Alternatywny skorpion... i inne figirki do TK

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alternatywny skorpion... i inne figirki do TK

Post autor: pingu »

No dokładnie ja tam mam figurki róznych firm
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Pierwsze slyszę, żeby organizator turnieju dawał wytyczne odnośnie producenta figsów.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

U faberów są dwa czy trzy metalowe skorpiony reapera i podobne, są one na wyprzedarzy po 30zł za sztukę
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

cahir pisze:Pierwsze slyszę, żeby organizator turnieju dawał wytyczne odnośnie producenta figsów.
więc zapraszam do wargamera w Kielcach jak byś miał armię np z samych figurek mantica, nie będziesz mógł wziąć udziału w turnieju
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

cahir pisze:Pierwsze slyszę, żeby organizator turnieju dawał wytyczne odnośnie producenta figsów.
Coś takiego może mieć miejsce . Nie jeżdżę na turnieje ale za granicą jest to częsta praktyka , pracownicy sklepów po prostu dbają w ten sposób o swój interes kupiłeś figurki z innej firmy ok. ale w Warhammer na tym konwencie nimi nie popykasz . Co ja mówię przecież w Polsce to coraz częstsza praktyka. Także niedziwny się że takie akcje będą miały miejsce .
pingu pisze:więc zapraszam do wargamera w Kielcach jak byś miał armię np z samych figurek mantica, nie będziesz mógł wziąć udziału w turnieju
Pewno cała sieć tych sklepów tak robi ale zabronić im nie możemy . Być może mają coś z tego albo tak postanowili zabezpieczyć swój dochód nie wiadomo.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Dokładnie więc mam 98% figurek GW i dobrze mi z tym
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

pingu pisze:
cahir pisze:Pierwsze slyszę, żeby organizator turnieju dawał wytyczne odnośnie producenta figsów.
więc zapraszam do wargamera w Kielcach jak byś miał armię np z samych figurek mantica, nie będziesz mógł wziąć udziału w turnieju

wow ... co za klub organizuje takie turnieje?
Obrazek
T

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Kielce, kur*a!
To na pewno się tam pojawię z moim oddziałem Hamców z GZ... Zajebiście zachęcają do grania, gdy nie można wybrać sobie wzorów modeli, które nam się podobają... Wolny rynek, phi.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

cahir pisze:Kielce, kur*a!
To na pewno się tam pojawię z moim oddziałem Hamców z GZ... Zajebiście zachęcają do grania, gdy nie można wybrać sobie wzorów modeli, które nam się podobają... Wolny rynek, phi.
Kielce, kur*a!
To na pewno się tam pojawię z moim oddziałem Hamców z GZ... Zajebiście zachęcają do grania, gdy nie można wybrać sobie wzorów modeli, które nam się podobają... Wolny rynek, phi.



Wolna amerykanka chyba .Pamiętaj jak ich położysz na stole zasłoń całym ciąłem żeby ci ich nie wywalili pojedynczo.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Daj spokój, spróbowali by mi ich dotknąć :twisted:
Bo sam na pewno bym ich nie zdjął. Zresztą co to za sklep, który z tego co słyszę ogranicza się do produktów jednej firmy o0. Byłem tam raz, coby farbę kupić i chyba już nie pójdę...
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Taka polityka
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

DariuszS
Plewa
Posty: 7

Post autor: DariuszS »

Na szczęście to tylko w sklepie Wargamer, w działającym w Kielcach klubie który ku mojemu zaskoczeniu okazał się dużo lepszą i bardziej przyjazną miejscówką do grania niż niniejszy sklepik nie ma takich restrykcji i można grać modelami nie tylko GW no i stołów i makiet jakby więcej a i sale większe (dobra ale koniec reklamy) :P

a co do alternatywy TK
Ja niestety kupiłem te modele z wardogs (mumie) i nie specjalnie mi ich wykonanie podeszło przy dokładnym wymacaniu pacynek. Dość krzywe i sporo piłowania mnie czekało (ale to może ja miałem tylko takie szczęście) ale dostałem je za psi grosz to i żalu nie ma :D

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Wracając do skorpiona dziś kupiłem pierwsze figurki TK na rebel czy w skorpionie to tylko 2 nogi są, bo tyle było w opakowaniu?
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Tych nóg jest co najmniej 6( nie mam skorpa przy sobie)
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

ja wiem że tyle powinno być a w opakowaniu są tylko 2
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

To reklamuj.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Pewnie, że tak, powinno 8 być.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

każdy pajęczak ma 8 nóg ! :)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

już pisałem do sklepu czekam na odp.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

DariuszS
Plewa
Posty: 7

Post autor: DariuszS »

w moim było 10 nóżek jak kiedyś kupowałem widać różnie bywa 8)
jeśli kupowałeś w WG to nie warto słać wiadomości do sprzedawcy ja kiedyś próbowałem gdy jedna ramka była niekompletnie odlana w boksie szkieletów i odpowiedzieli mi że oni nie odpowiadają za zawartość pudełka :?

ODPOWIEDZ