Pytania Początkującego

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Pytania Początkującego

Post autor: ZiMny »

Ej panowie , moglibyście mi powiedzieć na jakim serwerze najlepiej grać ?? Tzn. ---> Na święta kupuje sobie Age of Reckoning , mam małe doświadczenie z grami MMORPG , jaka jest atmosferka , ludzie ?? zdarzają się debile którzy przeszkadzają w rozgrywce itp ?? Co zmienia nowy patch , jak wygląda tworzenie postaci ?? tzn. możesz być na początku np. Black Guardem. Masę pytań zadałem ale jeżeli moglibyście to prosiłbym o odpowiedź , tematu dla jednej osoby zakładać nie będę , nie chce wam robić burdelu na forum. A tak pozatym ---> Czy BG to dobra klasa , bo zamierzam z kolegą biegać po serwerze , on weźmie Sorke a ja coś do HtH.


Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ZiMny pisze:Ej panowie , moglibyście mi powiedzieć na jakim serwerze najlepiej grać ??
na takim, na ktorym jest sporo ludzi, ale nie jest przepelniony. a najlepiej tam, gdzie graja ludzie, z ktorymi chcesz pograc.
ZiMny pisze:Tzn. ---> Na święta kupuje sobie Age of Reckoning , mam małe doświadczenie z grami MMORPG , jaka jest atmosferka , ludzie ??
atmosferka jest warhammerowa :wink:
a ludzie? jak w zyciu...
ZiMny pisze:zdarzają się debile którzy przeszkadzają w rozgrywce itp ??
niestety tak - jak wszedzie...
ZiMny pisze:Co zmienia nowy patch ,
http://www.war-europe.com/?error=7x11#/ ... 11&lang=en
ZiMny pisze:jak wygląda tworzenie postaci ?? tzn. możesz być na początku np. Black Guardem.
mozna
ZiMny pisze:Czy BG to dobra klasa , bo zamierzam z kolegą biegać po serwerze , on weźmie Sorke a ja coś do HtH.
nie ma klas dobrych i zlych. BG to tank i jesli kreci Cie granie taka klasa, to OK.
na stronie poczytasz sobie o wszystkich klasach. polecam tez stronke http://www.wardb.com/
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

BG to tank
Co masz na myśli że to Tank :P ?? Jest mocno opancerzony czy ma dużego powera w HtH. Mi ogólnie chodzi o to aby mieć kogoś mocnego w CC do ochrony Czarki , żeby potrafił przykopać White Lionowi jakiemuś :P Jaka klasa będzie najlepsza do WW ?? nie musi być koniecznie Dark Elfem.


PS. Dzięki za poprzednią wyczerpującą odpowiedź , ajm pryszyjejtet
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Hmm czy wie ktoś czy, a jeśli tak to gdzie moge dostać jakiś płaszczyk na 14 lvl?

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Po co Ci na 14 skoro masz 12? ;)

A na poważnie to sam miałem problem żeby na takim lvl biegac z płaszczem. Problem się rozwiązał gdy wszedłem do gildii. Poprosiłem kogoś i dostałem. Mozesz też kupić na aukcj (w Altdorfie).

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Płaszcz w tej grze chyba najpóźniej się zdobywa ze wszystkich przedmiotów. Pograj jeszcze trochę to Ci wydropi z jakiegoś moba albo z PQ.

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

mam 14 tylko jeszcze mi nie zaktualizowało :). Widziałem po prostu że już niektórzy biegają z płaszczami więc pomyślałem że gdzieś można kupić. A aukcji jest jeden od 11 lvlu ale kosztuje 150g :p. No nic, jeszcze jakiś czas pobiegam sobie bez lansowania się płaszczem ;]

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Artein pisze:Płaszcz w tej grze chyba najpóźniej się zdobywa ze wszystkich przedmiotów.
pozniej niz plaszcz dostaje sie czapke...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ja zawsze miałem najpierw czapke a dopiero potem płaszcz

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

czapke to ja mam od 11 lvlu juz a płaszcza ciągle ani widu ani słychu :].

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

:(
:(
:(

złamałem się.

chcę kupić WARa.
i teraz mam kilka pytań.
po pierwsze, czy trzeba kupić wersję pudełkową, czy da się ściągnąć klienta z sieci i kupić kartę prepejd?
i druga sprawa: jak wygląda sprawa tych kart? czy bardziej opłaca się kupić normalnie sklepowo, czy przez pejpal bezpośrednio u angoli?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Generalnie tak, klienta można ściągnąć, jednak dalej potrzebujesz klucz do gry. Zdaje się w niektórych sklepach online można kupić sam klucz.

Karty prepaid wychodzą z tego co wiem trochę drożej, ale nie są to jakieś znaczne róznice.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

znalazłem coś takiego
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0316151721
Czy to dobry pomysł?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Idź pan do sklepu i kup jak człowiek pudełko za te kilkadziesiąt złotych. Pamiętaj że na samym kluczu nie pograsz, musisz jeszcze kupić abonament. Kupując pudełko dostajesz właśnie klucz i 30 dni abonamentu. Chce Ci się kombinować i ryzykować dla zaoszczędzenia 20zł? Nie wiadomo jak od strony licencji wygląda kwestia odsprzedawania klucza.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

:D

dla 20 zł nie, ale dla 100 - jak najbardziej :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Zdaje się klucz można sprzedawać, postaci na koncie już nie, tak samo golda czy przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

No dobra , jakoś mi idzie. 2 dni i 11 level na Black Guardzie ale nadal za mało tego exp idzie :P Macie jakiś dobry pomysł na szybkie zdobywanie exp ?? Jak zawsze poprostu grałem w RvR ale w T2 jak ma się BG na 11 levelu i próbuje się zabić Bright Wizarda na 19..... szkoda gadać...
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Najszybciej to idzie na questach PvE.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

zakupiłem [*]


gdzie powinienem grać, czy mag cińcia/squig herder to dobre postacie i czy ktoś tu gra destrakszyn, czy wszystkie plewy orderem?

ODPOWIEDZ