Rozkminy nowy book (2013)

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Re: Rozkminy nowy book (2013)

Post autor: Remx »

melfist pisze:Jest errata nawet... odpowiedz to all ''you roll for all enemy units''
Z danym markiem lub/i z demoniczna niestabilnością.

Chyba nie rzuca się za np HE itp.... ?
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

Remx pisze:
melfist pisze:Jest errata nawet... odpowiedz to all ''you roll for all enemy units''
Z danym markiem lub/i z demoniczna niestabilnością.

Chyba nie rzuca się za np HE itp.... ?
#-o
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Remx pisze:
melfist pisze:Jest errata nawet... odpowiedz to all ''you roll for all enemy units''
Z danym markiem lub/i z demoniczna niestabilnością.

Chyba nie rzuca się za np HE itp.... ?
O kurdeeee, Remx, robisz to źle. :)
Jak ludzie piszą o jakiejś erracie GW, to się jej szuka zanim się wypowie na forum, a nie opowiada rzeczy równie rzetelne jak coś mówione przez demona Tzeentcha. ;)

Działa na wszystkie jednostki wroga oraz nasze z danym markiem.

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

KrzysiekW pisze:
Działa na wszystkie jednostki wroga oraz nasze z danym markiem.
dla mnie pytaniem jest skąd się wzięła ta dyskusja, nie widzę żadnych wątpliwości już w booku
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Bywa, że czasem trzeba podać coś na tacy, bo jakże to, taki overpower dla demonów! ;)

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Przecież już w booku jest napisane że działa na wszystkich twoich i przeciwnika z markiem "X" lub "Demony" jak nie są w CC w zależności co wylosujemy itp..

Dla tego właśnie zapytałem bo się zdziwiłem że nawet errata wyszła do tego oraz tyle pytań o to a od samego początku jest wiadome jak to działa a ludzie jakieś wątpliwości mają O_o

KrzysiekW pisze: bo jakże to, taki overpower dla demonów! ;)
Gdzie tu overpower jak mi co bitwę coś ginie przez te cholerstwo :P bardziej dla przeciwnika jest to na rękę niż dla mnie :/
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Tyle czasu po premierze i to jeszcze stanowi problem? Odpowiedź jest prosta i zerratowana nawet. Rzucasz za wszystkie wrogie jednostki nieważne, czy mają jakiegokolwiek marka, czy nie i czy są demonami, czy nie. I za swoje odpowiedniego boga.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Remx pisze:
KrzysiekW pisze: bo jakże to, taki overpower dla demonów! ;)
Gdzie tu overpower jak mi co bitwę coś ginie przez te cholerstwo :P bardziej dla przeciwnika jest to na rękę niż dla mnie :/
Mam podobnie (gniew Tzeentcha ze scatterem d6 jest dość bolesny dla mono Nurgla...). Choć jest to dość stresujące dla przeciwnika jak siądzie coś soczystego.
Za to na "7" zyskała określenie "gniew Malala". :mrgreen:

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

KrzysiekW pisze:Mam podobnie (gniew Tzeentcha ze scatterem d6 jest dość bolesny dla mono Nurgla...). Choć jest to dość stresujące dla przeciwnika jak siądzie coś soczystego.
Za to na "7" zyskała określenie "gniew Malala". :mrgreen:
A co ja mam powiedziec jak nurgle masakruje moją dyskotekę :) Tzeentch zadaje tylko jedną ranę na model.
\/\

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Fakt, chyba masz gorzej... ;)

melfist
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: melfist »

#-o

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Mnie nie lubi Slaanesh, zawsze musi mi zabić działo :(
Obrazek

melfist
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: melfist »

Mnie bardzo lubi khorne ;] zawsze wysadzi maszynke przeciwnika ;]

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

narzekacie, ja tam maszynki/kowbojow regualrnie siekam z 8,9,6 - ale faktycznie 5 rzucam tylko na klocki przeciwnika cos w tym jest... :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Dzis Gniew Khorna udzikował Feniksa, skwierczalo aż miło ;) przy okazji pytanie - Hit na scaterce zostaje w miejscu czy patrzymy na małą strzałkę? Resolve jak katapa więc obstawiam ze w miejscu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Zostaje w miejscu. Jakby jeszcze "hit" scatterował to byłoby bardzo ... Khornish? :twisted: ("nieważne gdzie spadło dopóki kogoś trafiło" :P )

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

szczerze na jakieś 30 bitew żaden z efektów 5,6,8,9 nie wpłyną jakoś kluczowo na bitwę, jedyne co jest bardziej rozsądne to 12 bo to darmowa odginaczka... a +1to ward jak wpada to rzucam albo 5+ albo wszystko inne niż 4+ :lol2:

a już dwa nie raz zdarzyło się że BiTi wylatuje na ostrzał i bumm... - 1to ward :roll:

wiec szczerze jak na razie te wiatry więcej nabroiły niż pożytku przyniosły :P

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Khuman pisze:wiec szczerze jak na razie te wiatry więcej nabroiły niż pożytku przyniosły :P
No bo Demony są tak mocno gięte że trzeba było im statsy po obniżać oraz dać coś aby sami siebie ubili aby przeciwnikowi było łatwiej :p lol :evil:

Moim zdaniem to powinno działać tak że np: losujemy gniew Khorna i wszyscy dostają oprócz Khornitów przeciwnik i ty bez różnicy jaki masz mark nie jesteś Khornita i nie jesteś w CC to masz szansę oberwać.....
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W grach na małe punkty RoC potrafi całkowicie zmienic sytuację na stole.
W sobotnim turnieju z Paradoxie Karlee stracił w 1 turze 2-poziomowego maga i na tyłach wyskoczył mu herold Nurgla.
Pod koniec bitwy RoC zabija jeszcze demigryfa, wybijajac Karlee'emu z głowy szarżę na bestie w kolejnej turze.
Inna gra, Arbiter ma na stole jedynie bestię Nurgla na 1 ranie i HoT na 1 ranie, wyrzuca 12 i pojawia się 15 horrorów, które ubijają 2 salamandry i łamią skinki. Z 10:0 robi się 8:2, a gdyby jeszcze udało się zagonic skinki, to byłoby 6:4.
Byłem tez swiadkiem wyniku 2 w wykonaniu Jacka K., stracił furie, ale do wygrania bitwy akurat nie były potrzebne :)

Moja gra sprzed wczoraj, pierwsza tura, RoC ubija 15 skinków w kohorcie, dzieki czemu w późniejszym etapie gry jestem w stanie złamać ją po 1 turze walki muchami, gdyż tracą steadfast.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Bearded Unclean 'Un pisze:Pod koniec bitwy RoC zabija jeszcze demigryfa,
Jak to zabija ? Przecie chyba on niema ani marka na sobie ani nie jest Demonem ?
Daemons, X-Wing & Black Tea

ODPOWIEDZ