TK i bp+r jak to ugryźć?

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Może i BP+R jest beznadziejne tylko nikt jeszcze nie wymyślił nic lepszego, a przynajmniej nie na poziomie akceptowanym przez większość. I dlatego jest czymś potrzebnym w obecnej sytuacji, zafundowanej nam właśnie przez "ziomków tych kolesi" ;)

Ciekaw jestem jakie jest ich zdanie na temat faktu nie zbalansowania armii w WFB, skoro takie próby jak BP ich śmieszą. Sądząc po zasadzie gry na specjal charakterach w turniejach, to chyba żadne. W grach turniejowych, z nagrodami, punktami do ligi itp itd rywalizacja jest oczywista i nie dostrzeganie faktu nierównych szans dla poszczególnych armii, może tylko dziwić. A że BP jest próbą zmierzenia się z tym problemem, bardziej lub mniej udaną, to szczególnie nie rozumiem ich sposobu myślenia.

Może spróbuj im to zobrazować przykładem ścigania się Hamiltona w F1 autem ,powiedzmy WRC przeciwko reszcie bolidów i traktowania tej sytuacji jako zgodnej z zasadami :)

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Prawdę mówiąc zarówno stosowanie BP+R jak i pozostawienie wszystkiego samemu sobie nie jest według mnie dobrym pomysłem...

Może prostszym rozwiązaniem było by ucinanie punktów na rozpy szczególnie wygiętym armiom? (w turnieju na 2k demonom dać do dyspozycji 1800)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2009, o 15:25 przez Rainhold, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Die for Emperor ależ GW wypuściło takie armie i to nawet dwie - wtedy powstał Bp + R .

Spójrz na wyniki GT z Anglii jak dalej nie dostrzagasz problemu .
W domu graj se czym Ci sie podoba , ale na wiekszosci turnieji w Polsce chcemy by inne armie miały choć możliwość zremisować z demonami .
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

koniec dyskusji o BP - moje zdanie o BP mam w podpisie ;) nawet jeśli demony mają wszystkie tury wygrywać

wracać do dyskusji o BP w TK

dziękuje, mod przemówił
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

Ależ mnie osobiście to jest ryba czy w Polsce jest BP+R czy nie bo ja nie grywam po turniejach :wink:
Co mi się nie podoba że niestety o ile może i przydałoby się coś takiego jak BP+R to trzeba pamiętać że to musi bezustannie ewoluować gdyż jeżeli zgodnie z restrykcjami tniemy najsilniejsze armie to przy okazji dostaje się w d... mniej silnym.
Natomiast gry turniejowe. ligi i inne duperele trzeba brać przede wszystkim jako ZABAWĘ i możliwość spotkania się z kumplami.
Niestety jak to zwykle bywa ludzie potrafią spieprzyć nawet najfajniejsze hobby...

Wracając do tematu jak Jose nakazał- dzięki BP+R z pewnością nie przybędzie armii TK na turniejach - bo o ile BP+R dla 'wypasionych' armii jest lekką niedogodnością to dla TK cholernym problemem.
Jedyna nadzieja w nowym AB gdzie dadzą jakieś zmiany dla jednostek typu Ushabti czy przytną koszty szkieli.
...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach...

'Nikt nie wymaga od was samych zwyciestw.
Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustepliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania reki.'

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Die for Emperor pisze:Ależ mnie osobiście to jest ryba czy w Polsce jest BP+R czy nie bo ja nie grywam po turniejach :wink:
czyli sobie po prostu poflejmowales tak ? ;)
Natomiast gry turniejowe. ligi i inne duperele trzeba brać przede wszystkim jako ZABAWĘ i możliwość spotkania się z kumplami.
to jak wytlumaczysz fakt, ze w anglii w zeszlym roku na gtkiu jakis typo rzucil w stolik sedziowski swoja armia (dwarfow) jak sie okazalo, ze zmienili interpretacje thoreka na to, ze ma 1 przerzut z kraggiego?
zmienil im sie styl i podejscie do gry? czy to moze to jest to zdrowe?

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

BP+R dla TK cholerny problem ? weź sie ogarnij noobie !
Gram tym gównem troche i wiem , że jest na odwrót , a Ty po kiego zamieszanie wprowadzasz ? Jeszcze ktoś pomyśli , że jest tak jak piszesz , jak ty pewnie nigdy na BP nie grałeś ?
Jedyne co boli to brak dwóch klop , ale z jedynym skorpem też da sie grać spokojnie - klopa i kaszkiet robią niezłą sieke jak ktoś woli dwa skorpy ;)
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

Więcej luzu ludzie, nie ciśnieniujcie się tak.
Powiedziałem co myślę i już. Na wszystkim można grać jak się tylko chce.
Co nie zmienia faktu że BP+R mi się nie podoba bo wymusza rzeczy które mi nie przychodzą do gustu.

I prośba do Oskara: z noobem mi nie wyjeżdżaj ja ciebie proszę Grażynka,ok?
...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach...

'Nikt nie wymaga od was samych zwyciestw.
Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustepliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania reki.'

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Wracając do tematu jak Jose nakazał- dzięki BP+R z pewnością nie przybędzie armii TK na turniejach - bo o ile BP+R dla 'wypasionych' armii jest lekką niedogodnością to dla TK cholernym problemem.
A teraz prosze Cie o uargumentowanie swojego zdania ...

Grażynka ma w sobie mnóstwo luzu tylko nie lubi jak ktoś farmazoni bez sensu wtedy można odczuć dyskretny chłód . Czytając takie pierdoły ktoś początkujący może pomyśleć , że BP+R obcina TK a nie demony czy wampy , a oddając krew można nabawić sie zakażenia i ręke amputują ( to nie do Ciebie fragment ).
Beka na maxa

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

TK na BP+R rządzą bo ludzie mniej się boją magii a mumiaki mają ją nadal wymaksowaną.

Wienzu
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: Wienzu »

Skorpion to nie jedyny Specjal.
Katapulta to nie jedyny Rare.

Jeśli chodzi o Specjale i Rary w TK to każdy jest dobry (no, może te uszatki...), BP+R wymusza po prostu aby w końcu wyrosnąć z 2 katapult na rzecz czegoś innego.

Dostało niedawno wyzwanie na 2k BP+R, układałem rozpiskę i okazało się, że ten format w ogóle nie wpłynął na moje wybory. Wiem za to, że obcięło to przeciwnika.
Pozdrawiam
-Jakub Wienzek

ODPOWIEDZ