Zimowe TK?

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Zimowe TK?

Post autor: Fuxiorr »

Pozwoliłem sobie stworzyć nowy wątek jako że innego pasującego wątku nie widziałem do mego pytania. A mianowicie co myślicie o zimowych/brązowych podstawkach dla TK ? Jako że piramidy w naszym świecie nie występują tylko w Egipcie ale też w europie środkowej lub wschodniej itp. .... przez to wpadłem na taki pomysł. Może ktoś z was już takie coś widział u Tk :D ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

A co z egipskimi motywami i zdobieniami na tarczach, rydwanach itd?

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

pomysł dobry bo tk nie muszą cały czas siedzieć w piramidach, mogą przecież się mścić za krzywdy w jakiś zimnych klimatach
tylko jak podstawki będą biało brązowe to jakie będą modele ?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Hoax pisze:A co z egipskimi motywami i zdobieniami na tarczach, rydwanach itd?
Mogą zostać... mi nie przeszkadzają
Kacpi 1998 pisze:pomysł dobry bo tk nie muszą cały czas siedzieć w piramidach, mogą przecież się mścić za krzywdy w jakiś zimnych klimatach
tylko jak podstawki będą biało brązowe to jakie będą modele ?
Wizje mam że to TK z miasta które było na północy czy cuś .. albo jakieś zaginione miasto na północy lub coś takiego ... ewentualnie poszli sobie z pustyni bo im się znudziło tam siedzenie ;p
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

świetny pomysł.

W zasadzie co poniektórzy twierdzą, że Antarktyda to zaginiona Atlantyda (chociaż i tak bardziej można twierdzić, ze została zatopiona gdzieś na M. Śródziemnym) i dlatego można iść w tą stronę we fluffie :)

Z resztą, Twoja wizja, Twoja armia, Twoje figurki, zrób nawet TK z Marsa i będą świetne jako armia autorska i wg. swego pomysłu.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

zimowe lepiej się biją. szczerze mówiąc myślałem że Kolega ma na myśli zbliżającego się booka. a tak na serio to do tej scenerii pasują bitsy od chaosu że niby tomby z konkwistą na północ się wybrały. nawet taka histołyjka jest.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

W pierwszym albo drugim podręczniku była nawet wzmianka o tym że bili się praktycznie w każdym klimacie, a tam gdzie są ich trupy tam może być armia. Sam o tym kiedyś myślałem i znalazłem dwie albo trzy takie koncepcje na http://z4.invisionfree.com/Khemri/index.php?showforum=4
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

A najprostsze wytłumaczenie : magiczny kataklizm? Wielka burza Chaosu czy magii czy cokolwiek sprawiła, że spadł śnieg na Nehekharę. Case closed :mrgreen:
Swoją drogą w niedalekiej przeszłości, miały miejsce takie przypadki : http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/11 ... na-saharze
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzięki ! :D Coś się wymyśli :P . Podoba mi się pomysł z zaginiona atlantydą ala TK lub Tk które poszły na podbój lub coś w tym stylu... :)
Fubuki pisze:W pierwszym albo drugim podręczniku była nawet wzmianka o tym że bili się praktycznie w każdym klimacie, a tam gdzie są ich trupy tam może być armia. Sam o tym kiedyś myślałem i znalazłem dwie albo trzy takie koncepcje na http://z4.invisionfree.com/Khemri/index.php?showforum=4
Uhu tylko 60 parę stron :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