Taktyki i początki gry Tomb Kings

Tomb Kings

Moderator: Shino

Zablokowany
Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Re: Taktyki i początki gry Tomb Kings

Post autor: Celedor »

Army book i rulebook... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

albo uzbierasz jeszcze troche ponad 100 zł i kupisz batalion

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Czy na 2000 pkt granie na 2x 20 łucznikach i klocku gwardii z kingiem przeciwko walczącym dwarfom ma sens??
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ma

nie jest to moze najsilniejszy build tk (imo) lecz ma to sens :)

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

jak wam sie gra TK ? dobrze czy zle? mimo ze niema AB to dajecie rade sobie? i kiedy on moze wyjsc? co sie powinno kupic na poczatek zbierania TK ? klimat jest fajny?? ( mam nadzieje ze tak)
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

TK się gra bardzo dobrze, powyżej 2 k ta armia rozwija swoje skrzydła. Gramy narazie na aktualnym booku i też jest okey, co prawda nie ma ta armia takiego powera jak Danony, ale też się fajnie nią pogrywa. Book ma wyjść przypuszczalnie w poczatkach przyszłego roku (bo wygryzły nas szczury), nie wiadomo czy po czy przed Bestiami. Na poczatek to powinienieś kupić armybook i dużo szkieletów (najlepiej batalion i jakieś dodatkowe pudła z nimi), później gwardię, skull chukę i jakieś wykopki, no i oczywiście princa i hierofantę.

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

Banner of the Hidden Death

Pytanie do doświadczonych graczy odnośnie w/w banerka czy naprawdę on jest aż tak plewny.
Pomysł z wykopaniem gołej 6 HH/12 łuczników z oddziałami wroga i w następnej turze skanapkowanie go/ostrzelanie go wydaje mi się całkiem spoko?
Koleś pot z czoła ociera już po wszystkich wykopkach a tu takie świńskie buty w 4 turze ,IMO spoko.
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

problem nie leży w banerku ale niestety w tym kto go niesie:/ bo to taka plewa że szok niedość ze save'ów nie ma wcale, to jeszcze cienias w walce a co najważniejsze nie moze rzucać inkantacji wiec dla takiego sztandaru nie warto naszego IB brać bo zdecydowanie lepszy jest prince który nieźle klepie i ma inkantacje albo prist który ma lepszą inkantacje i generuje kość dispela

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

cobra651...to co wymieniles to na 2 k jest? i ile za to zaplacilbym w sklepie internetowym
Forza Milan !!!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Michaelius pisze:Czy ktos wie czy szkielety z battalionu to jest to samo co w 2 zwyklych boksach?
W batalionie są chyba tylko dwie wypraski "Tomb Kings infantry sprue", a powinny być trzy (dwa pudełka piechoty, jedno kawalerii).
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

a kto inny co by poradził na początek?
oczywiście grałbym z kumplami a rzadko turnieje bardzo rzadko może nawet wcale ...
gralem juz kiedys 8 miesiecy HE wiec zasady znam dobrze...
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

Tomash pisze:
Michaelius pisze:Czy ktos wie czy szkielety z battalionu to jest to samo co w 2 zwyklych boksach?
W batalionie są chyba tylko dwie wypraski "Tomb Kings infantry sprue", a powinny być trzy (dwa pudełka piechoty, jedno kawalerii).
ja dokupilem z miesiac temu batalionik kdo mojej armi i masz tam 2 bozy szkieletow pelne, box rydwanow i box jazdy :) tak ze mysle ze jest calkiem przydatny :)

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

na początek batalion potem klopa i conajmniej jeden skorpion no i bohaterowie i już mozesz wyciągnąć sensowną rozpiske na ponad 1200 punktów

klope i skorniony to cos co się kupuje na początku bo zazwyczaj sie na tym gra

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

aha dzieki. ale ja chce zakupic armie na 1600-2000 pkt
Forza Milan !!!

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

do dokup gwardie w liczbie 20-25 z fcg i drugiego skorpa a jak na 2 k to jeszcze drugą klope

oczywiście to jest standard ale proponuje ci pograc troche na proksach bądz pożyczyć od kogoś i pstrawdzić czym ci się najlepiej gra bo są i tacy co zawsze wystawiają 2 klopy a i tacy co wolą 2 gigusie
wszystko zależy od TWOJEGO sposobu gry i jaką TY przyjmujesz taktyke i jak TY widzisz tą armie , czy twoja wizja to pierdylion łuczników i napędzanie ich żeby więcej szczelali czy armia na rydwanach i jeździe czy moze jak najwięcej wychodzi spod ziemi:D to już jest twoja decyjza

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

symek pisze:pierdylion łuczników i napędzanie ich żeby więcej szczelali
Żeby co robili?? #-o
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

wybacz :P nie do końca przespana noc o sobie przypomina:P

mimo to takie łuki czasem się sprawdzają:P:D:D ja ostatnio przez 4 tury strzelania 15 szkieli z chalmionem wbiłem 4 rany na stedzia z engine a piątą dostał w kombacie jak champion oddał :D:D fakt miałem moze troche szczęscia że nie zdał save'a ale własnie dla takich chwil się gra;)

a tamto to był tylko przykład choć moi łucznicy mają na końcie 2 stedzie 3 shagoty i giganta:D:D ale to nie jest oddział to niszczenia tylko do zmiększania

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Akurat na giganta są dobrzy, imo. Na nim każda rana się liczy, a łatwiej się je nabija niż n modelach z 3+ savem.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

ta a jak ostatnio przeciwko 3 engine stedziom wystawiłem 60 to było ciekawie:D jeden nie dojechał a dwa społowione a tymi to już gwardia z princem z dwurakiem sie zajeła:P

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

mocnych masz tych lucznikow

Zablokowany