Tomb Kings Necropolis Knights

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Venitel
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Re: Tomb Kings Necropolis Knights

Post autor: Venitel »

Nie mam zielonego pojecia jak do tego doszlo :O Jak BARDZO zle pojda rzuty to pewnie, powinno zginac 19... Ale w ture combatu, a nie 4.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

buniek pisze:No cóż, co kto lubi :wink:

W grę wchodzą jeszcze lizaki, chodziło mi o armię jak najbardziej różnorodną, stąd te 3 opcje (LIZ, TK i EMP).


A tak, żeby nie offtopować zupełnie, czyli apropo Necropolis Knights, to muszę powiedzieć, że jestem niejako zawiedziony możliwościami tej jednostki. Swego czasu dostałem na 35 bestigorów (dwuraki S6) z great szamanem (WS10 od mieczy, 3A s4) w klocku 6/6 kanapkę złożoną z 2x4 necroknechci (tył/bok) i 3 stalkery (twarz). Szczerze mówiąc myślałem, że to mnie mocno pokroi, ale okazało się, że straciłem tylko 19 bestigorów, krojąc całe towarzystwo w 4 tury combatu :roll:
8 szarzujacych nekro to:
24 ataki s5 z poisonem trafiajace 4+ (wiec 4 poisony i 8 trafien)
16 atakow s5 trafiajacych na 4+ (kolejne 8 trafien)
wiec z 16 trafien mniej wiecej wychodzi 10-11 ran.
do teog dochodzi 8 stompow wiec kolejne 5-6 ran.
daje to w sumie 16-17 ran od nekropolisow.

stalkery powinny zrobic niewiele gdyz jakies 3-4 rany

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Widocznie jakieś mega kiepskie rzuty :roll:

Aczkolwiek faktycznie, większość moich strat to pierwsza tura combatu, jak poszły w ruch dwuraki to było pozamiatane (po 4-5A z przerzutem S6 do boków + szaman do jednego boku, 8A z przerzutem do przodu też z S6).

Ach, zapomniałem nadmienić, że jedni necropolisi mieli na sobie soulblighta, a stalkery miasme :oops:

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Oj tam ja nekropolisam wbiłem się z tyłu i z boku 2 klockiem w kloc kroxigorów ze skinkami nabiłem mnóstwo ran miał stać na 2 pałach i zdał przez co wrył mi się kowboj z 7 atakami(na bok,zbostowany bestią) oraz 20 saurusów i niestety pozamiatane :( a miałem takie szatańskie plany :twisted:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Mysza_on
Mudżahedin
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mysza_on »

Słuchajcie jest sens żebym tak samo robił z innymi nowymi jednostkami czy mam sobie darować ??

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Mi się podoba przedstawianie i dyskutowanie na temat użyteczności danych jednostek,ze względu na pomoc początkującym i żeby trochę się działo na tym forum ale to decyzja admina :)
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Ajak to jest z atakami jak wystawie ich 6 w 1 unicie 3x2? kto i jak bije ?
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Araghas pisze:Ajak to jest z atakami jak wystawie ich 6 w 1 unicie 3x2? kto i jak bije ?
Z pierwszego szeregu wszystkie ataki jak zwykle, z drugiego tylko jeźdzcy, jako, że to monstrous cavalry, wypłacają ile mają w profilu, węże z tyłu nie biją.
Robert.P pisze:Mi się podoba przedstawianie i dyskutowanie na temat użyteczności danych jednostek,ze względu na pomoc początkującym i żeby trochę się działo na tym forum ale to decyzja admina :)
+1 8)
Let the River of Blood flow...

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

dzieki :)
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
Duinhir
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Gdańsk - Oliwa
Kontakt:

Post autor: Duinhir »

Właśnie odkryłem pewną ciekawostkę. Do modeli Rycerzy Nekropolii dodawane są tarcze, dodatkowo na wszystkich grafikach też pomykają z tarczami. Niby nic, ale oni mają w profilu tylko włócznie ! Jako, że WYSIWYG jakiś tam lubię, to im tych tarcz nie przyklejałem. Poza tym nie wyobrażam sobie jakby mięli ich używać próbując się utrzymać na tej kobrze, za pomocą tylko haka ;)

Dzięki temu zyskałem trzy klimaciarskie tarcze dla innych jednostek;)

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

oni mają stały AS wiec nie ma to żadnego znaczenia
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Duinhir
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Gdańsk - Oliwa
Kontakt:

Post autor: Duinhir »

Ma wizualne znaczenie. Jak ktoś nie ma tarczy wykupionej to...jej nie ma ot co ;)

Zasada Stone Hide, czy też Kamienna skóra raczej nie upoważnia do tego, bo inaczej lizardy też można by sklejać jak Ci się podoba.

(To znaczy nie chcę się kłócić, niech każdy skleja jak mu się podoba, to po prostu ciekawostka miała być!)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

No tak, ale niezależnie od tego, czy im przykleisz tarczę Armour Save będą miały taki sam. :P Choć wizualnie mi się nie podobają i tak niezależnie od tego, czy z tarczami, czy bez.

Awatar użytkownika
Giacomo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 104

Post autor: Giacomo »

Witam.
Właściwie pytanie odnosi się Sepulchral Stalkersów ale zestaw ten sam a nie ma co mnozyc tematów.
W jaki sposób otrzymać ciemny marmur, taki jaki widac na ogonach i korpusie (zdjęcie na opakowaniu)? czy to nie jest zwychły podkład chaos black i rozjaśnianie potem regal blue albo hawk turquoise? Czy jakaś bardziej zawiła metoda?
i jak otrzymać rdzę. Czy zwykły wash gryphon sepia starczy?
Z góry dziękuję za opdowiedź.
Pozdrawiam,
Giacomo.

ODPOWIEDZ