Klimat TK

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Klimat TK

Post autor: Stach697 »

Klimat TK otóż to nieby taka prosta rzecz... wszyscy robia Tk na :: pustynne kolory... mi do łgowy trofił szlony pomysł..... klimat Tk, pustynia ale nie piaszczysta.... śnieżna ;] zała armie pomalowac jakby kroczyli posród lodowców, śniegu i innych rzeczy z tego klimatu.
-Wiec mam do was pytanie co o tym sadzicie??

P.S. Wypisze klimaty na jakie wpadłem i powiedzcie jesli macie jakies inne ciekawe/stukniete pomysły... wiec tak klimat
-Piaszczysty (piach tid)
-Suszowy (czy suszny) (popekana ziemia i jakies inne pierdołki)
-śnieżny (łod, snieg itd)
-Egipski (typowo złoto niebieska armia, zułte kosci niebieskie bronie i tarcze, rozumiecie o co mi chodzi) 8)
-Umarły (mrok, bad tez mroczy wschód słonca(wiecie o co biega) smierac kruki i gruzy (takie VC tylko ze figurki TK) :twisted:
-Umarło egipsko piaszczysty (troche wszystkiego figurki szkieletów wstajacych z ziemi :roll: szkieletów z zielonymi oczyma (ze niby ktos je wskrzesza lub cos) i troche klimatu egiptu oczywiscie

czekam na odpowiedzi :wink:
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

no wiesz , jak egipt kojarzy ci się ze śniegiem to sobie rób śnieżne podstawki , kolory TK . MI IMO to nie pasuje :roll: . Tak jakby VC malnąć w całości jak ludzi :twisted: :lol2:

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

ale wyobraz sobie ze na podstawie nie maja klimatu tylko wybierasz sam... taki np: king osniezony albo cakset wg mnie by tak bardziej ""umarło wygladało""
Obrazek

Awatar użytkownika
szogun
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: szogun »

No nie wiem... TK jest z założenia armią stylizowaną na starożytny Egipt... Jakoś mi się to nie widzi :/

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Śnieg do krasnoludów/kislevu/chaosu/ ludzi/ Vampirów - ok . Ale do TK- odpada nie ta bajka, nie ten klimat, nie te temperatury.

TK - to egipski klimat, pustynny. Po co jeszcze kombinować. Tylko w tym zakresie można nieżle pokombinować styliziując armie na np. Zastepy "Cleopatry" najemne jednostki Rzymu, Grecko babilońskie klimaty etc...

Ja osobiście zapodałem sobie plastikowe szkielety i maszyny w stylu Rzymskim. I jestem właśnie na ukończeniu konwertowanego regonu jazdy w stylistyce spartanitów.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2008, o 23:46 przez SMOK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Śnieg odpada całkowicie. TK żyją (a właściwe nie-żyją) na pustyni Khemri pilnując swoich grobowców. Te grobowce są TYLKO na pustyni bo Nagash rzucił klątwę na królestwo Khemri. Wszlkie konwersje wykraczające poza "pustynno-egipski" klimat, powinny obracać się wokół walkach TK z: VC, O&G, skavenami, bretonia czy arabami. Co do skavenów nie jestem pewien (ale oni znajdą się wszędzie :P ) ale odpowiednio zrobione konwersje z resztą z ras powinny trzymać klimat. Ciekawi mnie jakby wyglądały konwersje TK walczących z VC... np. taki King stojący na ciele wampira, albo gigant który właśnie powalił Varghula :].

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ja mam TK zrobione na "suszowe" ;), własnie z popękaną ziemią, premiera zrobionej armii(jeszcze nie na full) na masterze w Wejherowie, powinienem (muszę) się uwinąć :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

No jak chcesz śnieg to sobie zrób "barrow kings" a raczej "barrow boyars of kislev" :D O barrow kings sobie poczytasz w army booku. Chyba po specjalach akurat było.

Da się tym sposobem wycisnąć Khemrii poza pustynie, ale wciąż jest to motyw dominujący i nie widziałem w sumie innego.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Albo wiecie . Jeszcze jest taki pomysł na lodowce podstawki.NP: powiedzieć , że było 8 plag egipskich z czego 8 to globalne zamrożenie xDD Ale to już takie fantazje .. :D

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

ahc aczyli snieg do Tk odpada czyba ze by kombinowac ;p ale musze miec jakas sniezna armie ;] moze jak juz skoncze z tk to mortalsi?? pomalowani na zime co wy na to albo lodowe Demony chaosu ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

dlaczego snieg odpada?
Calkiem fajny pomysl mi się wydaje, naprawde super.

Zaginiona cywilizacja? TK bardzo na taką pasuje. Takie nowe Khemri, zaginiony świat, niczym jak Atlantyda (kto wie czy to nie jest Antarktyda co by tu pasowalo)... I wszystkie te motywy staroegipskie pasują nawet w śniegu.

