Problemy początkującego

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Morok

Re: Problemy początkującego

Post autor: Morok »

czy to prawda że Slaanesh przestaje istnieć ?

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Czy oddziałowi pink horrorów można zabrać czar np. zjadarką krasnoludów albo czarem glean magic?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tak.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Ale nie zabierasz chyba wtedy calemu oddzialowi tylko temu pojedynczemu modelowi. Chyba ze sie myle?

Btw, ktos gra wogole w AOS? cos ucichlo...
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Ucichło na tym forum, na szczęście, bo tu jakoś zbyt wiele ciśnieniowców różnych się udzielało;) Same zwady były, przez co musiało powstać inne forum.
A ludzie grywają, testują, pierwsze "turniejiki" i compy punktowe są próbowane. Nie wiadomo jedna wciąż co z tego wyrośnie...

valve
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: valve »

Deamon Engine. Napisane jest że nie korzysta ze wszystkich zasad jak normalny rydwan. Co w takim razie może? Maszerować? Deptać?

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Ja wyczytałem tylko, że w przeciwieństwie do chariotów nie ma on ciągnących go stworzeń i wszelkie zaklęcia i zasady specjalne, których celem są właśnie te stworzenia (np, czar z domeny wild, najprawdopodobniej 4) nie działają na niego.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Co oznacza ze moze bic do boku/tylu

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

*nie może

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

w sumie why?

Przytocz opis daemonic engine
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Pytanie:

Czy od Unholy sacrefice przyszługuje ward sv? jest napisane " ... with no saves allowed" ale nie jest napisane jak przy dwelersach, transmucie "... no saves of any kind allowed"

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Nie przysługuje.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Szukajka popsuta a w temacie ogólnym nikt się nie kwapi do odpowiedzi:

Czy Skull Cannon wypłaca impacty z S6?
Bazowo ma S5 ale jako Demon of Khorne ma +1S w szarży a Impact Hits biją przecież z siłą modelu.

Czy Skull Cannon wypłaca magiczne impacty?
Znów same z siebie Impact Hits nie są magiczne ale Skull Cannon jest Demonic.

Czy jak na Skull Cannon rzucono Flaming Sword of Rhuin to impacty mają +1 do ranienia i ogniste ataki?

Z góry dzięki za pomoc.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Na wszystko : TAK

-Błażej-
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195

Post autor: -Błażej- »

Czy Blue Scribe może rzucać mocniejsze wersje czarów? - Normalnie Bound spelle rzuca się tylko niższe z tego co wiem :)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tylko małe wersje

Awatar użytkownika
Kisiel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Kisiel »

Nurglingi jako swarm maja zasade "Niestabilnosc". Czy gdy przegraja combat sypia sie z tej zasady czy wg zasad "Demonicznej niestabilnosci".
Sorka za brak polskich znakow.
War, War Never Changes....
Obrazek

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

wydaje mi się ze chyba zasada demonic, z racji zasadą AB jest nadrzędna w stosunku do zasady z RB

Awatar użytkownika
Myzu
Mudżahedin
Posty: 303
Lokalizacja: Poznań, Strefa zero

Post autor: Myzu »

To są różne zasady. Maja Unbreakable więc nie zdają daemonic breaka. Unstable dla swarmow nadal jest w mocy.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Nie maja unbreakable, tylko daemonic instability, przeczytaj dokładnie paragraf "Swarms" w RB.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