[serwer] Axe Bite Pass

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

No właśnie coś ostatnio rzadko Cie Tomash widzę.

Jak na razie eventa robię regularnie. Poluje na knighta, bo doszedłem do wniosku, że przewaga destro wynika z dużej ilości tanków (tanki destro są bardziej atrakcyjniejsi od tanków orderu). Mam nadzieje że nowa postać to chociaż trochę zmieni.

A przy okazji: doszło do sojuszu dwóch największych (o ile wiem) polskich gildii na serwerze Axe Bite Pass - Gwardii i Twierdzy.

Zapraszamy wszystkich chętnych graczy orderu (osobiście namawiam na Gwardie)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Też poluję na Knighta :)

Fajnie że dali możliwość robienia zaległych eventów. Zwłaszcza że przydybać kogoś na Public Questa w ostatnich dniach zakrawa na cud...
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Idź zrobić PQ w T1 :roll:
albo zrób 3 razy Stage 1 gdziekolwiek

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Christos - dobrze słyszałeś, zrobiliśmy (my - Twierdza) sojusz z Gwardią.
To na początek, planujemy wciągnąć do alliance więcej gidlii, ale narazie nad tym radzimy ;-)

Trzeba stworzyć alternatywę dla Cliffu i AD Clan, które mimo, że liczne, naprawdę przynoszą wstyd Order...

Tomash - nie wiem, w którym Tierze grasz obecnie, ale w T4 ostro dostajemy po tyłkach od destro :P

W każdym razie - zapraszam na serwer i do Twierdzy (Gwardia też ujdzie :P

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Mate pisze:Tomash - nie wiem, w którym Tierze grasz obecnie, ale w T4 ostro dostajemy po tyłkach od destro :P
bywa ;)

ja juz sie dawno nie logowalem - caly czas mam 11 poziom. skupilem sie na Witch Hunterze na Eltharionie - tam mam 21.

BTW musze przyznac, ze fabryka czolgow jest jednym z fajniejszych BG. a do tego misje z heavy metalu - zabij 10 kurczakow :lol2:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Heavy Metal jest 666/10, zwłaszcza jak niedawno zdjęli konieczność robienia tego-jednego-konkretnego-dnia. Nie mogę się doczekać pogrania Knightem :D

Reikland Factory jest super, chociaż mnie najbardziej zniszczyło szukanie zamku z piasku :lol:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Heavy Metal jest 666/10, zwłaszcza jak niedawno zdjęli konieczność robienia tego-jednego-konkretnego-dnia.
oj tak - dla nas, osob ciezko pracujacych, to bylo prawdziwe pain in the ass :wink:

P.S. a teraz "polansuje" sie sygnaturkami :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Mate pisze:Christos - dobrze słyszałeś, zrobiliśmy (my - Twierdza) sojusz z Gwardią.
To raczej my - Gwardia zrobiliśmy sojusz z Wami - Twierdzą.

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" ;)
Mate pisze: To na początek, planujemy wciągnąć do alliance więcej gidlii, ale narazie nad tym radzimy ;-)
Ktoś od Was rozmawiał z nami na ten temat na TSie. Ogólnie ustaliliśmy w miarę wspólne stanowisko, że nie będziemy otwierać się na anglojęzyczne gildie i skupimy na polskich zasobach ;)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Artein pisze:Idź zrobić PQ w T1 :roll:
albo zrób 3 razy Stage 1 gdziekolwiek
ale to niskie... ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Goń się, nie będę sam jeden robił etapów PQ wymagających ściskania championów czy herosa na moim levelu ;)

Event o wypiciu w fabryce w Reikland obsysa - ledwo zalogowałem na scenariusz, po parunastu sekundach dostaję ni z gruchy ni z pietruchy komunikat o wykonaniu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Goń się, nie będę sam jeden robił etapów PQ wymagających ściskania championów czy herosa na moim levelu ;)
ja w high passie przylaczylem sie do dwoch 40stkowcow. zgarnalem torbe za 3 miejsce i zaliczylem questa :mrgreen:
Tomash pisze:Event o wypiciu w fabryce w Reikland obsysa - ledwo zalogowałem na scenariusz, po parunastu sekundach dostaję ni z gruchy ni z pietruchy komunikat o wykonaniu.
event o wypiciu? :shock: ktory to?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Make all members of your realm (czy cuś takiego) drink [cośtam cośtam] in Reikland Factory scenario.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Make all members of your realm (czy cuś takiego) drink [cośtam cośtam] in Reikland Factory scenario.
a, to... u mnie bylo "eat famous sandwich" (albo cos podobnego). tak jak z zamkiem z piasku - trzeba sie znalezc we wlasciwym miejscu. ja obydwa przypadkowo znalazlem. a gdzie jest zamek z piasku, nie wiem do tej pory :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

W Destruction zamek jest na takiej wysepce, na zachód od spawn pointa, w Orderze nie wiem :P

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Artein pisze:W Destruction zamek jest na takiej wysepce, na zachód od spawn pointa, w Orderze nie wiem :P
dzieki - chcialem w destruction, w orderze znalazlem - choc sam nie wiem, gdzie :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Po prawej od "spawn pointa" na samym końcu plaży.

