Alternatywny skorpion... i inne figirki do TK

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Alternatywny skorpion... i inne figirki do TK

Post autor: MAĆKO »

Ponieważ nie ma juz dostępu do skorpiona (tylko MO) postanowiłem założyc ten temat. Jesli nie skorpy to wrzucajcie cokolwiek będzie wiadomo jakie są mozliwości:)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Witam

Mam pytanie:

Jeśli chciałbym używać tych figurek http://gildianajemnikow.pl/index.php?p93,mummy-horde-10 jako tomb guardów to ktoś na turnieju może się do mnie przyczepić?

Awatar użytkownika
DaReK_M
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Tychy

Post autor: DaReK_M »

na mój gust to nie ma sie do czego przyczepić jeśli chodzi o wyżej wymienione figurki gwardii, swoją drogą mnóstwo skorpionów zalega w "branżowych" sklepach internetowych...... ja z jednego skorpa 2 zrobiłem na zasadzie : w polowie odkopany i w połowie zakopany

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Co do skorpiona to jak się poszuka to w sklepach biologiczno/zoologicznych można zasuszonego znaleźć, jak by takiego zakonserwować i coś z żądłem zrobić (nie mówie ,ze coś nam zrobi tylko pokaleczyć się można bo ostre) to po prostu niesamowita sprawa - już sobie wyobrażam minę przeciwnika kiedy dowiaduje się ,ze ten oto skorpion kiedyś żywy był :D

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ingen175 pisze:Co do skorpiona to jak się poszuka to w sklepach biologiczno/zoologicznych można zasuszonego znaleźć, jak by takiego zakonserwować i coś z żądłem zrobić (nie mówie ,ze coś nam zrobi tylko pokaleczyć się można bo ostre) to po prostu niesamowita sprawa - już sobie wyobrażam minę przeciwnika kiedy dowiaduje się ,ze ten oto skorpion kiedyś żywy był :D

Słaba opcja - miałem takie zamysły, ale okazało sie że suszonka jest bardzo krucha i nawet po utwardzeniu jej itak jest to dość delikatna figórka.

A wiadomo - na tureniejach różne rzeczy sie dzieją z naszymi figsami.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Tak właśnie wpadłem na to, nie wiedziałem czym by to zakonserwować - z tym najlepiej się do mistrzów zgłosić, niegdzie tak nie konserwują jak w moskwie, trza by się ich zapytać no i Lenina zaobaczyć :D

A są jakieś figsy innych firm ?

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Ja myślicie, takie coś przejdzie jako screaming skull catapult???
http://www.manticgames.com/Shop-Home/Un ... ttery.html
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

raczej mało w klimatach TK moim zdaniem. Trzeba by troche pokonwertowac.
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

na turnieju raczej tak :wink: klopa to klopa ,załoga szkieletowa ...Ja bym jednak jakieś bitsy od TK poprzyklejał i przerobił lekko załogę :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Obrazek

Tomb Guardzi z FCG w dobrej cenie :wink:

I jeszcze kilka modeli które można wykorzystać w TK :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak coś to promocja na to jest, można dorwać coś za parę grosiwa link do sklepu:
http://gildianajemnikow.pl/index.php?d= ... roducent=6

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Panowie, a co myślicie o szkieletach z Mantica? Są tanie, mam zamiar składać drugą armię i rozważam TK albo VC. Wzory Mantica są moim zdaniem niezłe dla wampirów. A co jeśli chodzi o TK? Nadadzą się?
Poglądowe zdjęcie:
Obrazek
i link do całej galerii:
http://www.manticgames.com/Shop-Home/Un ... etons.html
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Nie pasują wg mnie klimatem, ale myślę, że na każdym turnieju Ci to puszczą.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Moim zdaniem malowanie proponowane przez Mantica lokuje je bliżej VC niż TK, ale odpowiednie kolory dużo mogą zdziałać.
Ale już konnica z Mantica zupełnie nie nadaje się do TK, za dużo ma na sobie.
Obrazek
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Za to na Black knightów idealna. Jeśli to jest plastikowe, to wreszcie można tanio dostać. I w sumie niczego sobie.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Dlatego piszę, że Mantic podpasił bardziej graczom VC.
20 takowych panów na kuniach kosztuje 50 funciaków... dziesiątka 25.
Cena IMO przystępna. A w zestawie:
20 x Revenant Knight Figures, including 2 x Champions, 2 x Musicians and 2x Standard Bearers
3 x Metal Revenant Knight Troop Figures
20 x Horses
20 x Cavalry bases (25mm x 50mm)
2 x Mantic Cases with protective foam
4 x Undead Sticker Sheetswith Mantic Points
2 x Undead Poster Guide
Hmm, no i polityka wydawnicza bardzo mi się podoba. Do każdego boxu dołączane opakowanie ochronne. <3
No i chłopaki rozumieją chyba, że z tych 20 nie będzie raczej tylko jednego oddziału.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Wyobraź sobie że na niektórych turniejach możesz używać tylko figurek GW.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Tak, czyli na jednym w całym roku, którego frekwencja ostatnio jest bardzo mała.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

no nie bardzo np w WarGamer można tylko używać figurek GW a inne uznawane są za proxy nawet gdy są identyczne np AoW
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Nie wiem co to jest ten cały WarGamer, ale myślałem, że tylko GW robi komercyjne turnieje. No cóż zależy to od organizatora, a to i tak tylko pojedyncze wyjątki.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

ODPOWIEDZ