[serwer] Axe Bite Pass

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Po prostu łoją po cichu ;)
Ja już należę do gildii Oldtimers - bardzo fajne ludzie, gildia casual. Piszesz się? :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Moglibyście mi wyjaśnić jak wygląda gra w WAR od strony technicznej?
Nie mam doświadczeń z takimi on line rpg i nie wiem jak się za to zabrać, a czytam od wczoraj o tej grze i trochę się zajawiłem :) Żeby w to grać trzeba płacić miesięczny abonament, tak? Ile to kosztuje i czy jest zależne od serwera na którym gram? Sorki za takie noobowe pytania ale jakimś cudem odkryłem tą grę dopiero wczoraj :)

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

Kupujesz grę za 119 - 139 zł (zależy od sklepu) i w to masz już wliczony pierwszy miesiąc grania. Po tym miesiącu płacisz za granie ok 50 zł. Możesz płacić albo kartą (12,99 euro na miesiąc) albo kupować dwumiesięczne pre-paidy (ok 99 zł).

I jeszcze instrukcja na początek, żebyś nie musiał szukać rozwiązań:
1. Kupujesz grę.
2. Instalujesz.
3. Zakładasz konto na stronie war-europe.com . UWAGA! Trzeba podawać prawdziwe dane jeśli chcemy płacić kartą!!!
4. Aktywujemy konto linkiem aktywacyjnym, który dostajemy na maila.
5. Validujemy kod, który umieszczony jest na tyle instrukcji obsługi. Na stronie war-europe.com wybieramy zakładkę "Code" i tam wpisujemy wszystkie dane.
6. Otrzymujemy potwierdzenie validacji kodu i możemy uruchomić grę!

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Gre najlepiej kupic bo cos downloader kitowo dziala, sypal non stop bledami.
Ale oplaca sie kupowac timecardy np. tu
http://www.shatteredcrystal.com/code.ph ... mer_online

Wychodzi okolo 60 paru zyla za 2 miechy :twisted:

Ogolnie gra sie dluugo instaluje, dluuugo patchuje. Mi na dodatek jeszcze sie wyspywala co chwile, pomogly najnowsze stery do grafiki.

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

Yyy, ale te kody to "North american". A my gramy na serwerach europejskich :)
Czy może się mylę? :D

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Dzięki za pomoc. Powiedzcie mi jeszcze jak wygląda sprawa 3 konfliktów rasowych, czy karzdy serwer ma wszystkie i czy są one traktowane jako osobne światy tzn np DE nie mogą walczyć z krasnoludami?

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

DE to serwery niemieckojęzyczne :)

Na każdym serwerze walczą między sobą takie same rasy. Także nie przejmuj się :)

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

DE to dark elfy :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

Było pytanie o serwery to skojarzyłem z serwerami ;)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Chodziło o dark elfy jak pisze Bonia :) Bo z tego co wiem to gra jest podzielona na 3 konflikty imperium-chaos,krasnoludy-orki,dark elves-high elves. I dlatego pytam czy są tylko takie kombinacje i czy są serwery osobno dla każdego z nich czy wszystko na jednym?

Awatar użytkownika
redaktore
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: redaktore »

Konflikty są takie same dla wszystkich serwerów :) Czyli na każdym serwerze możesz walczyć każdą ze stron.

A tak btw to główny konflikt rozgrywa się krasnoludy, ludzie, wysokie elfy vs zielonoskórzy, mroczne elfy (emo elfy?), chaos

Z innej beczki:
Może ustawimy się np. w Altdorfie jakoś wieczorem?
Tomash: pwoiedz coś więcej o tej gildii. Jak wygląda jej życie, czy sporo jest w niej ludzi, są jakieś ustawki na raidy, PQ itp.?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

hypnotic pisze:Chodziło o dark elfy jak pisze Bonia :) Bo z tego co wiem to gra jest podzielona na 3 konflikty imperium-chaos,krasnoludy-orki,dark elves-high elves. I dlatego pytam czy są tylko takie kombinacje i czy są serwery osobno dla każdego z nich czy wszystko na jednym?
Chyba jako jedyny zrozumiałem pytanie ;)
A zatem: wszystkie 6 ras jest dobranych w pary: Imperium vs. Chaos, Krasie vs. Zieloni, Elfy wiadomo ;)
Zasadniczo wybierając rasę, pakujesz się w określoną parę.
ALE już w trzecim "mieście" (bezpiecznym punkcie zbornym) / "rozdziale" - czyli w okolicach 5-7 levelu z reguły - znajduje się krasnal z żyrokopterem. Od tego momentu sky is the limit, możesz się przenieść w pierwszą krainę dowolnej pary, uczestnicząc w ich konflikcie po swojej oczywiście stronie.

