[serwer] Karak Azgal

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Re: [serwer] Karak Azgal

Post autor: Scimitar »

Community Destro z Burloca zapraszamy na K8P do Gildii Skowyt ;)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Community z Burloka ma własne gildie 8)

Poza tym większość polskich graczy zdecydowała się na Azgala. Po stronie Destro dołączą Ravens, natomiast po stronie Orderu Malleus Maleficarum i Garaz Runkaraki. Do tego kilka zagramanicznych gildii (Dark Omen, Legion of Discord, Onda i jakieś 4 mniejsze Orderowe). Z naszych wyliczeń po wywiadzie środowiskowym wynika, że balansu nie zachwiejemy.

Do zobaczenia w grze :mrgreen:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

To fantastyczna wiadomość, że dalej będziemy mogli uciskać Order u nas :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Scimitar pisze:To fantastyczna wiadomość, że dalej będziemy mogli uciskać Order u nas :D
Macie kiepski Order, więc co to za radość? To jak pobicie bejsbolem 10-latka przez 30-latka...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Radość z farmienia stolicy jest niewątpliwie większa i to w zupełności rekompensuje.

Wczoraj jakieś 3 gildii Orderu się przeniosły, to chciały się pokazać na RvR - trzeba będzie im pokazać miejsce w szeregu :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Artein pisze:Community z Burloka ma własne gildie 8)

Poza tym większość polskich graczy zdecydowała się na Azgala. Po stronie Destro dołączą Ravens, natomiast po stronie Orderu Malleus Maleficarum i Garaz Runkaraki. Do tego kilka zagramanicznych gildii (Dark Omen, Legion of Discord, Onda i jakieś 4 mniejsze Orderowe). Z naszych wyliczeń po wywiadzie środowiskowym wynika, że balansu nie zachwiejemy.

Do zobaczenia w grze :mrgreen:
Już wiem i witamy serdecznie.

Muszę się w końcu dowiedzieć w Twierdzy czy są już rozmowy na temat alliansu.

Nie wyobrażam sobie żebyśmy nie zacieśnili... hmm... stosunków :lol2:

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Nie gram w WARa od paru miesiecy, niedawno jednak dostalem 10 dniowego free triala na moim koncie. Wszedlem wczoraj ok 10 na rozne servery i o godzinie 9 na całym servie (!) widzialem max 35 osob. Troche mnie to dobilo bo pogrywam znowu w WoWa i na kazdym serverze jest zawsze kilkaset osob. Z racji tego ze tematy WARowe umarly w maju zastanawiam sie ilu z Was jeszcze pogrywa i czy wogole jest sens wracac. Obejrzalem sobie Land of the Dead, graficznie miód, ale kompletnie pusty, zadnego gracza. Z chyba 15 serverow ENG zostaly tylko 4 a i te swieca pustkami. Koniec WARa?
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

no war dogorywa - Land of Dead zwalony kompletnie - niewypal

na K8P ciagle jeszcze gra sporo polakow, ale nie jest tam jakos super
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

mógłbyś Scimi rozwinąć kwestię Land of Dead ? skończyłem zabawę parę miesięcy temu i zastanawiam się czy wrócić - moja gildia wciąż działa więc mam gdzie :P

Ż.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Trafiasz do Tomb Kingów. Automatycznie podnosi ci lewel do 36 jeżeli masz mniejszy. chyba 16 bublic questów.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Biegasz sobie po pustyni - przeczesujesz grobowce itp., ale:

