Gdzie dac sztandar ??

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

z inkantacją 12 cali :).

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

@ KsuM
Już niedługo przetestuje :twisted:

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Nie gram TK, ale muszę przyznać, że macie całkiem przyjemne magiczne sztandary. Podobają mi się szczególnie:

- Icon of the Sacred Eye (+1 to hit w pierwszej rundzie walki wręcz, choć akurat w Waszej armii za dużo to nie daje, bo macie niski WS i mało ataków, w niektórych innych armiach taki sztandar byłby morderczy);

- Mirage Standard (nie ma to jak ward/re-roll to hit od strzelania, sztandar szczególnie cenny w Waszej słabo opancerzonej armii). Nawiasem mówiąc nie wiem, czy lepiej mieć ward 5+ na wszystko, czy tak jak teraz, czyli ward od armat, katapult itd., a re-roll strzelania opartego na BS - co wolicie?;

- Icon of Rakaph (sztandar dający bardzo ciekawe możliwości, już go omówiliście powyżej).
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Na chariotach czterech +1 do hita jest całkiem całkiem.

Ale i tak wolę warbannera.

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Mirage standard jest całkiem, całkiem przeciwko armiom strzelającym- ale często to strata punktów.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ja używam w armii na 2250- 3 sztandarów,mirage na rydwanach,undying na klocu 30 szkieli do walki i warbanner na wagonie kawalerii.

Taraz jeszcze zaczynam wrzucać bsb.Ale na razie to testy(i całkiem fajnie się sprawdza).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

ksuM pisze:Na chariotach czterech +1 do hita jest całkiem całkiem.

Ale i tak wolę warbannera.
Dzięki temu sztandarowi masz z reguły więcej ran niż te +1, no i strasznie to pomaga przy jakiś iron gutach czy cuś, bo dzięki tej szmacie z reguły w szarży wygrasz, przy war bannerze raczej jeden ogr więcej będzie oddawał, a to jest około 2 rany w plecy.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
odein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: odein »

Ja tam zawsze biore undying. na 2k+ w klocu szkieli ponizej w TG.

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

kurcze odein - jak prawdziwa mumia wskrzeszasz tematy ... ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Bez przesady, raptem 3 miesiące to żadna nekromancja, zwłaszcza biorąc po uwagę ruch w naszym przyczółku ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

war banner jest dobry w wagonie kawaleri, ale tylko do dokładania do cr.

Awatar użytkownika
odein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: odein »

Jose, ale zobacz jak sie rozruszal juz 3 posty od mojego ostatniego :lol2:

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Szymek pisze:war banner jest dobry w wagonie kawaleri, ale tylko do dokładania do cr.
No niewątpliwie przy wskrzeszaniu się średnio sprawdza :roll:
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Hero_Lord
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Hero_Lord »

To już nie będę robił nowego tematu tylko odświeżę.
Ilu minimalnie szkieletom dajecie Undying i czy to wart0?

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

20 na piechote

tymon69
Warzywo
Posty: 19

Post autor: tymon69 »

Przede wszystkim za pomocą sztandaru IoR można tomb guardami wykonać ruch 10 cali + ruch w fazie magii. Spieszę z wytłumaczeniem jak. Najpierw robi się reforma na początku tury (żaden model nie może przejść więcej niż 8 cali) w długą parówę, a następnie rozszerza się szereg za połowę ruchu o do pięciu modeli po czym przechodzi jeszcze 2 cale. Tych, którzy się nie zgadzają z tym zastosowaniem sztandaru odsyłam do podręcznika głównego i rozdziału o ruchu.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tymon69 pisze:Przede wszystkim za pomocą sztandaru IoR można tomb guardami wykonać ruch 10 cali + ruch w fazie magii. Spieszę z wytłumaczeniem jak. Najpierw robi się reforma na początku tury (żaden model nie może przejść więcej niż 8 cali) w długą parówę, a następnie rozszerza się szereg za połowę ruchu o do pięciu modeli po czym przechodzi jeszcze 2 cale. Tych, którzy się nie zgadzają z tym zastosowaniem sztandaru odsyłam do podręcznika głównego i rozdziału o ruchu.
Pozdrawiam
nie masz racji.

spiesze z wytlumaczeniem czytaj faqi

pozdrawiam

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Shino pisze:
tymon69 pisze:Przede wszystkim za pomocą sztandaru IoR można tomb guardami wykonać ruch 10 cali + ruch w fazie magii. Spieszę z wytłumaczeniem jak. Najpierw robi się reforma na początku tury (żaden model nie może przejść więcej niż 8 cali) w długą parówę, a następnie rozszerza się szereg za połowę ruchu o do pięciu modeli po czym przechodzi jeszcze 2 cale. Tych, którzy się nie zgadzają z tym zastosowaniem sztandaru odsyłam do podręcznika głównego i rozdziału o ruchu.
Pozdrawiam
nie masz racji.

spiesze z wytlumaczeniem czytaj faqi

pozdrawiam
:mrgreen:
zaplułem monitor

też pozdrawiam
Obrazek

tymon69
Warzywo
Posty: 19

Post autor: tymon69 »

Który dokładnie FAQ jeżeli można spytać ?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

drugi do 7ed rb. nawet na pierwszej stronie to sie znajduje jesli dobrze pamietam :D

ODPOWIEDZ