Pomagamy :D

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No nie wiem w czym wy widzicie problem - jak na forum w jakimś temacie ktoś komuś napisze SSIJ to się wszyscy z tego śmieją i radują i nikt go nie kala, że coś tutaj nie tak z językiem. Orki i Gobliny to wesoła i zabawna rasa i miało być zabawnie i wesoło.
A od wymyślania "klimatycznych" imion i nazw mam inne rasy i postacie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Tomash a Ty może się wyluzujesz i zamiast gadać od rzeczy powiesz coś mądrego ?? Wyskakujesz jak Filip z Konopi w każdy z tematów , powiesz co masz to powiedzenia niekoniecznie na temat i papa ;) . Mnie nie przeszkadzają takie nazwy jak "Ssijciemi" owszem Mokra Szparka , Gruby Fiut itp. to już jest mocno żenujące , ale nie mam zamiaru pouczać tych ludzi jak Ty to masz w zwyczaju.. To jest tylko gra , traktujesz to zbyt emocjonalnie , może za długo przy niej siedzisz ?? Skoro nie potrafisz się dobrze bawić , to idąc za swoją radą odstaw WAR-a i poczytaj trochę książek.

A jeżeli chcesz się tym zając na poważnie , to wyślij podanie do GOA albo do czegoś tam , że powinni osoby z wulgarnymi ( podkreślam wulgarnymi , mającymi w nicku "szparki" , "fiuty" itp. ) nickami nakłonić do ich zmiany lub jeżeli to nic nie da to zbanować. Ja innego rozwiązania tej sytuacji nie widzę , bo mimo różnicy naszych poglądów nie przekonasz ludzi do zmiany samego siebie argumentem , że Ci się to nie podoba.


Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

ZiMny pisze:Nic dziwnego , że Orcza Matka chcąc wzbudzić szacunek bądź strach innych małych Orków nazwała swojego Bohatera Ssijciemi lub Dupołamacz itp. Tak więc skoro chcecie zrobić z Orków wyszukanych intelektualistów , czytających opasłe lektury każdego dnia to proszę bardzo.
dlatego GW wydała pełno special characterow "Suckme" "Blowme" "Assbreaker"... podkladanie imienia "ssijciemi" pod fluff to jakies nieporozumienie...
Wlasnie po to sa servery RP zeby nie spotykac takich imion. Ja nie krytykuje Scimiego bo gra na servie z takimi zasadami ze mozna sie tak nazywac, jednak dla mnie takie imie stoi w grupie z "x234lol_PL" albo "waletwojadziewczyne" i zastanawiam sie glosno PO CO?
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

PO CO ??

Po to by niektórzy mieli temat do dyskusji :wink:

Nie będę się rozpisywał nad genezą imienia mojego orka, ale zapewniam, że nie ma nic wspólnego z tymi szparkami, piczkami itp. Można się wczuć w skórę takiego orka, przyjąć na klatę 10 fireballi po czym strzepując kurz odkrzyknąć - no jak ?? Zgadnijcie :) Po czym dziarsko pobiec przed siebie i zatłuc tych głupich Bright Wizardów :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

ZiMny pisze:A jeżeli chcesz się tym zając na poważnie , to wyślij podanie do GOA albo do czegoś tam , że powinni osoby z wulgarnymi ( podkreślam wulgarnymi , mającymi w nicku "szparki" , "fiuty" itp. ) nickami nakłonić do ich zmiany lub jeżeli to nic nie da to zbanować. Ja innego rozwiązania tej sytuacji nie widzę , bo mimo różnicy naszych poglądów nie przekonasz ludzi do zmiany samego siebie argumentem , że Ci się to nie podoba.
Nie da rady, bo przy setce europejskich języków każde słowo z danego jest przekleństwem w innym.

Dlatego jedyne co pozostaje to napieranie na forum do rozsądku grających ;)
Można się wczuć w skórę takiego orka, przyjąć na klatę 10 fireballi po czym strzepując kurz odkrzyknąć - no jak ?? Zgadnijcie Smile Po czym dziarsko pobiec przed siebie i zatłuc tych głupich Bright Wizardów
Scimi, prośba. Weź poczytaj fluff O&G. Na przykład o tym, jak wygląda rozmnażanie zielonych. Powinieneś tam znaleźć dowód absurdalności wszelkich "ssań" w przypadku orasów ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

ZiMny pisze:osoby z wulgarnymi ( podkreślam wulgarnymi , mającymi w nicku "szparki" , "fiuty" itp. )

Czy nie uważasz, że Rozkurwiciele to dość wulgarne słowo...? :wink:

W każdym razie, aby uniknąć dalszych oskarżeń o offtop i brak pomocy, służę takową na Karak Azgal pod nickami Legnarius oraz Jagienka ;-)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Dobrze Mate :)

