Hall of Fame / Hall of Shame - zapożyczone

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Magnaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Hall of Fame / Hall of Shame - zapożyczone

Post autor: Magnaf »

Zdarłem z Leśnych elfów, od Luc'a. Świetny temat. Zacytuje nawet wstęp:

Przydałby się wątek odnośnie niesamowitych akcji odnośnie Waszych TK.
Mam nadzieję, że podzielicie się absurdalnymi akcjami.
Ciekawi mnie co Wam się przytrafia na stołach ;)

Zdarzają się sytuacje absurdalne kiedy nie wiadomo jak ale udało Wam się wygrać.
Zdarzają się sytuację absurdalne kiedy nie wiadomo jak Wasz plan zawalił, bo....


Tak więc zaczne od Hall of FAME:
- 2,400 euro na ogry. Gram na dwóch świniakach, gigantach. Przeciwnik Ironblasterem zdejmuje mi sfinksa i 2 giganty. Banishmenty w Iron Blaster pomimo ze wchodza z sila 6 - nic nie robia. Generalnie cała partia w dupe. 1000 pkt w plecy. Wtem wyłania się ratownik. Oddział 3 rydwanów przesiekany do dwóch (leadbelcherz) wykonuje epicka szarże na 19cali! Rozmontowuje 6sciu Leadbelchersow, goni, dobija. Udaje sie odjechac na tyle daleko, ze stonehorn pali szarze. Jedyny ocalały rydwan robi szarze na flanke Ironblastera. Cr 2 za flanke. Blaster sie łamie - wpada w ogry i ginie na trudnym terenie. Rydwan na 1 hpku wpada z overruna na leadbelchersow na plecy. robi młyn, leadbelchersi sie łamią, rydwan goni i zabija. Ratuje 1000 pkt na remis. Rydwan dalej jedzie i przezywa 3 snajperki zostajac na 1 hp do konca gry (przeciwnik obral za punkt honoru zabic ten rydwan).

Pora na Hall of SHAME:
- 4x necropolis knighty wygrzebuja sie. Ironblaster ustawia sie na styk, i ściąga całą czwórke jednym strzalem.
- 3x stalkery wygrzebują się, strzelaja i 2óch umiera od ich własnego"gaze'a" (2x miscast i 5,6 na kostkach = 6 woundow :D )
- Z wczoraj : 2x cascety. Ok 10 razy potrafiało (licząc skoki). Efekt: 2 woundy :D ... Przeciwnik miał 7-8 liderki.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

3 Stalkerów wykopuje się i ustawia na strzał w Slaana.
Pierwszy rzut: misfire = 3 woundy
Drugi rzut: misfire = 3 woundy
Trzeci rzut: misfire = 3 wound

Cały oddział spływa.

Reakcja gracza Lizardmenami:
Obrazek

Moja reakcja:
Obrazek

Magnaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Magnaf »

:lol2: Tak więc jednak istnieje ktoś, komu stalkery się zabijają bardziej ode mnie :lol2:

Hall of fame, charioty wliczbie 5 (chyba z kingiem) cd: TK vs Bretonia
- Charioty wyblokowane, wymamłane... no nic. Prawie przegrana partia. I nagle... lanca szarzuje na moje rydwany (udalo sie wrzucic bufa na KB).
-> Champion przyjmuje challange, wrzuca KB i zabija generała bretoni :lol2:
-> W konsewkencji cały oddział się łamie i ucieka. Gonie. Wpadam na chłopów. Pozostałe dwie lance (albo jedna nie pamietam) doszarzowuja. Wrzucam epickie impacty i wbijam ok 10 CR na chlopach. Bretonia majac cr na -8 idzie w rozsypke i jest po grze.

Harpagan92
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Harpagan92 »

Hall of shame:
Walka z lizardami, 2 katapulty przez całą grę wycelowane w stegadona. Pomijam znoszenie zawsze w puste pole bo to katapy, więc się zdarza, ALE trafiam 4 razy. Ranię na 2+. Pierwszy strzał: jedynka. Drugi strzał: jedynka. Trzeci strzał: rana, 3 woundy, przeżył. Czwarty strzał jedynka...

ODPOWIEDZ