wersja 1.1

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Scimitar pisze:A skąd te paski bierzecie w podpisach ??
http://www.wardb.com/
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

To jeszcze jakby ktoś był tak miły i powiedział jak tam swoich characterów wprowadzić ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

musisz sciagnac i zainstalowac curse client. jak go odpalisz to musisz mu directory ustawic tam gdzie masz gre zainstalowana. program bedzie Ci sie sam uruchamial przy uruchamianiu gry. po wyjsciu z gry dane zostana automatycznie zassane przez program i wrzucone na strone (czasem od razu, czasem trwa to kilka dni, ale aktualka jest zawsze).
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Aha, spoko.
A czy jakieś spowolnienia gry są zauważalne jak on chodzi?? Czy też da się go jakoś wyłączyć kiedy chcę ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja nie zauwazylem zadnych spowolnien... juz chyba bardziej ventrilo albo teamspeak zwalnia gre :wink:
Ostatnio zmieniony 16 gru 2008, o 20:27 przez Szaman, łącznie zmieniany 1 raz.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wow, właśnie dostałem swoją pierwszą złotą torbę za PQ i dostałem pierwszy kawałek Mayhem Armor. Co prawda dopiero za trzy lvl będę mógł go założyć, ale od razu poczytać można w księdze staty wszystkich kawałków i bonusy za komplet :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Co do Curse Clienta, dane zasysa i aktualizuje zawsze jak wychodzimy przez log off, albo jak wpiszemy /wardbupdate.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Ej panowie , moglibyście mi powiedzieć na jakim serwerze najlepiej grać ?? Tzn. ---> Na święta kupuje sobie Age of Reckoning , mam małe doświadczenie z grami MMORPG , jaka jest atmosferka , ludzie ?? zdarzają się debile którzy przeszkadzają w rozgrywce itp ?? Co zmienia nowy patch , jak wygląda tworzenie postaci ?? tzn. możesz być na początku np. Black Guardem. Masę pytań zadałem ale jeżeli moglibyście to prosiłbym o odpowiedź , tematu dla jednej osoby zakładać nie będę , nie chce wam robić burdelu na forum.


Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ależ załóż. To jest temat do dyskusji o wersji 1.1 WARa. "Pytania początkującego" to zdecydowanie nie tutaj ;)
A zakup gry z instrukcją sporo Ci wyjaśni :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Zapraszam na Karak Eight Peaks - wesoła ekipa się szykuje, biegamy Destro, w okolicach świąt pewnie jakąś taką luzacką gildię założymy, bez zobowiązań właściwie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Mam tam czołzena, ale dopiero 4lvl i generalnie zaniedbanego ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

niektórzy z nas robią tam sobie nowe postacie, więc jak coś to zagadaj ;) listę postaci jakie ja mam podałem w temacie o serwerze
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Wiadomo już coś na temat dodatkowych postaci dla krasnali i orków?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Mieli dostać odpowiednio Hammerera i Choppę, a skoro patche mają teraz nadgonić to, co nie trafiło w podstawkę, to bym spodziewał się tych postaci w 1.2 :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Hammerer został odwołany już razem z wejściem KotB i BG. Wszystkie młotki krasnoludzkie (poza francuzami Inżynierów ;-) zostały przypisane Ironbreakerom.
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nową klasą będzie slayer :-)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że krasnoludy Slayera dostaną. Wzór zresztą już jest w postaci wałęsających się tu i ówdzie Slayerów :)

U orków to sam nie wiem :D Ale melee DPS jakiś pewnie będzie - wiele wskazuje na jakiegoś orka :)

Istotniejsze kwestie to dla mnie takie, czy i jakie nowe rasy będą w dodatku, bo idę o zakład, że taki wypuszczą :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

jeśli miałyby być nowe rasy, to na 100% jak dla mnie będzie to para skaveny-lizaki. nie ma więcej idealnie zarysowanych konfliktów (bo z kim miałyby wampiry walczyć? z imperium? z tomb kingami? z we?).

jeśli orki nie dostaną czoppy, to chyba będzie to savage, pasowałby na dpsa.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nie sądzę żeby pojawiły się skaveny (za mało "cool" ;) ), natomiast lizaki - cóż, pewnie będą miały swoich fanów. Ale ja bym raczej obstawiał trzecie elfy lub bretę po stronie orderu oraz (jeśli już parujemy) to bestyjki.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Breta raczej kiepsko z racji tego, że to konni głównie a tutaj bohaterowie raczej pieszo działają. WE - czemu nie - może walczące z Bestiami ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Co do lizaków to nie wydaje mi się. Wyobrażacie sobie saurusa biegającego obok Warrior Priesta czy Witch Huntera?

Breta nie była by taka kiepska. Jakaś magiczka, może łucznik. Z pieszymi rycerzami też nie widzę problemu - raz że KotBS biega i wygląda ładnie a dwa że w poprzednich edycjach battla, breta miała pieszych rycerzy.

Co do stron konfliktu to z przyjemnością widziałbym leśne vs bestie. Z obu ras można fajne postacie wybrać.


Myślałem też o VC vs TK, ale znowu nieumarli po stronie orderu nie pasują.

ODPOWIEDZ