[serwer] Axe Bite Pass

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kejosu więcej, ale jest coraz zabawniej - pomimo przewagi liczebnej chaosu na ABP, od jakichś 3 dni większość krain w których byłem jest "contested" albo "ruled by order" :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

bo zaczoł działać największy z inkwizytorów, Szara eminencja imperium :P i takie tam jeszcze ine ciekawe 'podtytuły' posiadam ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Sługa Boży, Miecz Aniołów, Młot Na Czarownice? Eee, Manfred, to już podszywającego się podeń gracza mamy na tym serwerze i tym forum zarazem ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Do usług, Ekscelencjo. :twisted:




BTW, wczoraj po raz pierwszy zamieniłem się w kurczaka. :roll: Będzie się tak działo za każdym razem gdy wejdę w obszar RvR w Nordlandzie i Norsce. Do scenariusza w tier 1 też już nie wejdę (ciekawe czy na innych frontach tez?) Z jednej strony to dobrze, że wysokolevelowcy nie mogą walczyć z tymi niższymi, ale te kurczaki to jakieś dziwne rozwiązania. I w dodatku nawet nic przed tym nie ostrzega. Osiągnąłem 12 lvl, wszedłem w RvR w Nordlandzie i... pufff - kurczak. Nie wiedziałem czy to przejściowe czy trzeba coś zrobić żeby wrócić do własnej postaci? Wyjście z RvR nic nie dało. W końcu musiałem podstawić się jakiemuś NPC żeby mnie zabił. Respawnuje się już pod własną postacią.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Trza chyba spierdzielić do jakiegoś punktu z healerem z tego co słyszałem.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

hmmm, uroki grania na serwerach Core. Na PvP nie ma kurczaków :)

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Mówisz o Open?

No niby tak ale jakie są przyjemności z gry jak Cie co chwila 40lvl tłuką?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

jak się usuwa questy których nie chce przechodzić ?? :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wklikujesz się w questa (czy to z HUDa, czy z książki) i na stronie z nim w książce masz czerwonym tekstem opcję "Abandon"
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Moj main jest na bu..costam- core RP.

Ale zaloze alta order-brigth wizard na axe bite. Jak wymysle imie to damzanc:)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Za dużo jest brightów po stronie orderu (a mają rolę zaledwie wspomagaczy w każdej drużynie, bo jak coś do nich dobiegnie, to zatłucze). Bierz warrior priesta albo (ale ich też dużo) witch huntera :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Narazie nic nie wezme... bo, uwaga... nie moge sie zalogowac. Daje nicka i haslo, pojawia sie kolejne okno, 2 zolte paski na maxa zaladownane, podpis 100% mythic patcher.. i nic.... uhh!!

Moze wiecie, co to jest? A inkwizytor odpada- gram juz wiedzm, klasa lustrzana niestety. Mysle jeszcze o shadow warriorze, ale podobno strasznie slabaklasa.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Z tym logowaniem tez tak dzisiaj miałem. Kilka prób i załapało.

Co do Shadow Warriora to założyłem właśnie sobie alta. Fajna sprawa bo można nie koniecznie narażając się na śmierć ubijać wrogów. Jak na alta to w sam raz. Osobiście preferuję walkę w starciu (najlepiej zza pleców wroga ;) )

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

Yeah!

Na krasnoludzkiej ziemi w Scenario pojechaliśmy Destro 500:476 :]

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wow... muszę uderzyć do krasnoludzkiej braci na kwadrat :D

W ogóle w Stone Troll Crossing o ile za pierwszym razem byliśmy trochę zdezorientowani, o tyle za drugim chaos wygrywał czystą przewagą liczebną i levelową - byli tak zdezorganizowani, że ich singlowaliśmy i kończyliśmy proporcjami dresiarskimi (pięciu na jednego) :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

Ale pojedyncze wyjmowanie jeleni metodą dresiarską jest jedną z prostszych i skuteczniejszych strategii :]

Wiesz, ja mogę sobie co najwyżej postać i popatrzeć, gdy mając 11 lvl wbiega na mnie koleś 18 - 20 lvl.

Co zrobiliśmy, by wygrać?
Linia 1. Ironbreakerzy (tanki stale healowane zza pleców)
Linia 2. Engeneer (ranged, bombardowanie)
Linia 3. Rune Priest (heal, dopalacze itp.)

Proste? Proste!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Powiedz to armii idiotów, których taktykę można w skrócie określić jednym słowem: "hajdaaaaa!" ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

tak jak Tomash mówi wszechobecny debilizm :D
taktyka to słowo które nie istnieje w słowniku prawie każdego z nich :)
ja u Elfów teraz siedze łądna ta ich wyspa :) ciekawe jak tam walczą

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A co się dziwić jak wchodzi 20 typa którzy się w ogóle nie znają. Gdzie Wy chcecie taktykę jak nie ma czasu żeby zagadać cokolwiek.

Dlatego potrzeba zgranych teamów. Zarówno do PQ, scenariuszy jak i do RvR. O ile na początku można bawić się solo o tyle już powyżej 12 lvl (jak zamyka się dostęp do RvR w tier 1) samemu można co najwyżej w tyłku se pogrzebać.

Jedną z najlepszych zdolności mojego witch huntera jest stelath (a konkretnie incognito ;) ). Daje mi to mozliwośc podejścia na tyły wrogiej warbandy i wyłapywania magików i healerów (magusów, zealotów i gobliny nawet o kilka lvl wyższych spokojnie zabijam). Ale bez współpracy pozostałych graczy (tanków - trzymających mocniejszych wrogów i healerów - leczących mnie w razie niemca) to mogę co najwyżej zabić jednego łosia i samemu zginać bo rzucają się wszyscy na mnie jak tylko wyjdę z ukrycia.

A więc współpraca, współpraca i jeszcze raz współpraca. I najlepiej jeszcze współpraca.


Scenariusz u elfów jest całkiem fajny. Punkty kontrolne, jeśli są pod wpływem Dark Elfów co jakiś czas wybuchają i trzeba spierdzielać gdzie pieprz rośnie ;)

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

A tak z innje ebczki to gdzie mozna sie nauczyc craftingu a konkretniej talisman making, nazbieralem tego cholerstwa do produkowania ale nigdzie nie widze trenera??

ODPOWIEDZ