[serwer] Karak Eight Peaks

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ZiMny pisze:Wiesz Artein , poza tym nie lubię postaci takich jak właśnie "Disciple of Khaine" czy "Zealot" , wyssanych z palca. Nazwa "Choppa" też mogła być zastąpiona nazwą "Savage Orc". Być może są takie postaci w FB , ale ja o nich nigdy nie słyszałem , nie wiem jak wy.
Przeczytaj sagę Malusa, a potem mów, że Disciple jest wyssany z palca.
Kapłani Chaosu (Zealoci) u ludzi północy też są wyssani z palca.... jasne....
A Choppa to jest po prostu ork. Nie Savage, oni żyją w okolicy Southlandu. To jest normalny ork, trochę psychopatyczny i lubiący walczyć, ale to chyba cecha każdego zwykłego orka. Dla odróżnienia Black Orki są bardziej opanowane i inteligentne od zwykłych.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

bo tak sie dzieje, gdy ludzie nie czytaja fluffu, tylko same zasady...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

W sumie na takiej zasadzie Witch Hunter też jest wyssany z palca :roll:
że już nie wspomnę o Rune Priescie....

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Przeczytaj sagę Malusa
Szukałem jej nie raz i nie znalazłem , jak znajdę to na pewno przeczytam.

Poza tym napisałem ;) że nigdy o czymś takim nie słyszałem , pytałem się innych wielokrotnie , czy wiedzą coś na ten temat i nic.
bo tak sie dzieje, gdy ludzie nie czytaja fluffu, tylko same zasady...
Masz racje Szaman , natomiast w moim AB nic o "Kapłanach Khaina" nie ma , bardziej o Paniach Śmierci i Królowych Czarownic , krwawych Witch Elfkach itp , tak więc jeżeli o DoKach jest tylko coś napisane w sadze o Malusie to twój komentarz jest nic nie wart :roll:

Kończąc ten offtop zapytam , czy na K8P Order ma przewagę jeżeli chodzi o liczbę graczy :/ ?? Ostatnio odnoszę takie wrażenie..
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ZiMny pisze:
Przeczytaj sagę Malusa
Szukałem jej nie raz i nie znalazłem , jak znajdę to na pewno przeczytam.
http://www.empik.com/the-first-chronicl ... d1440854,p

[podążając rozumowaniem ZiMnego]
ZiMny pisze:w moim AB nic o "Kapłanach Khaina" nie ma , bardziej o Paniach Śmierci i Królowych Czarownic , krwawych Witch Elfkach itp , tak więc jeżeli o DoKach jest tylko coś napisane w sadze o Malusie to twój komentarz jest nic nie wart
a w moim AB nie ma nic o "Paniach Śmierci i Królowych Czarownic , krwawych Witch Elfkach", tak więc jeżeli o nich jest napisane coś tylko w polskiej wersji AB to Twój komentarz jest nic nie wart....
[/podążając rozumowaniem ZiMnego]

Poza tym fluff to nie są sztywne ramy, że jest "to i nic więcej". Niemal każda książka, army book, gra, komiks rozbudowuje fluff. Dość powiedzieć, że wszystko co znajduje się w grze dostało oficjalny atest Games Workshop.

A i jeszcze mnie naszło.... w końcu Warhammer to jest świat fantasy, tutaj wszystko jest wyssane z palca.... czy raczej z wyobraźni ludzi go kreujących.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

nad tym, aby WO:AoR zachowal klimat Warhammera, czuwal sam Alan Merret.
a fluff to nie tylko army booki...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

och Artein nie chcę mi się z Tobą dyskutować naprawdę :P , powiem tylko tyle , że tak mi się wydawało ( że te postacie są wyssane z palca ) a że wielu ludziom podobnie to dziękuje wam , że mi uświadomiliście iż tak nie jest.
w końcu Warhammer to jest świat fantasy, tutaj wszystko jest wyssane z palca
Skoro Ciebie , to mnie też : nie wszystko jest ;)
Poza tym fluff to nie są sztywne ramy, że jest "to i nic więcej". Niemal każda książka, army book, gra, komiks rozbudowuje fluff. Dość powiedzieć, że wszystko co znajduje się w grze dostało oficjalny atest Games Workshop.
Chyba mnie nie do końca zrozumiałeś , też nie uważam że Fluff powinien opierać się o "sztywne ramy" i bardzo dobrze że książki i gry rozwijają go. Po prostu stwierdziłem że mi się nie podobają , bo trudno mi poznać ich psychikę , styl zachowania itd. A jak np. Gram Chosenem to wiem , że to jest twardziel , wybraniec bogów. Nie ustępliwy jak skała , zimny i nieuczuciowy :P Wiem , że takich Chosenów boją się różni wojownicy bo za ich sprawą wygrano liczne wojny... Zarzucanie mi , że nie znam fluffu i czytam same zasady , bo nie znam dwóch postaci to drobna przesada :) po prostu przed zaczęciem grania taką postać chciałbym znać swoje miejsce na polu bitwy..

nad tym, aby WO:AoR zachowal klimat Warhammera, czuwal sam Alan Merret.
a fluff to nie tylko army booki...
Tak ale zarzuciłeś mi , że czytam tylko RB bo nie przeczytałem jakieś książki ( nie wiedziałem , że te postacie są "prawdziwe" ) Ja podałem przykład , że z tych źródeł które ja znam nie było nic o DoK-u , więc uznałem go za zmyśloną postać. Teraz wiem że obie te postacie gdzieś tam istnieją w realiach Warhammera.

