Galeria

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Re: Galeria

Post autor: cichy »

Przeczytaj jeszcze raz topic do którego był podawany link wyżej, modelina=prox, nie dopuszcza Ci tego, nawet jeśli rzeźbisz jak Michał Anioł ;)
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

To trochę nie tak. Jeśli zrobi dobre modele to nawet gdyby były z piasku to by przeszły (Przynajmniej ja tak zrozumiałem ludzi dyskutujących na ten temat :wink:).
Podejrzewam jednak, że nie dysponuje tak wysokim kunsztem aby figurki zrobione z modeliny zostały zaakceptowane.

Mimo, że ja jestem zdecydowanie otwarty w kwestii wystawiania skonwertowanych modeli lub modeli innych firm nawet ja bym nie chciał grać z modeliną...

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

No dobra, jak zrobisz lepsze lub na poziomie GW to może Cie dopuszczą :wink: ale sam wiesz jak jest. Nie mówiće tak, żeby Ci dopiec tylko, żebyś nie marnował czasu. Może być potem zdziwko na jakim turnieju, np zmasakrujesz przeciwnika a on wściekły doniesie orgowi, że masz modele z modeliny.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

To ten mu powie, ze trzeba bylo przed gra zglosic(ja bym tak zrobil). Modelina, drewno czy te glupie kasztany. Wszystko da sie zaakceptowac jesli nie wyglada to jak dziecinna zabawka, a powazna figurka do bardzo powaznej gry :D

Przypomniala mi sie teraz gumowa slamandra na turnieju w bardzie. Koles ja chyba malmu dziecku ukradl i postawil takiego slodkiego dinozaura na podstawce :) Myslalme ze z kumplem padne :D "sieje fear, zdawal sie mowic gumowy pisk wydobywajacy sie z zabawki po nacisnieciu brzuszka..." Przeciwnik albo nie zauwazyl albo to olal(turniej dopuszczal czesciowe proxy)

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Wiesz, jak ktoś ma jakieś tam ulepki to można z tym grać, ale tylko lokalnie, bo na masterze to już przypał... :wink:
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Wszystko i tak zależy od jakości wykonania. Ja się właśnie zastanawiam nad ulepcami. Kupię miliputa za 12 zeta, wezmę trochę drucików i horrory sobie polepie. Ktoś mi zabroni tym grać? Myślę że nie, to hobby to równiez modelarstwo.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

jak zrobisz to wrzuć do galerii, chętnie zobaczę
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Ale mi cały czas chodzi o turnieje i mastery a nie grę towarzyską, przecież tam nawet kartonikami możemy sobie grać.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

przecież wiem :wink:
generalnie wątpię w to, że ulepie z modeliny coś sensownego, pierwsza próba mnie totalnie zniechęciła i uznałem, że po prostu jak skończę zbierać dark elfy to zacznę zbierać chyba demony albo wampiry ( ale ze mnie pg :P ), tylko, że chciałbym was spytać czy jeśli na przykład w klocku 30 horrorów zrobię jedną podstawkę 50x100, na której będzie jakaś lawa, skały i dwa horrory to mogę tego używać jako 8 horrorów???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

@kamelot
jak najbardziej. to czesty zabieg stosowany na turniejach. sciagasz pojedynczo modele, a jak juz spadnie ci liczebnosc do tych 22 to wrzucasz tych 8 i sciagasz filler

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

a czy myślicie, że na pga ujdą następujący myki???

1) 5 dark riderów zrobiona z trzech z czego dwóch z nich jest na ładnie wymodelowanych podstawkach 50x50???

2) 15 black guardów z czego jeden jest na podstawce 40x60 (sztandarowy) i u jego stóp leży jakiś martwy high elficki łucznik, oprócz tego czterech normalnie i z tyłu normalna piątka
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

No, chłopcy, nieco dryfujecie w stronę wyspy Off-Top.
Zmieńcie kurs albo Wam posty powciąga Wirujący Huragan Chaosu. :)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

ponawiam pytanie
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ponawiam ostrzeżenie. :D
Zadaj pytanie w dziale DE albo w temacie o PGA (ew. na poznańskim forum, jak już masz takie parcie na uzyskanie odpowiedzi).

HubertOti
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: HubertOti »

Obrazek
Mój purple Horror - róż nie bardzo do mnie przemawia.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

zdjęcie śrdnie, ale z tego co widać to całkiem ładnie popaćkany :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Hanabishi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: Hanabishi »

Wymeczony feind. Tak, wiem, totalnie spieprzylem rogi
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Mam kilka pytań odnośnie malowania bloodletterów:

1) Jak rozjaśniacie te pseudo łuski, drybrush czy punktowo mały pędzelkiem?

2) Jakie macie pomysły na kolor pazurów/rogów/języka?

3) Mam kilka pomysłów na pomalowanie miecza... Który będzie najlepszy?
- Cały chaos black-iem, a na brzegi blazing orange.
- Cały na złoto i na to jakiś wash.
- Cały na czarno ( chaos black ), potem drybrush ciemno czerwonym ( chaos black + blood red ), rozjaśnianie czubka i krawędzi mieszanką ( blood red + blazing orange ), końcówka czubka na blazing orange...

Proszę o szybką odpowiedź :)

p.s. Czy sądzicie, że te gargulce:
http://www.allegro.pl/item857494553_gar ... go000.html
jak je porządnie pomaluję, przejdą na turniejach jako furie???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

drybrush
Ne używam tej techniki na modelach prawie w cale, jak już to bardzo, bardzo rzadko :)
1) Jak rozjaśniacie te pseudo łuski, drybrush czy punktowo mały pędzelkiem?
Ja zostawiłem te miejsca czarne na plecach, ramionach i udach. i od nich zaczynały się od scab reda przejścia i kolejne rozjaśnienia red gorem i blood redem końcówki skóry.
2) Jakie macie pomysły na kolor pazurów/rogów/języka?
Moje pazury i zęby są boltgun metal'em zrobione. Rogi zostały czarne a języki fioletowe lich purpel.
3) Mam kilka pomysłów na pomalowanie miecza... Który będzie najlepszy?
- Cały chaos black-iem, a na brzegi blazing orange.
Ja mam takie i jestem zadowolony choć chyba muszę je poprawić bo czasem wydają mi się niestaranne :wink:

Co do tych gargulców to dość fajne ale szkoda że tylko jeden wzór. Zrób sobie z ghuli tak jak ja albo zaopatrz się w nowe gargulce tyrków :mrgreen:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Dzięki za rady...
Wrzuciłem pierwszego bloodlettera do galerii... Proszę o komentarze
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 36#p470536
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

ODPOWIEDZ