Odpowiem tak : 90% osób które nazywają swoje postacie wulgarnymi nickami ( BigFatDick , 123_xDlol , jnfvpa svpbpoi , RUDASZPARA itd ) robią to bo chcą być w centrum zainteresowania , są to emo dzieci których nikt nie kocha , Trolle itd. Osoby które uprzykrzają użytkownikom życie w pełnej świadomości. Nazwałbym takie osoby psycholami , bo zadają w pewien sposób ból fanatykom tej gry. Zdają sobie sprawę , że nas to wkurza lecz nie zamierzają przestać gdyż taki jest ich cel ---> BY NAS W***WIĆ. My natomiast ( mówię o swojej gildii ) w klanie nie mamy żadnych nicków , które mają na celu wkurzyć innego gracza. Nie wiem czy znasz Scimitara , ale chyba nie sądzisz , że jest z niego Troll lub Psychol ;) ? Najdziwniejsze imię w naszej gildii to "Cycatka" ale z tym imieniem wiąże się wygląd Czark DE która ma wszystko na widoku. Nawet ma swoją fluffową otoczkę - "Czarodziejka która straciła wszystko po napadzie ludzi na swoją rodzinę , by przeżyć musiała pracować w burdelu w centrum Altdorfu , przyjęła nick "Cycatka" żeby nikt nie rozpoznał jej prawdziwego nazwiska "Helbane" , następnie ( pewnego dnia w burdelu ^^ ) zupełnie znikąd wybuchło jasne rażące po oczach światło i Cycatka straciła przytomność. Gdy się ocknęła stała nad nią Czarodzejka w Czarnym Płaszczu i Czerwonymi Oczami.... taki jest początek ;). Widzisz nam zależy na klimacie ( nam Rozkurwicelom ) a nie na niszczeniu dobrej zabawy innym graczom , gdybyś nas poznał to zmieniłbyś zdanie :P Tak jak Ty ( z tego co wyczytałem z twoich postów ) nienawidzę Trolli i ich nie karmie :D. Naszym Celem jest zabawa :P to proste.


Wracając do tematu to potrzebuje kogoś do zrobienia inf-a na keepie w K8P , jakby co to się zgłaszajcie , po sesji chyba będzie termin
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ty Bartek zrób lvl najpierw, bo widzę, że masz już full renowna. A na infa masz czas, bo i tak itemy z niego założysz najwcześniej koło 18-19 lvla, kiedy renown będzie taki sam.

A Cycatka to zelotka Deada :P
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

To wogule się mi nie aktualizuje ;/ już mam 13 level i 13 RR. Nie wiem ale chyba nie jestem jedyną osobą której te avki się tak długo aktualizują , już 2 dni czekam i nic.
Ostatnio zmieniony 5 sty 2009, o 19:08 przez ZiMny, łącznie zmieniany 1 raz.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

musisz odświeżyć stronę, ALBO grasz bez włączonego klienta curse

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

ALBO grasz bez włączonego klienta curse
Napewno z Curse Clientem , zawsze przy wylogowywaniu jest napis "Curse Profiler Saved" ale nie ważne , muszę chyba poczekać. Lepiej mi powiedzcie czy warto sobie jakieś addony zainstalować ?? Bo się tak zastanawiam czy jest to przydatne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Jak grasz zealotem, to jakieś do szybkiego leczenia grup, np Healgrid.

Poza tym to da się przeżyć bez nich, w WoWie byłem cały obstawiony addonami, tu napawam się grą bez wspomagaczy ;-)

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

ZiMny pisze:. Nie wiem czy znasz Scimitara , ale chyba nie sądzisz , że jest z niego Troll lub Psychol ;) ?

:lol2: :lol2: :lol2:

Troll? Nie wiem.
Psychol? Pewnie, że tak. Jak każdy z nas. :D

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Psychol jak biegnę w ciżbę magów i innych orderowców moim BG :D Zanim mnie zabiją to zwykle jeszcze tak 5ciu skoszę a resztę dotkliwie potnę :) Chyba, że jest heal - wtedy to jest ZŁO !!
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Potrzebuje szybkiej pomocy , przez odłączenie prądu przy włączonej grze nastąpił pewien problem. Przy odpalaniu , po naciśnięciu przycisku play , wyskakuje komunikat "Critical Error : System Video Card Fails minimum specs -- Warhammer will now terminate" Oczywiście gdzie indziej leży problem bo kartę mam dobrą ( Geforce 8800 Gtx ) i wcześniej grałem bez żadnych problemów , na najwyższych detalach. Proszę o pomoc


Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Potrzebuje szybkiej pomocy , przez odłączenie prądu przy włączonej grze nastąpił pewien problem. Przy odpalaniu , po naciśnięciu przycisku play , wyskakuje komunikat "Critical Error : System Video Card Fails minimum specs -- Warhammer will now terminate" Oczywiście gdzie indziej leży problem bo kartę mam dobrą ( Geforce 8800 Gtx ) i wcześniej grałem bez żadnych problemów , na najwyższych detalach. Proszę o pomoc


Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Spróbuj przeinstalować sterowniki do grafiki albo DirectXa.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

a ja sie bawiem imionami ;) -> przecie to tylko gra :D
maruda - onan barbarzyńca (najlepsze jakie wymyslilem :D - ale przy nadawaniu nazwiska nie wiedzialem ze mozna pl znakow uzywac i nie mam ń tylko n :( a szkoda ale sobie zmienie niedlugo)
łiczka - piczka (dopiero 1 lvl by zaklepac imie :P
blek guardka - twarda - w zameirzeniu ciekawe nazwisko (TWARDA SUKA :P)
zelotka - cycata (w zamierzeniu nazwisko laska :D)
no i szaman - szarpidrut (musze tylko wymyslec jakies fajne nazwisko dla niego :D) -> a to z racji jego niskiego wzrostu :D
w planach jeszcze pare ciekawych imion -> szczegolnie u DE bo maja fajne dupeczki ;) (zostala soka i discipleska :D)

nie popadajmy w paranoje -> moze jakbym mial jakies wampiry, to bym bardziej sie wczuwal we fluf czy klimat; a tak to dla mnie to tylko zabawa i nawalanie po brajt łizardach i innych sukienkach :D

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

widziałem, że niektórzy na rvr biegają z sztandarami. Skąd je można wziąć i jak działają?

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Jak masz gildie to musza cie zrobic BSB ;) gildi i wtedy idziesz do renown gir merchanta i kupujesz za 2G baner ktory wrzucasz do equipa i potem przenosisz z ekwipunku do paska i mozesz z nim biegac - fajna sprawa !

ODPOWIEDZ