demony chaosu - jak zaczac ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Re: demony chaosu - jak zaczac ?

Post autor: MikiChol »

Jak pisał wyżej w 9tce masz innych bogów (aż 7) ale poza wielkimi demonami reszta jednostek nie jest przypisana do konkretnych bóstw przez co masz dużą dowolność modelową. No taki guo może robić za greatera obżarstwa, chciwości ewentualnie lenistwa (patrząc na klimat głównie).
Tym samym ciężko pisać czy armia jest grywalna przed określeniem za jakie jednostki będą robiły.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czy ktokolwiek ma jakis link albo potrafi mi przetlumaczyc nazwy nowych unitow na stare? Czesc mi idzie dobrze ale czesc to jakis maly dramacik xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Myrmidony- bloodlettery
Sucuby - demonetki
Lemury - plaguebearers
Impy - horrory
Brazen beast - juggernauty
Hoarders - beasts of nurgle
Vandara - bloodthirster
Maw- greater demon nurgla
Curtisane of ciberash - greater demon od slanesh
Nukuja - wrona
Tak na szybko

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

eidolons-flamers
mageblight gremlins-nurglingi
hellhounds-flesh hounds
blazing glories- daemon prince

3 wielkie demony nie mają swoich odpowiedników, z powodu zwiększenia bogów z 4 do 7

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ok dzieki, czyli mniej wiecej trafilem :D bede mial sporo konwersji zeby calosc wygladala tznechowo ale generalnie licze ze ludzie liberalnie do tego podchodza

Plus chyba bede nosil rozpiske ze zdjeciami i opisem ktory model jest czym :D

btw zauwazylem na raportach ze czesto ludzie trzymaja greatery w klockach, oraz chyba hope harvestery - to ktos mial taka fanaberie czy to faktycznie ma taktyczne zalety lepsze niz mozliwosc nie wiem schowania sie za klockiem piechoty?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Greater Daemons jakie mogą chodzić w klockach to Omen, Deceiver i Sentinel na Tronie. To nie fanaberia, tylko fakt, że są one wielkości Standard, co sprawia, że nie można ich wziąć na cel z Artylerii i większości czarów.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ah taka zamiana... Super użyteczne, ta interakcja mi calkiem uciekla.

Widze ze hope harvester ma war platform to tez wrzucanie do unitow daje i korzysci jak dark pulpit na Nukuji?

A wlasnie jak ludzie robia dark pulpit? Ja planuje przerabiac rydwany tzenchowe ale nie wiem czy jest jakis konsensus w temacie. Chcialem tez slimuxa uzyc bo to fajny model, a nie ma go a bardzo jak zmiescic na innych podstawkach niz 50x100 :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

No ale Dark Pulpit ma 50x100mm, więc nie widzę problemu. Slimux pasuje idealnie :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To hit :D zagralem dzis gunlinem i fajnie to działa, jedno pytanie mi sie nasunelo - do 10 lemurow w formacji 2x5 (2 z przodu daje hope harvester. On musi byc z przodu czyli najblizej srodka. I teraz ruszam sie i wychodzę z unitu - czy te lemur co sa za plecami war platformy "wskakuja" w jej miejsce i dopiero od miejsca gdzie byla war platforma mierze ich ruch kiedy sie za nich biore?

Btw na maw of akan rozwazam albo magnusa albo mutalitha xd zeby trzymac klimat teczy, ale magnus troche bardziej kusi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