Także nie jest niczym niecodziennym widok elfich czy krasnoludzkich graczy w krainie konfliktu imperium-chaos :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

pacy pisze:
Ogolnie gra sie dluugo instaluje, dluuugo patchuje. Mi na dodatek jeszcze sie wyspywala co chwile, pomogly najnowsze stery do grafiki.
ja nie wiem na czym Wy gracie? Kompa kupiłem 1,5 roku temu i wcale nie był jakiś wypasiony. Grę instalowałem i patchowałem w sumie jakieś 1,5 godziny. Wg mnie to nie długo (dla porównania patchowanie LOTRO zajęło mi kilka dobrych godzin).

No chyba że dla Was to i 1h już za długo ;)

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Christos pisze:
pacy pisze:
Ogolnie gra sie dluugo instaluje, dluuugo patchuje. Mi na dodatek jeszcze sie wyspywala co chwile, pomogly najnowsze stery do grafiki.
ja nie wiem na czym Wy gracie? Kompa kupiłem 1,5 roku temu i wcale nie był jakiś wypasiony. Grę instalowałem i patchowałem w sumie jakieś 1,5 godziny. Wg mnie to nie długo (dla porównania patchowanie LOTRO zajęło mi kilka dobrych godzin).

No chyba że dla Was to i 1h już za długo ;)
A co gra ktora sie instaluje 1h i potem druga patchuje to szybko ?? Bo dla mnie nie bardzo, ale suma summarum warto bo sie gra fajowo.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Tomash pisze:
hypnotic pisze:Chodziło o dark elfy jak pisze Bonia :) Bo z tego co wiem to gra jest podzielona na 3 konflikty imperium-chaos,krasnoludy-orki,dark elves-high elves. I dlatego pytam czy są tylko takie kombinacje i czy są serwery osobno dla każdego z nich czy wszystko na jednym?
Chyba jako jedyny zrozumiałem pytanie ;)
A zatem: wszystkie 6 ras jest dobranych w pary: Imperium vs. Chaos, Krasie vs. Zieloni, Elfy wiadomo ;)
Zasadniczo wybierając rasę, pakujesz się w określoną parę.
ALE już w trzecim "mieście" (bezpiecznym punkcie zbornym) / "rozdziale" - czyli w okolicach 5-7 levelu z reguły - znajduje się krasnal z żyrokopterem. Od tego momentu sky is the limit, możesz się przenieść w pierwszą krainę dowolnej pary, uczestnicząc w ich konflikcie po swojej oczywiście stronie.

Także nie jest niczym niecodziennym widok elfich czy krasnoludzkich graczy w krainie konfliktu imperium-chaos :)
generalnie powiem, że do Warcampu (miejscu skąd można latać do innych konfliktów) można spokojnie się przejść nawet na pierwszym ranku, droga jest bezpieczna, tylko warto wykonać na początku kilka questów, żeby mieć za co polecieć :P

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Jezeli ktos gra po stronie DESTRUCTION to mozecie dojsc do gildii Utgard :)

Chetni pisac do mnie: Shans albo do lidera: Naknarot

stara gildia rozwalajaca w wowie i ragnaroku.

Stawiamy na jakosc a nie na ilosc

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Zaraz bede pomykal wiedzma:) tylko gre spaczeniem potraktuje i bede gotowy do rozgrywki:) Nie ma czasu na spanie, czas na w War'a pomykanie :)

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Jakby ktoś się nudził w nocy i potrzebował pomocy to jestem online ;)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Fajnie. Jak z balansem kaos/imperialisci ?/ Bo sie zastanawiam axe bite pass czy bur..costam RP.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

kejosu troche wiecej
ale wmiare okey gram witch hunterem 12 level i jakoś nie narzekam :)

ODPOWIEDZ