Z resztą kto powiedzial, że to muszą być królowie grobowców z Khemri na których Nagash rzucil klatwe?
Niech to będzie jakaś zaginiona cywilizacja z baaardzo dawnych czasów, gdzie nawet i elfów nie bylo.
Niech ktoś sobie wymyśli fluff etc. w zasadzie go podalem(oczywisćie szkielet, szkieletu ;) ), tylko umiejscowić gdzieś to wszystko i korzystać z zasad do normalnych TK.
Pomysl mi sie bardzo podoba i chetnie bym zobaczyl mrożno-zimowe khemri.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

wreszczie ktos kto zrozumiał o co mi chodzi DZIEKI Kosa ze to wytułmaczyłes ;] chce własnie zrobic cos takiego tylko pozostaje własnoie pytanie JAK?? podstawki najlepiej te z MICROARTSTUDIO pomalowac na lód i dac troche piasku pomalowango na snieg i troche tej ""piany modelarskiej"" co imituje snieg i piane... ale to wyjdzie ciut za drogo ?? moze z kartonu dobrze zrobionego czy cos ..... a figurki same ?? potraktowac wszystkie zamoczeniam w wodzie zmieszanej z w skull white i ice blue (to by dalo imitacje oblodzenia) potem tą pianom modelarska co wy na to ?? czekam na pomysły ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Zaginiona cywilizacja? TK bardzo na taką pasuje. Takie nowe Khemri, zaginiony świat, niczym jak Atlantyda (kto wie czy to nie jest Antarktyda co by tu pasowalo)... I wszystkie te motywy staroegipskie pasują nawet w śniegu.
Nie pij więcej :P :P :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

szczurek pisze:
Zaginiona cywilizacja? TK bardzo na taką pasuje. Takie nowe Khemri, zaginiony świat, niczym jak Atlantyda (kto wie czy to nie jest Antarktyda co by tu pasowalo)... I wszystkie te motywy staroegipskie pasują nawet w śniegu.
Nie pij więcej :P :P :wink:
Ciiiiii

kto wie, kto wie co sie stanie za tysiac lat? Niby ma być globoalne ocieplenie ale jak stanie się zupelnie odwrotnie? :P i za milon lat jacyś archeolodzy na nowo odkryją egipskie piramidy odkopując je ze śniegu? :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Stach697 pisze:wreszczie ktos kto zrozumiał o co mi chodzi DZIEKI Kosa ze to wytułmaczyłes ;] chce własnie zrobic cos takiego tylko pozostaje własnoie pytanie JAK?? podstawki najlepiej te z MICROARTSTUDIO pomalowac na lód i dac troche piasku pomalowango na snieg i troche tej ""piany modelarskiej"" co imituje snieg i piane... ale to wyjdzie ciut za drogo ?? moze z kartonu dobrze zrobionego czy cos ..... a figurki same ?? potraktowac wszystkie zamoczeniam w wodzie zmieszanej z w skull white i ice blue (to by dalo imitacje oblodzenia) potem tą pianom modelarska co wy na to ?? czekam na pomysły ;]
Wystarczy soda oczyszczona i wikol. Poszukaj dobrze na forum powinno być gdzieś jak zrobić takie podstawki

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

kto wie, kto wie co sie stanie za tysiac lat? Niby ma być globoalne ocieplenie ale jak stanie się zupelnie odwrotnie? Razz i za milon lat jacyś archeolodzy na nowo odkryją egipskie piramidy odkopując je ze śniegu?
Sorry mój błąd :wink: a mówili ,że trawka nie szkodzi :P :wink:

A tak serio to imho jedynie pustynne są okej (mniej pustynne jak moje czy bardzo piaszczyste jak Ryu ...)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

szczurek pisze: Sorry mój błąd :wink: a mówili ,że trawka nie szkodzi :P :wink:
przecież nikomu jeszcze nie zaszkodzila :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Stach pisze: a)Piaszczysty (piach tid)
b)Suszowy (czy suszny) (popekana ziemia i jakies inne pierdołki)
c)śnieżny (łod, snieg itd)
d)Egipski (typowo złoto niebieska armia, zułte kosci niebieskie bronie i tarcze, rozumiecie o co mi chodzi) 8)
e)Umarły (mrok, bad tez mroczy wschód słonca(wiecie o co biega) smierac kruki i gruzy (takie VC tylko ze figurki TK) :twisted:
f)Umarło egipsko piaszczysty (troche wszystkiego figurki szkieletów wstajacych z ziemi :roll: szkieletów z zielonymi oczyma (ze niby ktos je wskrzesza lub cos) i troche klimatu egiptu oczywiscie
ad a) tak, tak, bardzo tak :)
ad b) w miarę tak :P
ad c) a śwista siedzi i zawija w sreberka... :P Wg mnie beznadziejny pomysł :P
ad d) ok, choć lekko oklepany :P
ad e) nie, jak VC to VC - TK to żółte, ciepłe odcienie :P
ad f) 1 armia to jedna tonacja wszystkich oddziałów, cyrków nie polecam

Szczurek pisze:bardzo piaszczyste jak Ryu ...)
Wiem, że w głebi duszy i tak Ci się podobają moje podstawki ;) <lol>

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

przecież nikomu jeszcze nie zaszkodzila
oj komus zaszkodzila :P :wink: chyba ,ze to bylo cos innego :P
Wiem, że w głebi duszy i tak Ci się podobają moje podstawki Wink <lol>
Hehe jakby to ujac ... :wink: klimatycznie pasuja ale bidne i pustawe :wink:
Bede to powtarzal do czasu az na przekor zrobisz jakies inne :roll: :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

szczurek pisze:
przecież nikomu jeszcze nie zaszkodzila
oj komus zaszkodzila :P :wink: chyba ,ze to bylo cos innego :P
to coś innego też wątpie aby tak narpawde zaszkodzilo :D

aby nie bylo off-toppu aż tan wielkiego :D

czytalem kiedyś, ze archeolodzy odkopali przepis na browara :P o tak na browara, ale nie takiego jak my pijemy, ale na takiego browara jaki się pilo w starożytnym egipcie :D zupelnie inny smka ponoć. Ciekawe co też pili "żywi" Tomb Kingsi ?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