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Christos - jasne, że zależy od punktu siedzenia. Aktualnie siedzimy na 220 członkach gildii, a wy? ;-P

Co do sojuszu to mam nadzieję, że najpóźniej za miesiąc, będziemy w stanie wystawić na T4 dwa pełne warbandy (dotychczas rekordem pozostaje jeden warband, kilka dni temu udało się też zebrać pełen warband z samej Twierdzy).

To, co wyprawia ostatnio Cliff i Ad Clan (najsilniejszy sojusz gildyjny po stronie Order) na orvr, woła o pomstę do nieba.
Jeżeli tak dalej pójdzie, to naprawdę trzeba będzie stworzyć silną alternatywę dla rosyjskiego stylu gry...


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

To był żart - mam nadzieje, że tak to odebrałeś?

Zdaję sobie sprawę, że jesteście liczebniejsi i to nie podlega dyskusji.

A co robią Rosjanie, bo nie mam pojęcia o czym mówisz?

I co masz na myśli mówiąc o alternatywie?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Christos pisze:
Mate pisze:To na początek, planujemy wciągnąć do alliance więcej gidlii, ale narazie nad tym radzimy ;-)
Ktoś od Was rozmawiał z nami na ten temat na TSie. Ogólnie ustaliliśmy w miarę wspólne stanowisko, że nie będziemy otwierać się na anglojęzyczne gildie i skupimy na polskich zasobach ;)
To ja mam już nawet nazwę na sojusz waszych gildii: Falanga ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Christos - jasne, ja również żartuję :wink:

Co do Rosjan - uprawiają swoją własną politykę grania w tę grę (czy też - grają we własną grę), a więc:

- Piszą cyrylicą na generalnych czatach oraz w warbandach, czego nie potrafią (lub nie chcą) zmienić, mimo wielu próśb oraz napomień

- Stosują politykę - nie jesteś z nami, jesteś przeciw nam. Najbardziej uwidacznia się to w dużych akcjach na T4, np w Praag, gdzie teoretycznie mamy czasem 4-5 pełnych warbandów jednocześnie, jednakże ze względu na samowolkę Rosjan, faktycznie mamy 2-3.
Biorąc pod uwagę zgranie destro oraz ich liczebność (zwykle mają w terenie o jeden warband więcej), skutecznie obniża to nasze szanse na zamknięcie danej strefy (co destro udało się już kilka razy, dwa tygodnie temu podeszli prawie pod Altdorf...)

- Ich główną taktyką jest bieganie po posterunkach (OB) i farmowanie łatwego renown. Jeżeli nawet spróbują zaatakować keep, to przy niewielkiej nawet obronie potrafią po prostu zawrócić i zmienić zonę...
Kilka razy uniemożliwiło to nam (Order) zamknięcie np Kadrin Valley, gdy po zajęciu Karaz Drengi, Ciff i Ad Clan, nie zważając na propozycję moją i Foto (leaderów pozostałych dwóch warbandów), rzucili się radośnie na posterunki, zamiast iść z nami na południową twierdzę.
Gdy już pozajmowali posterunki, do południowego zamku napłynęły posiłki destro (mają tam bardzo blisko do swojego obozu) i po kilku nieudanych szturmach musieliśmy porzucić plany zamknięcia strefy.


Podsumowując - Cliff i Ad Clan tworzą najsilniejszy obecnie sojusz po stronie Order (razem mają ponad 50 graczy na 40 lvlu oraz drugie tyle, mogących wejść na T4).
Jednakże przez ich nastawienie do gry, skutecznie blokują wszelkie plany pozostałych gildii (mówię, o liczących się w orvr, tj Total Oblivion, Champions of the Gods, Legio, Ninja oraz naszym polskim sojuszu).

Są dwa rozwiązania:
Albo Mythic utworzy serwery rosyjskie (co jest możliwe, biorąc pod uwagę, że Blizzard tak zrobił), albo uniezależnimy się od rosyjskiego sojuszu, poprzez umocnienie pozostałych.


Pozdrawiam ;-)

ODPOWIEDZ