Modelowanie ,konwertowanie i ........

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Re: Figury, konwersje, firmy....

Post autor: SMOK »

Stach697 pisze:powiem tyle.... macie może linki do jakichś figurek które mogły by pasować do królów khermi ?? oprócz gamezone ..... albo dajcie zdjęcia jakichś ciekawych konwersji itp zawsze wole mieć bardziej nietypowa armie ;]
Tu masz rewelacyjne wzory, i sprzety do konwersji, ktore osobiście mam w swojej armi TK

http://www.crocodilegames.com/secure/li ... 20Aegyptus

A tu można kupić i zamowić:
http://www.gildianajemnikow.pl/

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

szczurek bardzo ładnie wyszła ci ta bron od kinga ale nie wiem czy różowa lizardmeńska tarcza będzie pasować;p 8)

Dzieki za linka do strony bo bardzo fajne figurki ;]

Wszystko ok ale mam do was pytanie.... kupuje sobie regiment warriorów (oczywiscie skeletonów) i sklejam ich oczywiscei HW z tarcza, i to o co mi chodziło.... chce championowi zrobic kuchutary na jednej i 2 łapie, tarcze na plecach (tarcze mam chaosowa juz a z Green stuffa ulepiłem i przyklejiłem ank naprawde fajnie klimatycznie to wyglada)macie moze pomysł jak to zrobic :?:
P.s. http://www.zgielk.pl/index.php?option=c ... &Itemid=51
z tad mam pomysł tylko ze nie mam kos.... :roll: własnie cos takiego chce jezeli zle zinterpretowaliscie słowo kuhutart patrzcie na link
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

ale nie wiem czy różowa lizardmeńska tarcza będzie pasować;p Cool
Hehe nie będę już poprawiał bo spylam :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Stach697 pisze: chce championowi zrobic kuchutary na jednej i 2 łapie, tarcze na plecach (tarcze mam chaosowa juz a z Green stuffa ulepiłem i przyklejiłem ank naprawde fajnie klimatycznie to wyglada)macie moze pomysł jak to zrobic :?:

z tad mam pomysł tylko ze nie mam kos.... :roll: własnie cos takiego chce jezeli zle zinterpretowaliscie słowo kuhutart patrzcie na link
Zamiast kos możesz użyć wypiłowanych ostrzy z ramek, troche piłowania pilnikiem i odpowiednie docięcie - bedziesz maił ostrza. Mozna tez na tym nowym plastiku pojechac samym skalplem albo ostrym nozykiem, i wyskrobać odpowiednie kształty.

Druga opcja to wycięcie ostrzy np. ze starych kart telefonicznych albo zasilajacych + troche GS i bedziesz maił ostrza. Ewentualnie z jakiegoś grubszego plastiku np od pudełka albo jakiegoś pojemnika.

Tylko ja bym robił od razu cała rękawicę z GS a nie jakieś tam bandaze okręcające ostra. wtedy wkleiasz bezpośrednio ostrza w pięść i oblepianko GS

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

Wiem ze rekawica prosciej :P ale bandaze i takie ""doklejone"" kuhutarki beda klimatyczne.... fajny pomysł z tymi kartami doładowujacymi.... ostrza z ramek tez fajny pomysł.... a wiecie moze jak zrobic zeby green staff był twardszy ;/ ?? ja zrobiłem juz bandaze moim skeletonom i konikom u horsemenów ale jak sie tych bandarzy dotkie leciutko to sie krzywia... nie chce zeby były jakies super twarde ale takie zeby po lekkim dotknieciu nie wginały sie... piszcie
Obrazek

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Stach697 pisze: a wiecie moze jak zrobic zeby green staff był twardszy ;/ ?? ja zrobiłem juz bandaze moim skeletonom i konikom u horsemenów ale jak sie tych bandarzy dotkie leciutko to sie krzywia... nie chce zeby były jakies super twarde ale takie zeby po lekkim dotknieciu nie wginały sie... piszcie
Ja osobicie pociągam GS po kilku dniach wikolem, leciuchno minimalna warstewka i jest spoko.

Osobiście na szmaty i tec... stosuje inny patent. Sreberko z czekolady albo folie aluminiową, kształtuje ja odpowiednio i pociągam wikolem. Daje mi to bardzo sztywny efekt. zatem z malowaniem nie ma problemu.
Wyglada to tak: malowane ponad 10lat temu:)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b1 ... 168b0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa1 ... 177ce.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a9 ... 680b6.html

W taki sam sposób teraz mam zamiar dodawć szmaty do TK.

