Demony na okrągło

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Demony na okrągło

Post autor: Khuman »

w WFB tak ale w 40K po jednym przynajmniej tak pamiętam :P

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Quaki pisze:Psy mają po 2W :wink:
Temat rzeczywiście jest o 40k, i tam pieski jakby nieco uboższe są. ;)
BOGINS pisze:Niby jakaś turbo armata dla khorna - ale dla mnie to dziwne
Moze czerpią inspirację z Epica? ;)
Obrazek
Obrazek
Quaki pisze:
Khuman pisze:pieską demoną
:shock:
Khuman gwałci ortę bez namaczania. :twisted:
Nie jesteśmy tak restrykcyjni jak inni modowie (pozdro G. ;) ), ale może daj jakąś nakładkę na przeglądarkę, bo młodsi użyszkodnicy mogą tracić oriętacje jak pisać. ;)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

mam ale angielską :P

przepraszam was Panowie, czasem z pośpiechu pisania klawisze sie mylę, poprawa będzie :)

co do epika fakt tam mieli fantazję :D

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Epic to była najlepsza gre bitewna GW Ever! Proszę się nie wyśmiewać :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie wyśmiewam, przynajmniej nie miałem takiego zamiaru, może nie co ironizowałem, ale generalnie podzielam zdanie PiotrzeB.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Skoro to taki temat bardziej na luzie. :)

Nie miałem okazji zapoznać się bliżej z Epic-iem (poza raportami w WD), ale czytałem kilka opinii, ze bardzo fajna mechanika. Choć niektóre demon enginy trochę jakby ktoś kropelki nalał do bits pudła i solidnie zamieszał. Ale Plague Tower i Death Wheel robiły wrażenie. ;)

Wracając do tematu, to w demonach 40k trochę mnie zniechęcało deep-strikowanie. Niby fajnie zrzucić komuś skład rzeźników za plecami, ale szarżować nie może, a przy nasyceniu stołów terenami niemal zawsze wteleporciło co najmniej w trudny teren...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

z tym deepstrajkiem jest różnie, najgorsze jest jak wypada ta połowa armii która nie chcesz, do tego jak masz asautty to tak jak byś podszedł tam bdzie chcesz i pierdolnoł w co chcesz, +/- małe przechylenia, gorzej jest ze sqadami które nie mają broni i SV, bo lądują i są wystawione na ostrzał

takie BL super w walce elegancko wypada ale muszą do niej dojść, z tym lataniem jest ciekawa sprawa, i daje szansę DP i GD latającym

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

KrzysiekW pisze:Skoro to taki temat bardziej na luzie. :)

Nie miałem okazji zapoznać się bliżej z Epic-iem (poza raportami w WD), ale czytałem kilka opinii, ze bardzo fajna mechanika. Choć niektóre demon enginy trochę jakby ktoś kropelki nalał do bits pudła i solidnie zamieszał. Ale Plague Tower i Death Wheel robiły wrażenie. ;)

Wracając do tematu, to w demonach 40k trochę mnie zniechęcało deep-strikowanie. Niby fajnie zrzucić komuś skład rzeźników za plecami, ale szarżować nie może, a przy nasyceniu stołów terenami niemal zawsze wteleporciło co najmniej w trudny teren...
Albo jak grałeś przeciwko 3 składom po 18 Genokradów, i zostały rozstawione po całości stołu...:/ Fajnie że już jest 6 ed :)

A Plague Tower powróciło w Apokalipsie, podobnie jak Brass Scorpion, bez modeli co prawda, ale zasady są:)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

podobnie jak Brass Scorpion, bez modeli co prawda
O'ryly ?

http://www.forgeworld.co.uk/Images/Prod ... brasss.jpg
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

ktoś na waarserze przekleił linka z jakiegoś forum, na którym ktoś twierdzi, że widział pdf nowych demonów do batla i stwierdził, że gracze będą niezadowoleni bo demony ciągną mocno na klimat 40tkowy...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Infernal Puppet pisze:
podobnie jak Brass Scorpion, bez modeli co prawda
O'ryly ?

http://www.forgeworld.co.uk/Images/Prod ... brasss.jpg
Dargor jest hobbysta pełną gębą, myślę że Bras Scorpiona widział, więc upatruję w jego poście jakichś ukrytych treści. Chyba że się mylę. :P

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Chodziło mi o model Plague Tower, która ma model przedstawiony tak: http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... _Tower.pdf natomiast brak jest oryginalnego.

Także przepraszam za niedokładność w Poscie.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Trzeba na luty kasę szykować. Zobaczymy co GW zmieni. Z plotek wychodzi że mają wyjść dwa podręczniki - 1wfb i wh40k.
Z racji, iż obecnie pykam w wh40k - teoretycznie powinienem liczyć na zmiany zasad które nie wywrócą wszystkiego do góry nogami (np. slanesh niszczy hehehe).
Z drugiej dodatek sierpniowy wprowadził zamieszanie przez wrzaskulce.
Do jakiegoś czasu chodzi za mną myśl (Z racji nie posiadania aż takich funduszy) na zakup płaszczek/mant, - pokroju modelinkowego :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

uu.. miło że Doch puszczą szybciej niż WoCh, choć z drugiej strony mam dość widoku chosenów na stołach :P

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Z bolsa (4 stycznia):


So remember all that talk of Chaos Daemons coming soon on the heels of the Dark Angels? Well here is what the cold voices on the wind portend...
via tsetse fly

Incoming Chaos Daemon Wave:

It is believed to be a Q1 release. There is conflicting chatter as to whether the Codex is coming as well, or whether it is a miniatures-only wave with White Dwarf rules like we say in Q4-12.

Miniatures:

BloodThirster
Great Unclean One,
New Nurgle "jetbikes" - Described as GIANT FLIES with Plaguebearer Riders!!!
Khornate Chariot with dual-build options.
-Option 1: Transport (holds a big squad of daemons, opened top)
-Option 2: Cannon Variant (autocannon equivalent blast template, medium range)

~More as we get it. Nurgle flying cav sounds totally cool! This does sound like its is roughly along wiht lines of the last Chaos Daemons wave. It has a new cav unit, a chariot to use those new 40k chariot rules, and a couple of new Majors thrown in for good measure. This is a good thing. The current GW Major Daemons are ancient and kind of embarrassing by modern production standards.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

:D cool 8)

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Działo Khorna? Serio? Chyba, że to tylko dla dla 40k (oby). Ale much nie mogę się doczekać, by były ffajne modele.
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Tak się składa, że demony potrzebują takich rzeczy jak działo czy lekkie strzelanie.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

zresztą jak wyjdzie działo do 40K to dadzą je do WFB, patrząc na soulgrindera

jestem zwolenikiem takich pomysłów, przecież warp niezna czasu ani przestrzeni, więc nie widzę potrzeby ograniczania jednostek, choć fluffu powiny się trzymać " kupy "

Awatar użytkownika
vfn
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: vfn »

Działo byłoby fajne ale szczerze wątpię.. wtedy soulgrinder straciłby rację bytu. A tak w ogóle to skąd ta pewność ze za miesiąc będzie nowy Doch? Rok temu były wampiry i już grubo miesiąc przed były jakieś foto wycieki nowych jednostek a u nas na razie posucha :D

Muchy? spoko oby tylko nie byly tak samo przydatne jak seekerki :D

ODPOWIEDZ