Nie ważne... powróćmy do dyskusji o K8P i niech mi wreszcie ktoś odpowie czy na tym serverze Order ma nad nami przewagę graczy , bo jeszcze niedawno dość nieźle dominował... a konkretnie odbijał / zajmował praktycznie każdy keep + zajął nam jedną fortecę i był bardzo bliski zajęcia drugiej. Stąd moje pytanie
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jest ich 2x więcej, ale zwykle kończy się to tak samo - są masakrowani w ostatniej twierdzy.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Scimi, zaczynasz gadać jak 12 latek ;)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

stwierdzam tylko fakty :D wczoraj znowu zlockowali 2 zony i atakowali twierdzę, niestety do roboty musiałem iść, więc na 3 godizny przed końcem musiałem się wycofać ze stolicy i iść spać. Ale w weekend se to odbijemy i najedziemy Altdorf :D Mogę nie spać - chata wolna, nikt nie będzie przeszkadzać :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

A tak wybiegajac troche znowu poza dyspute to zadam takie pytanie ... CZEMU moja zelotka jak jest bez ciuszkow to ma jakis pasztetny stanik (nie no wiadomo wolalbym BEZ :P - ale ze dzieci tez graja to coz ... przezyje -> ale czemu jest on taki pasztetny ;( ) ?? a jak juz zalozy wdzianko to jej cycuszki ladnie widac ?? nie mogli zrobic jakiejs ladniejszej bielizny ?? bo nie dosc ze zakrywa mi moj tatoo na plerach to jeszcze z przodu zaslania wszystko... Kurde chyba to projektowali ludzie ktorzy nigdy kobiecej bielizny na oczy nie widzieli :P (nowy stanik 10G nowe stringi 10G -> wyglad twojej CYCATKI - bezcenne !!) ile ja bym wydal kasy - tej wirtualnej - byleby moja lalunia wygladala bardziej sexi (bo nie dosc ze ma garba to jeszcze brzydka bielizniarke :P - jakies takie niekobiece) -> Dlatego chyba jednak na sie przerzuce łiczke piczke bo elfki sa sexi :D -> az fajnie sie nimi gra ;) (ONANEM TEZ ale onan to taki brzydki mutant :P)
dead is dead

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

dead, Zealoci i Zealotki właśnie tak mieli wyglądać. Brzydcy, straszni, odpychający. Kolega z gildii twierdzi, że pograłby sobie Zealotem ale by się go zupełnie w świecie bał.
Chociaż Zealotki niby odpychające ale jednak coś w sobie mają :roll:

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

ej no jak wdzinako naloza sa fajowe :D (za to kolesie do mnie nie trafiaja -> ogolem w tej grze nie chcialem grac kolesiami ale bylem zmuszony bo niestety nie wszystkie klasy maja kobitki :( - taka maruda zenska moglaby przypominac demonice slanesza :D MNIAM :P) - no ten garb ujdzie w tloku :D ja tylko mowie o ich imiczu bez ciuszkow bo Z mi jak najbardziej mi odpowiada -> moja cycata wyglada wtedy gites ;) -> choc nie przebije wygladu panienek elfiego rodzaju :D
dead is dead

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

jak ktoś lata po stronie orderu to chętnie się zaczepie - knight lvl 15 nick Aerdenora

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Podobno 14 lutego, jak sie Night of Murder zacznie, każdy destro dostanie zdolność chędożenia innego destro. Tylko zieloni będą wyjątkiem, ponieważ oni pęczkują z grzybni będą mogli jedynie być chędożeni, to będzie taki pasywny tactic. :)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

raf pisze:Podobno 14 lutego, jak sie Night of Murder zacznie, każdy destro dostanie zdolność chędożenia innego destro.
bardzo bym sie zdziwil...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Szaman nie załapał żartu?

dead ja chyba rozpoczne inicjatywe zrzuty dla Ciebie na ... panią lekkich obyczajów.

Najwidoczniej bardzo Ci tego brakuje. ;)

Wiesz, to tak nie mozna wstrzymywać, trzeba sobie ulżyć, bo inaczej grając w gry na komputerze ma sie dziwne wizje.

A tak na marginesie to tą Witch Elfką masz biegac i zabijać przeciwników, a nie ich molestować ( to nie ten typ gry).


EDIT
zwracam honor - juz wiem czemu jesteście "Rozkurwiciele".

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Christos pisze:Szaman nie załapał żartu?
wiesz, nie takie mody juz widzialem ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Oj Panowie :D - humor mi sie poprawil odkad zaczalem dzis biegac moja Łiczka -> PICZKA fajna z niej dupcia :P a jak molestuje - znaczy sie morduje ordery ;D - mimo ze bez ubrania :D (takie wyzwanie dojechac do 20 leva unarmored :P) a to dlatego bez ciuszkow bo chce miec tytul VAMP a do tego trza zagadac z 10.000 citizenow bez ciuszkow :P juz mam FLIRTa ale to za malo ;)

A zrzucac sie na pania lekkich obyczajow mozecie :D tylko niech ta kasa trafi do mnie to se wykupie abonament na wh a nie pania ;) - ja nie z tych co sie zabawia z takimi panienkami :P - wole poznac kogos na imprezie :P
dead is dead

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

witam

dopiero zaczalem i pytanie czy ktos na niekoniecznie wysokim levcu po stronie ordera jest na K8P?
shadow warrior'a mam bo lesniakow jeszcze nie ma... [mam nadzieje ze beda niedlugo...]
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