Pytania Początkującego

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Conqueror Buty = 150 golda okolo
Sentinel Pasek = 100 golda

anihilatorowe buty sa tansze ale anihilator to najslabszy set z wardsavem.

talizmany +19 woundow = 200-300 golda

tanio nie jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Właśnie jaki set wg. was jest lepszy , Anihillator czy Sentinel ?? Bo na początku przy wybieraniu klasy , wszystkie postacie mają ten set ( jak wybieramy daną rasę do przed ostatecznym wyborem każdy BW , BG itp. są wymaksowani na zdjęciu ) , zajebiście wygląda i ogólnie jest mocny ( podpatrzyłem inspectem )
Obrazek

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Wiem że to sie może wydać troche dziwne ale czy ta gra ma wiele podobnego z Diabli II, bo jeśli tak to chyba wszystko jasne??

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Sentinel jest lepszy bo ma lepszego wardsave ale jest pare lepszych setow tyle ze dostepnych od wysokich levli renowna. Najlepszy jakos od 76 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

właśnie oco chodzi z tym Ward Savem , na czym on polega ?? ( w FB to wiem , ale tutaj )
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

H@lfing pisze:Wiem że to sie może wydać troche dziwne ale czy ta gra ma wiele podobnego z Diabli II, bo jeśli tak to chyba wszystko jasne??
Dla mnie to taki troche Neverwinter, ale dynamiczniejszy. Oczywiście jak biegasz solo. BO jak się inni przyłączają to się grubo robi - twierdze, podziemia i lochy - jest fajnie :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

MariuszGGG
Plankton
Posty: 4

Post autor: MariuszGGG »

Ward Save to coś w stylu warda z WFB.
Obniża ci dmg zadawany przez określone rodzaje mobków (czyli jak widać nie działa w walkach miedzy ludzmi). To jest 20 proc. za każdą posiadaną cześć seta. Podnosi ci także dmg, ale nie wiem o ile. Bez wardów nie ma sensu iść na instancje bo jestes jedno-dwustrzałowcem dla mobów.

Najmniejszy ward maja sety Anihilatora i Bloodlorda - działaja na mobków w kryptach oraz w kanałach w Altodorfie (lub w ich odpowiednikach po drugiej stronie).

Większy ward maja Sentinile i Conqeror - działają na mobków w Lost Valey oraz podczas ataku na fortece (obniżają dmg zadawany przez lorda fortecy i jego obrońców).

Lepsze sety są potrzebne do ataku na stolice wroga i zabicie króla.

Co do tego, jakie sety używać to najlepsze są miksy. Ja gram Warrior Pristem i:
- jak idę leczyć to zakładam 3 Anihilatory i 3 Sentiniele (dwa razy bonus po 66 do WP plus resisty) lub 5 Anihilatorów i nie setowe naramienniki (bonus do szansy na krytyka przy leczeniu)
- jak idę walczyć biorę 3 razy Conqerora i 3 razy Bloodlorda (bonusy do siły i do szansy na krytyka przy ataku).

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Co do wyników walk między poszczególnymi typami postaci (tank, dps, healer), to wcale nie jest to takie szablonowe.

Niektóre klasy dps (jak np WH czy WE) mogą specjalizować się w łowieniu tanków właśnie (skille pozwalające na przebijanie i obniżanie pancerza, ataki z zaskoczenia, OGROMNA mobliność).

Z tego co wiem i widziałem, to WL też potrafi pokroić np Chosena z tarczą ;-)

Ogólnie rzecz biorą wszystko zależy od builda i sprzętu, w gruncie rzeczy każda klasa ma w tej grze szanse wygrać z każdym w 1 na 1.

No, może healerzy jak szaman/archmage mogą mieć duże problemy z pokonaniem witch huntera/witch elfki ;-)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

moj DOK solo kosi kazdego na podobnym lvl :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

co do Warda, to przekleję info z forum swojej gildii
Lesser Ward
Bloodlord Armor Set
Found in: Bastion Stair
Requirements: Ranks: Ranks 37-39

Annihilator Armor Set
Found in: Tier 4 RvR
Requirements: Ranks: Ranks 35-39 and Renown Ranks 31-35

Both sets can be used in any combination to offer the Lesser Ward, which is required for City High Level Dungeons and Fortress encounters. There are five pieces of armor in each set.

Greater Ward
Sentinel Armor Set
Found in: City High Level Dungeons
Requirements: Rank 40

Conqueror Armor Set
Found in: Fortresses
Requirements: Rank 40 and Renown Ranks 45-50

Both sets can be used in any combination to offer the Greater Ward, which is required for both the Lost Vale and the City Invasion PQs. The Sentinel and Conqueror sets also provide the effects of the Lesser Ward. There are six pieces of armor in each set.

Superior Ward
Darkpromise Armor Set
Found in: Lost Vale
Requirements: Rank 40

Invader Armor Set
Found in: Invasion PQs
Requirements: Rank 40 and Renown Ranks 55-60

Both sets can be used in any combination to offer the Superior Ward, which is required for Sub-Boss PQs. The Darkpromise and Invader sets also provide the effects of the Lesser Ward and Greater Ward. There are six pieces of armor in each set.

