Ogólnie

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Ogólnie

Post autor: szczurek »

Piszcie co w nowej edycji wam sie sprawdza (niekoniecznie co zyskalo na papierze ,a w bitwach daje popalic :D) .Teoria ,a praktyka to ........:)
Mnie mimo sporego oslabienia latajacego kinga (nie moze dolaczyc do gigusia czy skorpa) sie sprawdza .Zawsze cos tam zrobi ,no chyba ,ze mam trzy 1 na RANIENIE :lol: :lol:

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Ehh no u mnie zmieniło się to, że kurde chyba wszystkichlichy wrzócę na konia. (latanie ma king)
Fakt, że mogę sobie spokojnie ich wsadzić do piechoty, a mam teraz M8 dużo daje, w armii, w której pozycja lichy jest najważniejsza. Fajnie się też maszynki kroi kiedy jest możliwość walczenia parę razy w rundzie.
Łatwiej magów przeciwnika się rozwala, bo muszą siędzieć w klocach w pierwszym rzędzie, wystarczy się dorbze wykopać :D A jak nie jest w oddziale to no cóż.... po ruchu, na daleki zasięg, pojedynczy model, w lesie na 5+ :D

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

heh, no to ponownie na BP. Cóż, ja będąc fanatykiem kawalerii TK z trudem przetrwałem zmianę na 5 w ranku. Niestety boli. Trzeba by wystawiać po 15 x 2 a taki układ nie posiada już dawnej siły przebicia.

Awatar użytkownika
Dark Master
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: Dark Master »

a skad mozna wyczasnoc zmiany ?
Ostatnio zmieniony 17 gru 2006, o 21:47 przez Dark Master, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
>>>JUMPDAFUCKUP<<<

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

u mnie w 7 edycji zaszlo mega zmiana... wyrzucilem kawalerie... wstawilem kloc piechoty... gram princem na rydwanie (ktorego zgubilem/ktos przygarnal w toruniu) ... strasznie mi sie nie sprawdzaja katapulty... ten minimalny zasieg potrafi wiele zmienic czesto... zwlaszcza jak jakies drzewo za blisko podejdzie...
na ostatnim turnieju w toruniu za 1600 pojechalem z sama piechota(25 hw,20 bow i 12 bow) plus rydwany i 6 lekkiej jazdy... dostalem przeciwnikow:dwarfy,WE,dwarfy... jak na sama piechote to i tak dobrze mi poszlo 11:9 10:10 11:9 ... ale trzeba przyznac ze piechota to nie jest dobry pomysl na dwarfy...nastepnym razem zrobie rozpe tylko na dwarfy jak pojade na turniej...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Troche bez sensu ten temat ;) Teraz defaultowo dyskusja powinna byc o 7 edycji , a ze baza danych zniknela to mozna na nowo zaczac dyskusje o oddzialach juz bez zbednego 6 edycyjnego bagazu :D

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

spoko dopiero sie rozkręcamy :) moze niech shino się wypowie ;) :P
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Dark Master
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: Dark Master »

nie chce byc upierdliwy ale skad mam wyczasnoc zmiany ? :)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2006, o 21:47 przez Dark Master, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
>>>JUMPDAFUCKUP<<<

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

no jak skad... weszla 7 edycja wiec troche pozmieniala uzytecznosc co poniektorych oddzialow :) nowe zasady inaczej konstruowane armie
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Dark Master
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: Dark Master »

aha myslalem ze sie zmienily zasady TK a nie tylko ogulnie no to dzieki :)
Ostatnio zmieniony 17 gru 2006, o 21:48 przez Dark Master, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
>>>JUMPDAFUCKUP<<<

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Zuranthus pisze:spoko dopiero sie rozkręcamy :) moze niech shino się wypowie ;) :P
znaczy znowu wszystko opisywac po kolei?
[...] ok jak bede mial chwile czasu... (;/)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wklej po prostu swoje opracowanie z Gildii :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

no to miałem na myśli :) tylko najlepiej je podzielić na tematy o poszczególnych rzeczach :)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

@Shino
ale sypnales tematami :lol: :lol: kurcze mogles tutaj wrzocic przeciez jest to temat o tym co i jak w nowej edycji :)
Teraz tos ie bajzel zrobil :wink:
Ja bym to zlikwidowal i wrzocil tutaj jako calosc ,latwiej sie bedzie czytac itp.
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Jose sam chcial podzielic na tematy... jakby co to mona to jakos zmniejszyc tylko powiedzcie jak...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Oj, rozsypałeś worek. Może Jose poskleja? :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Teraz przynajmniej cos widac a nie jak w temacie na NG gdzie musialem sie przekopac przez 30 stron obrzucania blotem zeby na stronie 80 znalezc jakas porade. Pamietajcie ,ze ktos to moze chcec czytac co nie gra od poczatku istnienia forum.

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

ej dla mnie bomba :) jest tak jak ostatnio :) nie pamietacie ostatniego BP? tez byl kazdy temat o kazdej jednostce nawet jeszcze bardziej rozdrobnione bo gadalismy o ciezkiej kawalerii,lekkiej i rydwanach w innych watkach... poza tym taki uklad bedzie wygodniejszy a nie szukanie interesujacych nas rzeczy w jednym temacie z 120 stronami :)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

To znowu ja reformator podjudzacz ;) Chcialem zaproponowac wydzielenie osobnego podforum tutaj na rozpiski khemrii. Byloby wygodniej i na miejscu :) A i mniej komentarzy od nie zainteresowanych.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

NIE.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