- dostęp ma tylko ta strona, która jakieś tam surowce uzbiera (w skrócie, zlockuje ze 2 zony lub na zabitych graczach coś uciuła), tak więc najczęściej wygląda to tak, że Order lockuje 2 zony, po czym leci do LotD, a destro lockuje z powrotem 2 zony i się wymieniają
- można w LotD walczyć, bo jest tam ORvR, ale znów szkopuł - jeśli twoja frakcja nie kontroluje krainy to po respie trafiasz do stolicy, tak więc równej walki nie ma
- Tomb of Vulture Lord, czyli instancja podobnie jak Enklawa, Kanały, Lost Vale itp., miała być dosyć ciekawa, ale raz że jest cholernie trudna (tzn. może z trudnością to trochę przesada, ale praktycznie każdy boss to DPS-race, więc nie przejdziesz tego na lightowym ustawieniu w przeciwieństwie do Lost Vale np.), a dwa - jak ci nie wydropi coś z bossa, to jakiś tokenków dostajesz tak śladowe ilości, że chyba by trzeba tam spędzić parę miesięcy na farmieniu.
- są jakieś mniejsze grobowce, ale też niewiele sensownych rzeczy tam leci, a jak już coś można za tokenki kupić, to trzeba spędzić parę dni, czy też tak tydzień w zależności ile ich robimy (np. 12 tokenów na fajny płaszcz potrzeba, a jest lock na takim grobowcu do 8h, no i pamiętajmy o tym, że musi nasza frakcja kontrolować krainę, by tam polecieć). Miałem szczęście, że uzbierałem tę 12 kiedy jeszcze w miarę łatwo 2 grobowce robiło bo po zmianach to hard.

Ogółem kraina by była fajna, ale zabija walkę na RvR i przez ostatnie 3 tygodnie na K8P nic się nie dzieje, no może Order dominuje korzystając z tego, że albo destro nie ma, albo siedzi w LotD.
Najśmieszniejsze jest, że najlepsze dropy z tej krainy, czyli np. Chalice of Sandstorm to lecą z najzwykleiszych mobków a nie z jakiś bossów. Żenada.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Bania na jaki serwer trafiłeś?
Karak Azgal ma się dobrze i na małą ilość graczy nie narzekamy.

Na K8P też chyba nie najgorzej.

Zapraszam na Karak Azgal - po przejściu graczy z Burloka całkiem spore polskie community po obu stronach jest.

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

Bania już nie gra... bynajmniej nic nie wspominał, że na nowo gra... za to ja na eltharionie pogrywałem... ale teraz mam przerwę ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

na eltharionie mam kotbsa na 40, a na burloku mialem IB na 40, wszedlem do gry, burloka nie ma, na eltharionie pusto i glucho. Trial sie skonczyl wiec raczej juz nie wroce do gry, pare osob dalo mi bardzo negatywne recenzje Land of Dead, a zdobywanie w kółko twierdz i robienie 5 instancji na krzyz co 48h to troche nie dla mnie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Rzadko zaglądam na BP.

Jakieś kiepskie info miałeś. Land of the Dead faktycznie taki sobie, ale po pierwszym zachłyśnięciu się nową instancją zapał opadł i ciężko teraz tam kogoś wyciągnąć (teraz będzie tam można nowe fajne bronie zdobyć, więc przez jakiś czas instancja wróci do łask).

Na brak graczy na KA jak wcześniej pisałem narzekać nie można. Scenerio też chodzą w miarę ok. A co do keepów... na tym polega gra, więc nie rozumiem zarzutu.

Mi się gra cały czas fajnie. We wrześniu robię dłuższą przerwę (urządzanie nowego mieszkania i przeprowadzka), ale potem na pewno wrócę.


EDIT - i nawet Scimi z ekipa zawitali do nas na serwer. Robiąc przy tym troszkę zamieszania bo nazwa ich gildii była słabo trafiona, ale teraz jest już ok. ;)

Awatar użytkownika
Killa
Plewa
Posty: 9
Lokalizacja: Vendetta

Post autor: Killa »

Jakaś gildia przyjmie Killusia?

Goblin shaman, level 18. Przynajmniej póki co ; )

Awatar użytkownika
Pasiaczun
Mudżahedin
Posty: 246
Lokalizacja: prosto z parkietu.

Post autor: Pasiaczun »

Witam panowie, od niedawna zacząłem grać w WAR'a i tak sobie myśle czy jakaś batlowa gildia nie przygarnie mnie z bratem ? (a'la bigpasiakiem) HE mag ; ) kogo healnąć ?
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

ODPOWIEDZ