Ogólnie

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Re: Ogólnie

Post autor: Domino »

Nie wtopiłem maską z Golonką bo magia nie siadła, tylko dlatego, że to Golonka z lizakami. Nie umiem ruszyć tej popapranej armii. Normalnie masek raczej nie dostaję, aczkolwiek miałem już parę gier kiedy było gorąco, bo z 3 kości się brionny wrzucić nie udało. Fakt faktem bez magii to sobie nie pogramy, dlatego poluzowanie magii na euro dla TK mnie nie dziwi.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

akurat tk na lizi jest dosc dobra armia. Nawet chyba jedna z lepszych na lizi.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Jakieś podpowiedzi?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Shino pisze:akurat tk na lizi jest dosc dobra armia. Nawet chyba jedna z lepszych na lizi.
Cóż, jak zobaczę, to uwierzę :). Ja nie ukrywałem nigdy, że dla mnie stanowi spory problem.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

panterq pisze:Jakieś podpowiedzi?
alezy czym grasz.

Z lizi najwazniejsze jest kontroanie armii ikontrola pola gry (a wiec los oddzialow w wypadku tk).

jesli grasz na lightcie to bardzo skuteczne jest tez wymislowywanie po kolei terkow a potem chamkow/skinkow. kohorta z reguly problematyczna nie jest. jest tez czesto celem dla klopy (ciezko klocek schowac, a strata 1/3 potencjalu w cc to juz spory cios dla niej. Oczywiscie jak mozna to leiej strzelac w terki lub kowbojow. Takze w salki, cohciaz oneaz tak problematyczne dla tk z reguly nie sa.)

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

niestety Shinux ma rację

dobrze pograne TK są b. mocne na Lizzie.

nie ma sensu mówic o jakichkolwiek wskazówkach. po prostu trzeba być cwanym lisem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

W tym wypadku na pewno uwala mnie gwardia, normalnie cenię ją sobie i nie mam zamiaru pozbywać się jej z rozpy, ale dla lizaków jest dosyć łatwym celem. No i nie ukrywam, że chętnie zobaczę, jak jakiś inny gracz nakopie Golonce TK :)

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

ja bym mu na luzie nakopał
Obrazek

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Dzień dobry ;)
Po ponad 3 latach gry w wh40k zdecydowałem przejść na wfb (co zresztą było moim marzeniem z przed wielu wielu lat). Nie trudno się domyśleć, że wybór padł na Tomb Kings. A dlaczego? Bo mają przepiękne modele i bardzo mi pasuję klimat Egiptu ;) Także proszę być wyrozumiały za moją nie wiedzę na tą chwilę ale uczę się ;) Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 26 mar 2013, o 15:24 przez beszcza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Witaj!

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

beszcza, dokładnie z tego powodu zacząłem grać w wfb, klimat i modele khemri :mrgreen:
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Dowiedziałem się ciekawego newsa... rydwany lecą do mail order... kupujcie gdzie są na sklepach bo cena zaraz będzie dużo większa...

Awatar użytkownika
Duinhir
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Gdańsk - Oliwa
Kontakt:

Post autor: Duinhir »

Źródłem newsa jest?

Podstawowa jednostka z Core w tej armii ma być wycofana? Nie chce mi się wierzyć. No, ale na szczęście mam 9 sztuk, to chyba wystarczy mi ;)

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Zamawiałem przez dalszego "znajomego" z Wa-wy i złożył zapytanie do GW czy wszystko jest (co potrzebuję) dostaję zwrotkę, że tak ale rydwany do MO lądują... Lekko się zdziwiłem tak jak Ty. Na tą chwilę pytam w innych sklepach w celu weryfikacji i potwierdzenia newsa. Ja mam 3 z batalionu i zamówiłem 2 x box żeby mieć 9, tak na wszelki wypadek :)

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Sorry za post pod postem... Ale mam ważne info. Sklep superserie.pl potwierdza rydwany w mo!!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Na szczęście więcej rydwanów niż 9 i tak nie wystawiam. Biedni, nowi gracze TK...

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Nie uwierzycie kupiłem dziś boxa rydwanów za 70 zł nówka!! Szok szukajcie a znajdziecie taniości w sieci :)

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

szanowni Koledzy, Koleżanki, Przyjaciele - zrobiłby ktoś skana do instrukcji necropolisów i sfinksa ? :D albo może ma ktoś link do tego w sieci, ewentualnie wysłałby mi skana na maila ? plssss :) dam rabat na blaszki ;) z góry dzięki
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Akurat te dwa boxy do mnie przychodzą mogę Ci skan wieczorkiem zrobić :)

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Mam w planie sam sobie zrobić Casket of Souls tylko pytanie. Podajcie mi wymiary orginału. Z góry dzięki!

ODPOWIEDZ