Galeria

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Galeria

Post autor: Fuxiorr »

Ślimaki nurgla + duży demon :P . Chciałem by muszle były jak najbardziej realistyczne i chyba mi się to udało. Podstawki nie skończone bo klej mi się skończył :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fotka porawionego ostrza - pierwszy raz chyba rdze robiłem
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

urocze maleństwa

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Skull canon of Nurgle :twisted:
Obrazek
Obrazek
Mam nadzieje że Bearded się nie obrazi.. troszkę od niego pomysł ściągnąłem :wink:
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2014, o 13:59 przez Fuxiorr, łącznie zmieniany 1 raz.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Nie ma co, masz talent do takich rzeczy....

Ale dodaj drugiego palgusa gdzies (cannon ma 2 ataki z obslugi).
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Chyba dodam nurglinga.. 2 plugas się nie zmieści :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Lubię to ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bearded Unclean 'Un pisze:Lubię to ;)
Dzięki :P
A jak wyszła rdza? To było moje 2 podejście do rdzy :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Fuxiorr pisze:
Bearded Unclean 'Un pisze:Lubię to ;)
Dzięki :P
A jak wyszła rdza? To było moje 2 podejście do rdzy :mrgreen:
Jak w prawdziwym pociagu PKP. brawo.
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Tirit pisze:
Fuxiorr pisze:
Bearded Unclean 'Un pisze:Lubię to ;)
Dzięki :P
A jak wyszła rdza? To było moje 2 podejście do rdzy :mrgreen:
Jak w prawdziwym pociagu PKP. brawo.
Dzięki :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

Zdjęcie grupowe :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenpachi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Kenpachi »

yo może ktoś mi napisać wymiary podstawki soul grindera? z góry dzięki

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

w WH FB? ma 100x150 jak hellcannon..poza tym masz napisane na stronie GW wszystkie wymiary podstawek
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

crovaxus pisze:w WH FB? ma 100x150 jak hellcannon..poza tym masz napisane na stronie GW wszystkie wymiary podstawek
This multi-part plastic boxed set contains 63 components and a 100mm x 150mm base, with which to build one Soul Grinder.
Ale pamietaj ze on stoi szersza strona do przodu :) jest mega ciezko go zmiescic gdziekolwiek :P
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Tirit pisze:Ale pamietaj ze on stoi szersza strona do przodu :) jest mega ciezko go zmiescic gdziekolwiek :P
Oj tam, oj tam... :)

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

no właśnie.. jest gdzieś napisane iż ma stać szeroką strona do frontu?? Tak jak w przypadku Helki, stawiasz ją jak chcesz. Wiadomo że lepiej 100mm w przód ale jednak niektórzy mają helke szeroką stroną do przodu.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Co do powyższego - widziałem na raportach z turnieju Southern Assoult Exalted Seeker Chariot of Slaanesh jeżdżący węższą stroną podstawki do przodu. Choć wydaje się to mało intuicyjne, bo czy np. rydwan może jeździć bokiem do przodu? A czy bohatera na cold one można postawić na podstawce kawaleryjskiej bokiem i wystawiać w Saurusach, żeby zajmował dwa modele w szeregu?

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

no rozumiem ale jednak chodzi głównie o to by figs zmieścił się na podstawce odpowiednio. Chariot nie wejdzie na szerokość 50 mm ale jednak helka wejdzie w w obu ustawieniach.. i oba te ustawienia są dopuszczalne na turniejach więc dlaczego ma być inaczej w przypadku SoulGrindera jeśli da się go postawić węższą stroną do frontu?
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

[quote="crovaxus" i oba te ustawienia są dopuszczalne na turniejach więc dlaczego ma być inaczej w przypadku SoulGrindera jeśli da się go postawić węższą stroną do frontu?[/quote]
A da się ? :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

A jeśli zrobię konwersję, którą się da tak postawić?

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Moim zdaniem zasadnicza sprawa jest ustawienie jej na podstawce. Zwlaszcza w trakcie walki. Uwazam ze wyznacznikiem
jest dolaczana kartka do kazdego pudelka z instrukcja skladania. Takze foty zamieszczane przez producenta powinny byc
wyznacznikiem
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

ODPOWIEDZ