Taktyki i początki gry Tomb Kings

Tomb Kings

Moderator: Shino

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Re: Taktyki i początki gry Tomb Kings

Post autor: Zbik666 »

Czy takie zlozenie kinga : Pancerz dajacy + 1W, i bron dajaca + 1A i ASF daje rade ? ? oczywiscie ma biegac w gwardii.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dawać radę może i daje ale zakładając, ze w 90% przypadków to gwardia szarżuje (chyba ze nie korzystasz z ikony), to ten asf niewiele daje.
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

chciałbym zaczac grac TK, co byście radzili kupic na początek??
]arrrr

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

jamakot pisze:chciałbym zaczac grac TK, co byście radzili kupic na początek??
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... &start=260

Awatar użytkownika
Filip
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Filipowo
Kontakt:

Post autor: Filip »

Witam wszystkich:))) Chciałem powiedzieć, że TK była moja pierwszą armią jaką zaczynałem zabawę w battla jakieś 8 lat temu (jak dobrze pamiętam). Jeszcze 4 lata temu namiętnie nią pogrywałem i bywałem na wielu turniejach:) Sentyment łapie jak czytam wypowiedzi tutaj i mała nutka żalu, że sprzedałem wszystko na rzecz mojej nowej pasji:))

Z tego co widzę to nadal w TK są kultywowane rozpiski na TG , klopy i skorpy:) Fajnie że się nic nie zmieniło pod tym względem:))

Popatrzę sobie na Wasze propozycje:)

Jeśli mogę powiedzieć coś odnośnie rozpisek to czasem grałem na dwie TG. Zastanawia mnie dlaczego nie ma w rozpiskach carrionów przecież to jak pamiętam w sile 6 sztuk nieźle broiło
Ja grałem tak: 5-6 carrionów, 2 skorpy, TG, swarmy, dwa klocki piechoty (bow i HS) chyba jedne rydwany HLP 2x prince oraz licze...no i dwie klopy:))) czyli khemryjski def:)

jakoś tak to leciało i uleciało z piaskiem;)))

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Filip pisze:

Z tego co widzę to nadal w TK są kultywowane rozpiski na TG ,
Poczytaj dobrze 8 ed rozpiski. Mało kto teraz gra na TG. W modzie są Uszatki. King z czapką, HLP i smieci.

Awatar użytkownika
Filip
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Filipowo
Kontakt:

Post autor: Filip »

Undead84 pisze: Poczytaj dobrze 8 ed rozpiski. Mało kto teraz gra na TG. W modzie są Uszatki. King z czapką, HLP i smieci.
Wszystko co modne z czasem przemija:)))
Jak grałem Uszabtesami to było to traktowane jak niezły fluff (emeryt który skończył granie na 6ed) ;)))) Przejrzę, przejrzę:)

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Witam Was.
Dopiero kolekcjonuję armię Khermi, zmieniam się z High Elves :).

Powiedzcie mi proszę jakie macie pomysły na Krasnale, Dark Elves, oraz Bretonnię?

Nie wiem czy było to już na tym forum poruszone, jeśli tak to przepraszam za spamowanie.
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Zablokowany