Modelowanie ,konwertowanie i ........

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Modelowanie ,konwertowanie i ........

Post autor: szczurek »

jak w temacie .Chcecie dowiedziec sie jak cos skonwertowac ,czy cos bedzie pasowalo itp. pytajcie tu ;) :) :roll:

No to ja zaczne pierwszy :D

Chcialem sobie zrobic latajacego kinga z tego figsa :
Obrazek
Niestety zadko jest na allegro bywa i jest dosc drogi ;) (jak wszystko GW :D) ale udalo mi sie okazyjnie dostac tego :
Obrazek
(tzn. za free :P :D ) i myslalem czy by tego nie przerobic (ciezko bedzie mi znalezdz kogos kto sie bedzie chcial wymienic na Nightbringer)


co sadzicie o tym 2 ??? juz sprawdzalem wchodzi na mala podstawke i sie nie przewraca (w przypadku Nightbringer moze byc problem) .Jak by temu przerobic glowe a tej rece zbitej w piesc umiescic jakas fajna bron .......

Piszcie co o tym sadzicie ???
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

popierwsze zacznij od podstawki aby była bez tych 40k dupereli
dalej mieczyk doklej z grinstuffa...mozesz zrobić wiertareczką taką malutką dziure w łapie dzieki czemu bedziesz mógł włozyc drucik i wokół drucika lepić z greena. Trzeba też dodać więcej...dużo więcej bandaży...jakąs tarcze na plery i jazda ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

@Shakin' Dudi
Jak konwertowac to wiem :D nie musisz mnie uczyc :D;) tylko pytalem ktora waszym zdaniem bardziej podchodzi pod Kinga (wiadomo ,ze pierwszy) i czy 2 da sie przerobic :D ale dzieki
P.s-te necronskie badziewia sa osobno (cos jak podstawka do giganta wiec luz :D)
@Tomash
o tym wlasnie myslalem tylko kiedys cos podobnego ktos pokazywal ale pomalowany byl 200 razy lepiej (nie moge go znalezdz ,a nie chce calego forum NG przekopywac :D)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

ee, z drugiego też da radę, tylko figurka będize chyba miała inny 'charakter'. Ten co Tomash pokazał, to taki duch bardziej. 'UUUUuuuuuUu' i nie wiem czymu, ale straszny film i ten gość w masce mi się przypomniał:)
A ten drugi to taki raczej generał pokazuje i mówi 'ha! ty będziesz moim następnym celem, facet'.
Zmień łeb, dorób jakiś łepon i zobacz jak będzie wyglądał. Czy więcej bandaży trzeba dodać - nie wiem, chyba kwestia gustu:)
pzd

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mnie osobiscie ten pierwszy sie zajeb.scie podoba ale szkoda mi kasy skoro tego 2 mam nie placac za niego :P :D Myslalem czy by sie z kims nie wymienic ale rzadko go ktos ma ,a jeszcze trafic kogos kto chce go zamienic akurat na tego co ja mam to ....... :roll:
P.s- jak zmienic ta glowe bo nie mam koncepcji (oprocz tych fareonowskich chust) .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

jescze pare dni i bede robił sobie kawalerie 15 z War Bannerem i zamierzam całą skonwertować. jak zrobie an pewno sie pochwalę

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

ja jak cokolwiek skoncze z tego co mam zaczete to tez sie pochwale... a starych zdjec nie chce mi sie wklejac ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Mam pytanko czy macie moze zdjecia swoich skonwertowanych figurek szczegulnie szkielety i skorpiony bo mam zamiar zrobic ale nie wiem jak prosze piszcie jak macie pomysly

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

@szczurek
Odchudzić byś go musiał. :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

TheViking
Plewa
Posty: 6

Post autor: TheViking »

a co do konwertowania wcisne swoje trzy grosze :D
Skorpiony - u mnie wyglada to nastepujaco - kopczyk z ziemi, na okolo czaszki, a z ziemi wyskakuja macki (jedna trzyma imperialnego nieszczesnika za noge) widzieliscie jame scarlaka z powrotu jedi to wiecie o co chodzi :]
Jestem tez na etapie majstrowania kontyngentu z numas (2x5) - idealnie bylo by ich zrobic z desert dogsow, ale zabawa troche droga, wiec kombinuje cos z gs`em i imperialnymi
Ot tyle moich pomyslow - szukam jescze czegos fajnego na swarmy - ale narazie nic mi do glowy nie przychodzi :/

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ma ktos z was tego typa (chyba ktos mial ,Tomash chyba ;))
http://www.jotte.com.pl/cpg135/displayi ... 12&pos=163
Jaka jest jakosc i jak na zywca wyglada ?? bo chce go na kinga wziasc :D

Moze ktos jeszcze ma figurki Strażników Grobowców (gamezona) ,niektore wzory fajne ale jak z jakoscia (odlewy itp.)
chodzi mi glownie o te :
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=gz1930&sid=52800d0b
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=gz1931&sid=52800d0b
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=gz1932&sid=52800d0b
oraz lucznicy (na zdjeciach o niebo lepsi od zwyklych GW :))
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

Ma ktos z was tego typa (chyba ktos mial ,Tomash chyba Wink)
http://www.jotte.com.pl/cpg135/displayi ... 12&pos=163
Jaka jest jakosc i jak na zywca wyglada ?? bo chce go na kinga wziasc Very Happy
ja mam. przerobionego z flail of skulls i tarcze... niestety w czesciach bo kiedys mial przygode w toruniu :roll: wedrowal sobie z rąk do rąk jak ktoś mi go przez przypadek wziął na turze ... odzyskalem go w stanie dość nieciekawym :? i teraz lezy wyprany...

wyglada bardzo dobrze :) ciut zgarbiony... no i nie wiem czemu wszystkie te modele maja stopy i kolana do srodka (jak baba :lol: ) ... ale da sie go wyprostowac ... generalnie jakosc bardzo dobra i wszyschy "ochają" i "echają" jak na niego patrzą ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a m,asz moze zdjatka :?:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

sprzed rozpuszczenia? nie bardzo ;) a po co mam Tobie w czesciach wysylac jak jest :) aa wielkosciowo to on jest potezniejszy i wyzszy niz mumia GW (pewnie przez te różki ;) )
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Mozesz zapodac w czesciach (bo chce zoabczyc po pomalowaniu [bez malowania ciezko szczegoly itp. dojrzec ;)]) Wiec jak tylko ci sie chce to ...
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Zed Zediculus
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Zed Zediculus »

Jeśli chodzi o Tomb Kingi z Gamezone'a to bardzo mi się podoba rydwan. Super figurka! Bardzo ładne koniki (a raczej szczątki koników). Te z GW są takie...bez wyrazu...i konie jak z klocków Lego...

Pozdrawiam! :wink:

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

ale mowilem ze mam go po kwasie ;) wrocil caly poobijany ode mnie wiec musialem go z farby wyczyscic ;) poza tym zapomnialem ze aparat ma moja ukochana :)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

No dobra wybaczami ci to ;) mozesz nei wrzucac :D
Ogolnie ten model mi sie podoba i chyba go sobie zakupie :D:D tylko nie wiem jak z tymi modelami gamezona tzn. wiele osob mowi ,ze slabe odlewy itp. ....
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ma ktops fajny pomysl na zrobienie takier rozdziawionej geby :D ?
Pomysl musi byc inny niz robienie tego z 2 glow odpowiednio wyszlifowanych :roll:
http://www.coolminiornot.com/140024
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ODPOWIEDZ