Jak znajde chwilke to może pstryknę oddziały w fazie produkcji :)

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

ale wikol sie nie swieci/błyszczy??
Obrazek

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Stach697 pisze:ale wikol sie nie swieci/błyszczy??
czemu miał by błyszczeć?

normalnie jest biały po wyschnięciu przeźroczyty, rewelacyjny do malowania.

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

ok dzieki to wybróbuje bo jak patrzałem na te centaurusy ;p to sie przekonałem... tak sobie wyobrazam szkieleta z rekawicami zrobionymi własnie w ten sposób... cos pieknego... tylko jak to DOKŁADNE robisz?? biezesz syreberko i idealnie oklejasz wokoło reki potem dajesz wikol jakos równo jakims pedzlem czy cos i czekasz dzien na zajutrz malujesz?? a jak uzyskkujesz efekt pomalowanego ""10 lat temu"" ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Krzysiek »

trochę to nie klimatyczne chyba by było bo khermia to cywilizacja piekna i szczytna była wiec prędzej jakieś wymyślne miecze by mieli a nie pazurki

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

ale champin ma sie wyróznac zawsze tak było bedzie i jest wszyscy beda miec miecze a on pazurki i to bedzie własnie w nim fajnego ;] taki cichy zabujca tylklo ze głosny ;] a pazurki na obu rekach beda usprawiedliwiały go z tego ze w statach ma ""2 ataki"" a tarcza na plerach to mozna to sobie wyobrazic tak ze walczy a jak ktos go chce bic to sie odwraca plerami do kogos a potem znowu sie odwraca i ciachu ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
SMOK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Smocza Krypta

Post autor: SMOK »

Stach697 pisze: tylko jak to DOKŁADNE robisz?? biezesz syreberko i idealnie oklejasz wokoło reki potem dajesz wikol jakos równo jakims pedzlem czy cos i czekasz dzien na zajutrz malujesz?? a jak uzyskkujesz efekt pomalowanego ""10 lat temu"" ??
Tam uzyłem tez kart do Doomtropera pocietych i poklejonych.
Sreberko kładę na klej szybkoschnacy i wstepnie profiluje. Czekam aż wyschnie i potem na to kłade warstwy wikolu, po chwilowym podeschnieciu czasem 2 lub 3 by wypelnic braki i wygładzić załamania.
nastepnego dnia podkład i do malowania. Bo jest już odpowiednio usztywnione. W przypadku tych Centaurów tak potraktowałem zarówno tekturowe karty jak i sreberko.
Ciekawe efekty np pancerza można też uzyskać dzieki aluminiowej folii po pastach do zebów.

a co do 10 lat to zrobiłem je od dokladnie 11 lat tem - dlatego to takie staruszki w malowaniu moim. Teraz maluje zupełnie inaczej. ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Konwersje Smoka wyciąłem do bardziej ogólnowidocznego tematu w Galerii:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=10725
:)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

dzieki bo mi sie nie chcialo akurat tego robić :P :D ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Mam pytanie. Jak myślicie który model najbardziej sie nadaje na Tomb Prince'a/King'a?

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ostatni :) bardzo fajna figurka :) Idealna do dorobienia kolesiowi flaila :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

tak jest. wlasnie takiego mam zrobionego :)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Własnie też zastanawialem sie na 3 i 4. Tylko narazie potrzebuje Prince'a a on z GW bedzie latal, chociaż ten 4 też może mieć GW ;)
Swoją drogą, macie jakiś pomysł na wygląd GW tak aby był "egipski" ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweles
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 104
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Paweles »

Taki sierpowaty miecz jak mają TK, tylko trochę większy(z tym jak go powiększyć musisz sobie niestety sam poradzić, bo ja nie mam pomysłu :P ) i z przedłużoną rękojeścią, żeby było widać, że mogą się tam zmieścić obie ręce. Z tym drugim akurat nie powinno być większych problemów (odciąć końcówkę rękojeści, gdyż zwykle znajduje się tam jakiś element ozdobny, wczepić w to miejsce drucik, oblepić go GSem i nadać temu fakturę podobną do reszty rękojeści przerabianego miecza, potem dokleić na koniec wcześniej odciętą końcówkę z elementem ozdobnym)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Podpowiem:
Ushabti-huge ritual blade:P
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ODPOWIEDZ