Wsparcie artyleryjskie & casket of souls

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

umowic sie z przeciwnikiem na piwo...

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

A smok HE ma smoczy pancerz?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jeździec ma (może mieć za 9 pkt - wstyd nie wziąć), a uodparnia cały model.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
odein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: odein »

wiec jak zabic smoka?

moze te armatki DoW jednak jakies warto wziac??

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Z bitew przeciwko smokom kończących się jego zgonem, jakoś nigdy nie pamiętam, żebym do tego celu użył klopy (zresztą ja tak ogólnie mało co klopą trafiam, cale wiem idealnie, ale potem i tak zawsze zniesie).
Tutaj po prostu błyszczą oddziały pokroju 10 łuczników + czempion, gram głównie na piechocie i wszędzie mam jakiś oddziałek, kóry przynajmniej na turę smoczka przytrzymie, a potem to już mamy swoja turę na dopchanie czegoś z 5 CR
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jak grasz piechota to ten smok ci nie ucieka ?

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Staram się tak w miarę wszystko trzymać kupy, że jak już gdzieś wpadnie to nie przeleci od razu na drugą stronę. I wtedy on albo se alata i poluje na śmiecie (ale wtedy może oberwać z klopy) albo kombinuje jak tu się do mnie dorwać i z reguły zawsze utknie.
Nie mówię, że to działa zawsze i broń Boże na każdego, ale kawalerii nie mam, więc jakoś się musiałem nauczyć tym grać.
Oczywiście spore to ryzyko, bo nie raz zdarzy się, że smok ustoi i szybko dojeżdża coś z odsieczą, baaa nawet zdarzyło mi się, że klocek 25 TG + TP + HLP wjechał na dupę smokowi tzeentcha z lordem i do końca bitwy rozmontowali mi wszystkich.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

ja smoki łapie oddziałem TG z Princem ;) hihihi wardzik na 4+ potrafi zdzialac cuda :D

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Czyli masz króla latacza z czaszkami i collarem + prince z ankhra i GW + 2 liczów?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

chyba raczej hlp 2 liczki i princa... a co uwazasz, ze duza liczka jest gorsza od krola? Oo

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Przedewszystkim jest inna. Bo wtedy potrzeba czegos z wieksza sila, np uszatki badz gigusia. Inaczej samymi klopami przeciewnika nie zabijemy.

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

A właśnie Shino mówiłeś kiedyś, że masz pomysł na rozpę z liczką.

Nadal czekam żebyś wrzucił;)

o.b-one
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: o.b-one »

Szybkie pytanie - czy mumia może dołączyć do obsługi Kaszkieta (na tej samej zasadzie jak bohaterowie do maszyn)? w FAQ-u było pytanie dot jedynie innego licza ale w tym wypadku chyba różnicy nie ma... czy tak?

pozdrawiam

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Może.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Krzysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Krzysiek »

Czy casket działa na Steam tanki ?? Albo na co nie działa jeśli coś takiego jest

Silverman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Silverman »

Czy casket działa na Steam tanki ?? Albo na co nie działa jeśli coś takiego jest
Ponieważ Casket nie ma sprecyzowanej siły, to prawdopodobnie nie działa na Steam Tanka...
I chyba tylko na niego...

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

No niestety light of dead casketa to czar bez siły więc nie działa.

Swoja drogą wczoraj leciał indiana jones i poszukiwacze zaginionej arki, ja pierdziele czy wygląd tej arki jest na czymś wzorowany (jakieś rycinki z ilustrowanej Biblii :D albo czegoś inne) bo jak nie to nieźle jest casket z tego filmu zerżnięty. Nawet działanie takie same i się teraz cholerka na casceta nakręciłem :D
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Dokładny opis Arki Przymierza (razem z wymiarami) jest jeśli się nie mylę w samym Piśmie Świętym.

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Mi casket zabił kilka dni temu drzewo, rzuciłem 12 i poooooooszło na opał.

Awatar użytkownika
Krzysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Krzysiek »

Ja właśnie po wczorajszym filmie chce na turniejik wziąśc casket Kłopot w tym ze turniej na 1750pkt. i nie ma jak zniszczyć nim Tanka :/a gig ani katapy nie będę miał

ODPOWIEDZ