem, lub jak sa na boku to kroja niemilosiernie...

maruderzy konni w tej edycji mniej mi sie sprawdzaja i bardzo rzadko ich wystawiam. pare razy ze sztandarem na b&g wystawilem, tam dzialaja zajebiscie. ale gdzies dojechac to raczej im nie idze, zawsze spadaja od pestek, bo z 6sv to nie poszaleja... ta maja malutki zasieg i bardzo rzadko wykorzystuje ta opcje. z flailami jak wystawie to najczesciej nie zdaja frenzy w khornie. a w slaaneshu z 5 atakami to zaloga mi potrafi ich odbic ;x no ale i nie raz jak dojada to maszynke, dwie sciagna ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

sorinmarkov pisze:Ostatnio 30 wpadło z zasadzki w 30 mnichów zarazy i wygrałem walkę o 20 punktów
Z zasadzki tzn? Od przodu, boku, tylu? Od przodu nie powinienes miec szans z gw sie przebic. Monki bija wtedy pierwsze, pierdyliard atakow ewentualny przerzut nie trafien, nie zranien i nara ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Od boku :)
Mnisi pogonili za fastami i wylądowali ślicznie boczkiem dla marudów. Szczurki raniły ich na 4+, one je na 3+, nawet gdybym w nie wleciał od przodu myślę, że bym ich stłukł.
Przerzuty były ;) To że ma przerzuty na trafienie czy zranienia jasne, że ułatwia mu sprawę, z tym, że klecha jest goły i nie ma jak save`ować ran ;) A pierdyliard ataków mają też grasie w khornie, po 6 w szeregach daje 18(19) trafień.

A niechże mnie ktoś oświeci:
Jak 5x Konnych marudów może kogoś w walce zlać??? Oprócz badziewnych fastów innych narodów? :mrgreen:
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Zlać może nie koniecznie, ale mogą wpaść od boku, wygrać combat i na farcie coś złamać (ten steedfast mnie irytuje), a w bardziej statystycznym przypadku po prostu chwilę przetrzymać i zadając jakieś tam straty.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Co do monkow to imo od przodu sie nie przebijesz z gw, z flailami juz powinienes bo bijesz pierwszy. U mnie monki biegaly bez bohaterow w srodku jak ma byc tam priest to tylko z furmana dla unbreakable (chociaz latwo z cannona mozna stracic) ;) Jak dostajesz okolo 50 atakow na twarz z przerzutem nietrafien i niezranien to nie powinno byc co zbierac. Jak wpadlem tym w okolo 30 hamkow to 8 zostalo po pierwszej turze cc a chlopaki sa twardsi od maruderow ;)

Konni maruderzy nie sa od tego by klepac hordy ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Poprawka
Konnica Maruderów jest zbyt droga jak dlamnie spada za szybko ze zwykłych Imperialnych kusz wole brać Psy
Ostatnio zmieniony 21 gru 2011, o 17:28 przez RobiChaos666, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Robi zainstaluj tego firefoxa i edytuj to co napisales zanim ci Groszek kolejny post wykasuje ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Akadera pisze:Robi zainstaluj tego firefoxa i edytuj to co napisales zanim ci Groszek kolejny post wykasuje ;)
Mam dzisiaj imieniny i właśnie szykujemy się do sesji gota wspomaganej cytrynówką 8) Nie chce mi się tego czytać nawet po poprawie... Jutro będę miał kaca to nożyczki pójdą w ruch bez litości... :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Na kaca najlepsza praca :D
Jeszcze kilka dni na forum i Robi bedziesz mial 5 ze wszystkich dyktand :D
PS. Interpunkcja i piszemy "dla mnie"
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

ODPOWIEDZ