demony thuriona :)

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Fajne te rydwany, niby bardzo proste ale swietne.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Naprawdę dobra robota z tego co widzę, szczególnie że czasowo ;-) jesteś do przodu jak sądzę. Gratuluję pomysłów :-) Mam pytanie: czym zamocowałeś metal do środka walizku (bo on oczywiście jest tam jakoś trzymany, prawda?)? Magnesy na ścianę walizki? A jeśli tak to czym je nakleiłeś? Ja właśnie na taki pomysł wpadłem w swojej "skrzyni czarów". Oczywiście super glue nie chce za chiny tego trzymać więc użyłem poxipolu i się zawiodłem strasznie, miało zaschnąć na kamień i trzymać a tu guzik, magnesy poodpadały bardzo szybko... Dodam tylko, że magnesy na podstawkach figurek poxipol trzyma jak marzenie.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Myth pisze:NMam pytanie: czym zamocowałeś metal do środka walizku (bo on oczywiście jest tam jakoś trzymany, prawda?)? Magnesy na ścianę walizki? A jeśli tak to czym je nakleiłeś? Ja właśnie na taki pomysł wpadłem w swojej "skrzyni czarów". Oczywiście super glue nie chce za chiny tego trzymać więc użyłem poxipolu i się zawiodłem strasznie, miało zaschnąć na kamień i trzymać a tu guzik, magnesy poodpadały bardzo szybko... Dodam tylko, że magnesy na podstawkach figurek poxipol trzyma jak marzenie.
no ja kleje poxipolem :) blaszki w walizce to sie na luzaku trzymaja, magnesow w walizke jeszcze nie wklejalem wiec nie powiem, na podstawkach tak jak u ciebie trzymaja mi sie bardzo dobrze, jedno co zauwazylem ze nalezy kleic magnesy na poxipol w poczatkowej fazie wiazania... jak juz sie naklada taki 5-6 minutowy to niestety slabo to sie potem przykleja i po kilkunastu oderwaniach podstawek od blaszki magnesy na niej zostaja... magnesy do walizki chce tez przykleic poxipolem, pozadna jego iloscia :) jak wykminie cos innego napewno tutaj napisze

pzdr

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Aha, ok, w takim razie będę się bardziej streszczać z nakładaniem kleju. Dzięki za odpowiedź :-) Będę wyglądać dalszych ciekawych projektów do Twojej armii w tym dziale ;-)

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Herald, jeszcze bez podstawki (bo to Thuriona działka), jest jak go określiłem "w niebieskich pieluchach", Przyglądałem się temu diabelstwu dobrą godzinę zanim rozgryzłem co jest czym (I hate Gejzone minis) i stwierdzam że ten kolo ma baardzo długie rękawki a nie rzuca czar. Drugi herald jest bardziej pstrokaty, fotki już sam Thurion wrzuci jak dostanie figsa itd. itp.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Jeszcze nikt się nie wypowiedział na temat heralda więc może ja coś powiem :) Ten model GZ świetnie pasuje w swojej roli tak samo dodatkowe 3 szpony ładnie sie prezentują i podkreślają twórczość boga. Malowanie Malin'a jest niczego sobie i ja na pewno bym tego tak dobrze nie pomalował. Tak na marginesie, co do stwierdzania co jest czym znam to uczucie kiedy malowałem płaszcz dowódcy rycerzy chaosu :shock:
Mam tylko jedno ale do Heralda w "niebieskich pieluchach".
Imo przydał by mu się jeszcze jakiś inny tęczowy kolor oprócz niebieskiego ale to już kwestia gustu 8)
Pzdr.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

updacik po jakims miesiacu :P

bsb khorna wersja wip (po surowej obrobce, przed ta delikatna ;) )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

no i to co pomalowane w chwili obecnej... wolno to idzie oj wolno :roll:

Obrazek



pzdr

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Cos troszke nisko trzyma trzonek. A takto, jakto delikatna konwersja,fajnie wyglada z klimatyczna siekierka.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Narożny pisze:Cos troszke nisko trzyma trzonek. A takto, jakto delikatna konwersja,fajnie wyglada z klimatyczna siekierka.
tak bylo w demonetkach :/ nie przerabialem wysokosci trzymania trzonka, tez mi to srednio lezy ale z doswiadczenia wiem ze plastikowych sztadarow nie mozna za mocno kroic... (sztandar na moich rycerzach co 2 turniej odpada :) ), a konwersja drobna, po co mam meczyc bardziej pozadny model, siekierka zamiast miecza ktory mi sie nie podobal, sztandar zamiast reki 'powozacej' i 3 elementy dajace Armour of Khorne na figsie :) wiecej nie potrzeba :)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

widze że zerżnołeś pomysł z pademi do 40k :D :D :D
fajnie to wszystki razem wygląda

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

ja już chyba bym całego marinsa z głową heralda dał by było widać to 0+sava i był WYSIWYG :P to tak z tymi pierdolnikami to ma co najwyżej LA+mounta ^^

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Moze dredzia posadzic na psie? <wink>

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

RAFIX pisze:widze że zerżnołeś pomysł z pademi do 40k :D :D :D
nom :P :twisted:
KreoL pisze: najwyżej LA+mounta ^^
pokaz mi fragment opisu giftu swiadczacy ze armour of khorne to plytowka ;)

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Świetny wygląd całości.
Kolorystyka z Twoich Hord więc tym bardziej pasuje :D

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Skończony Keeper of secrets, powiem wprost, w tym roku nie pomaluje ani jednego więcej 6 rękiego chudego nygusa, nie ma bata :roll: A figs wygląda tak:


Obrazek

Jutro albo dzisiaj w nocy dorzucę foty na ciemnym tle.
Obrazek

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Kiedy widziałem zdjęcia wip to te rączki tak jakoś mi nie pasowały ale po pomalowaniu muszę przyznać że podnoszą atrakcyjność modelu o 100% :D
Wiedziałem że zdjęcia ukażą się we wtorek i przeszły moje oczekiwania. Idealny w każdym detalu :wink:
Też kiedyś wstawię swojego Keepera ale niestety mam tę gorszą głowę.
Jutro albo dzisiaj w nocy dorzucę foty na ciemnym tle.
Koniecznie :)

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

A tu wariant z ciemnym tłem:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

jako wlasciciel musze stwierdzic ze Keeper wart byl swojej ceny :) natknal mnie kurde znowu do skonczenia tych wstretnych i przegietych demonów :twisted:

jeszcze pewnie bedzie jedna porcja zdje jak zrobie podstawke ;)

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Jest IDEALNY.
Nic dodać nic ująć.

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Wypas! Sliczny Kiper, zazdraszczam figurki a malarzowi gratuluję !
Obrazek

ODPOWIEDZ