Nadciągają Demony Chaosu ??

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

mmm ciekawie się to prezentuje a są może jakieś ploty kiedy mają Hordy wydać nowe:P? czy nawet tego jeszcze nie planują:P

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Maj/czerwiec 2008 ;)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

ale w kodeksie csm sa demony tyle ze........ z dupy bo bez markow i zdolnosci specjalnych

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Więc ma powstać osobna armia Demonów w Wh40k.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

z tego co mowil Phil Kelly, to ma byc armia wydana jak codex BA do 40k w WD i miala miec dodatki do csmow jak i mozliwosc bycia osobna armia, cokowliek sie szykuje w wfb bedzie z tym mocno powiazane

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Powiedział tez że to będzie dobry rok dla graczy Demonów Chaosu więc nie mamy sie o co bać :)

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Chaos od teraz będzie się składał z 3 armii - demonów-bestii-mortali - z 3 osobnymi podręcznikami. AB WFB do demonów wyjdą równocześnie z AB WH40K - demony z obu systemów będą ze sobą powiązane. Armia demonów do WFB jest ukłonem GW skierowanym w strone graczy Deamonic Legion - armia ta z kampanii Storm of Chaos cieszyła się ogromną popularnością, dlatego GW zdecydowało wydać 3 odrębny podręcznik do chaosu. Oczywiście demony będą przebudowane i znacznie potężniejsze - w końcu to demony, a obecna jednostki demonów nie spełniają w zupełności kryteriów, które kryją się pod nazwą "Demon". Gracze DL będą mogli liczyć na pojawienie się nowych jednostek demonów z DL i nie tylko :). Lioniowe oddziały demonów typu bloodleterzy etc. zyskają mocno na sile.

Ogólnie Demony to właśnie nowa armia 7 edycji (no może nie taka nowa), ale najważniejsze, że w końcu chaos doczekał się demonicznego AB. Niestety nie wiem, czy nowe demony będą kompatybilne ze AB do chaosu - ale raczej tak, bo w przeciwnym wypadku byłoby to bezsensu :).

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

super , szkoda ze przedmioty magiczne w nowym booku to będą demonic gifty najpewniej i nie podpakuja mi smoka:) ale super super ekstra jak to się sprawdzi to za Thurionem ruszy horda graczy chaosu z okrzykiem 'Chaos is strong!"
jak dadzą mi changerbringerów w chaosie to drżyjcie narody :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no ja już zacząłem zbieranie armii demonow od demonetek, chciałem zrobić armie na Slaaneshu, Tzeenchu i może troszke Papy Nurgla... mam więc nadzieję, że z wyjściem nowego AB mi nie popsują planów i humoru i że będzie wiecej możliwości złożenia tej armii...

śmiesznie by było jakby dali znów zasade, że demony różnych potęg się nienawidzą i w każdej turze testują czy się na siebie nie rzucą... coś jak animosity O&G tyle, że tu już naprawde się tłuką między sobą. Tak już kiedyś było w dawnych czasach WFB... :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Rakso nawet nie strasz. Ja mam nadzieję że nie trzeba będzie mieć generała czystego i będzie można łączyć dowolnie bogów :P

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

nie noe beda zasady markow ze zwyklej armii czyli jesli chcesz mieszac to general czysty, a jesli masz markowanego genka to tylko undivided jednostki (czyli furie chyba ze cos wymysla) i dany mark inaczej byloby przegiete.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Gajowy pisze: inaczej byloby przegiete.
E no co Ty :)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Urwe łeb każdemu który zmiesza mi więcej niż 3 marki w armi ;)
Uerph.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

E ja tam chce mieć gienia Nurgla z oddziałami Nurgla i Tzeencha :P

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no ja właśnie myślałem o nurglingach+horrory tzeencha+scremery+demonetki i jak by się dało to khornowe pieski :)

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Czyli Rakso chcesz zrobić zupę, tak? :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

a jak :) zupa śmieciówa pełną gebą.... no moze bez korna...

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Dobrze, że Bloodletters będą mieli T4, bo zawsze mnie to rozwalało, że takie z nich bydlaki, a mają T3. Może wreszcie będą wystawilani.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Yawaris
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Yawaris »

Oby bo juz dawno chcialem ich wystawiac ale poprostu gineli jak muchy. Moze wzmocnia tez flesh houndsy:)

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Jak zupa to Khorne daje rade:
Obrazek

ODPOWIEDZ