Excelsior Ward
Warlord Armor Set
Found in: Sub-Boss PQs (in cities while contested)
Requirements: Rank 40 and Renown Ranks 64-70

The Sub-Boss PQs are the only means of acquiring the Excelsior Ward which is required for the King Fights. The Excelsior Ward includes the effects of all previous armor sets. There are seven pieces of armor in this set.

Supreme Ward
Sovereign Armor Set
Found in: King Fight (in cities while contested)
Requirements: Rank 40 and Renown Ranks 73-80

The Sovereign armor set is the highest level armor set, and includes the wards from all previous sets. There are eight pieces of armor in this set.

źródło (z obrazkami)


    * Players without warded armor will continue take up to 200% additional damage from certain monsters. Each appropriate ward worn will continue to reduce that damage by 40% per item.

    * Players without warded armor will now have 40% damage output against certain monsters. For each piece of appropriate ward armor worn, the player’s damage output against those monsters will increase by 15%.

    * Players who wear all five pieces of warded armor will deal an additional 15% bonus damage to certain monsters.
Wszystkie endgame'owe sety.

edit: a i jeszcze,
rękawice Obliteratora (RvR T2), Devastatora (RvR T3), Annihilatora (RvR T4), Conquerora (Fortece), Invadera (oblężenie stolicy), jakieś dwa itemy z Warlorda (PQ w stolicy) i dwa z Sovereigna (król przeciwnika) kupisz u siebie w stolicy.
Do tego buty z setów RvR (Decimator, Obliterator, Devastator, Annihilator, Conqueror, więcej nie widziałem) można znaleźć czasami u Auctioneera.
Podobnie pasek Sentinela i Dark Promise.

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Scimitar pisze:moj DOK solo kosi kazdego na podobnym lvl :D
Chciałbyś... niestety nie dane będzie nam ci tego udowodnić...

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

DoK ogólnie jest bardzo mocną klasą.
Niby mirror class WP, a jednak znacznie wytrzymalszy i mocniej bije.

Jednakże wszystko zależy od umiejętności gracza - albo trafiasz na słabych, albo sam jesteś dobry ;-)


W sumie nie wiem, jaką klasą najlepiej kosić DoKów. Mocno się to leczy, całkiem przyzwoity armor.
Z zaskoczenia WH idący w Judgement spec daje radę, ale nie jest łatwo.

Moim WP tylko we Wrath spec radziłem sobie z DoKami, Jagienką zaś nie da rady ich ugryźć, za mały dps.
Dlatego zrobiłem WH i muszę przyznać, że nie jest źle.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

solo walka DOKa z jakimkolwiek tankiem trwalaby chyba z godzine, po 5 minutach najczesciej sie rozchodzimy bo nic sobie nie robimy
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Właśnie jak myślicie który z Hilerów jest najbardziej przydatny dla drużyny ?? Zealot , Shamman czy DoK ?? Pytam się dlatego , że mam Zealota na 21 i straszny z niego nudziarz :P tzn. zagrałem sobie trochę Szamanem i jest ciekawą postacią , na pewno ciekawszą od Zealota. Dziwi mnie trochę fakt , że jak grałem na SC w T1/T2 to zaraz po mnie na pierwszych miejscach byli DoKi :/ ... myślałem że to klasa meele healer i powinna mieć gorszy Hil , a tu się okazuje że idzie im całkiem nieźle. Tak więc jak to jest z tymi Healerami ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

DoKi mają lepszy heal jeśli chodzi o healowanie kilku postaci naraz o ile się orientuje. Shamani to "najlepsi" healerzy w direct healowaniu. a Zealoci są troche słabsi ale są też bufferami. To tyle z teorii :).

Awatar użytkownika
Pasiaczun
Mudżahedin
Posty: 246
Lokalizacja: prosto z parkietu.

Post autor: Pasiaczun »

Dobry panowie
Szybkie pytanie, jest możliowść transferu postaci na inne konto(wiem, ze na serwer jest) ?
niema ?
aha ; )
no ale tak jakby była. To wrazie czego. :lol2:
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Nie ma.

Awatar użytkownika
Solefald
Warzywo
Posty: 12
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Post autor: Solefald »

Hej,
myślę nad powrotem do jakiegoś mmo fantasy. W WAR już grałem, ale tylko chwile bo nędzne pve i ciągły bezmyślny(tanki chowające się za mną healerem i inne tego typu kwiatki) zerg w open rvr szybko mnie znudził. Podobno jednak jakieś poprawki wprowadzono do samej gry, coś niby z balansowano i jeszcze jakieś inne cuda porobiono. Dlatego chciałbym spytać osoby jeszcze grające, czy faktycznie zmieniło się na lepsze? Czy jak zacznę grac to będę miał z kim na Scenariusze wchodzić? I to chyba tyle. Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
Obrazek

kelgy
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: kelgy »

nie wiem czy dobry temat ale napisze. Gram już 3 dzień :D na trialu ale dziś mi wyskoczyło że nie mogę połączyć się z serwerem bo jest dla mnie zamknięty. Wbiłem już 6 lvl, i miałem zamiar po trialu kupić serial Keya, ale teraz nie wiem co zrobić. Pomożecie??

ODPOWIEDZ