Kto z Tk w sojuszu ??

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Re: Kto z Tk w sojuszu ??

Post autor: gerald_tarrant »

MUKER pisze:Chyba fluffu khemrickiego nie znasz #-o
Lueviel pisze:
gerald_tarrant pisze:klimatycznie, w duchu kostuchy khemri powinno iść razem z vampami imo :twisted:
Tak samo do siebie pasują jak Wysokie elfy z Mrocznymi [-X

Klimatycznie to TK nie pasują do żadnej armii...oni sobie wiodą spokojnie życie "po życiu", ale zawsze ktoś im się na tą pustynię ładuje z buciorami ;)
chodziło mi o to, że wszyscy są nieumarli, i imo jest to wystarczające na fajny sojusz
troszkę główkowania się kłania

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

A fluff znasz?
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
Mazi88
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Mazi88 »

Imo lizaki to chyba najlepszy sojusznik. Siedza sobie w dzungli z panem zaba i chronia swoich chaszczy. Jak my pustynie ( nie liczac wypadow na imperium :) ).
May will be done!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Imo lizaki to chyba najlepszy sojusznik
Zgadzam się. To znaczy pod względem fluffowym, oczywiście. Mieszkają blisko, też nie lubią obcych i też wszyscy chcą ich okraść. :roll:
Pod względem dopasowania jednostek wypadają też nieźle. U Lizaków brak jest maszyn, co skutecznie rekompensują nasze Katapulty, natomiast w Khemrii nie ma nic co miałoby takie pieprznięcie jak Stegadon (szczególnie Engine). Magia obydwóch armii nawet nieźle się uzupełnia, a kiedy po stronie Khemrii złożonych na defensie znajdzie się Mister Ropuch, to już jest cud-miód.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Lueviel pisze:A fluff znasz?
pewnie że znam, ale dla mnie undeady to undeady, obojętnie skąd
grałem już w czwartej edycji i nie było takich podziałów, więc myślę , że trzeba na to patrzeć przez pryzmat historii

Awatar użytkownika
Bravd
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Lubartów (k. Lublina ;])

Post autor: Bravd »

Ale gracze TK i tak nadal nienawidzą Wampirów. Czyli sojusz High elfy + Dark elfy też jest spoko, przecież i to i to są elfy. Dak jak Chaos dwarfy i dwarfy. :P

A co myślicie o Ograch? w sumie nie za bardzo znam ogrowy fluff, ale u tk nic chyba nie ma wspomnianego o tym ;)
"Niech piaski zakryją całą ziemię..."

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Jedyny sojusz to DOW, w końcu TK bronią resztki ludzi, którzy żyją w nekropoliach. A ci dbają o piramidy.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

ODPOWIEDZ