Gadżety do naszej gry :)

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Gadżety do naszej gry :)

Post autor: Szaman »

mam zboarda i bardzo go sobie chwale. do tego wlasnie przywiozlem sobie z Ameryki to:
http://www.ideazon.com/us/products/keyset_war.asp

zakupilem tez ponizsze - bardzo fajnie napisane (niestety nie obejmuje BS i BG), polecam zwlaszcza poczatkujacym:
http://www.amazon.co.uk/Warhammer-Onlin ... 0761559272
Ostatnio zmieniony 15 sty 2009, o 19:01 przez Szaman, łącznie zmieniany 1 raz.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Jesteś fanatykiem tej gry :shock: :D Ile dałeś za klawiaturę ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ZiMny pisze:Jesteś fanatykiem tej gry :shock: :D
przede wszystkim jestem gadzeciarzem :mrgreen:
ZiMny pisze:Ile dałeś za klawiaturę ??
za nakladke WO:AoR $19.99 + podatek. za cala klawiature... nie pamietam - w sklepie komputronik.pl kosztuje 185 zl.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

przede wszystkim jestem gadzeciarzem
Gadżeciarzem to jest każdy facet :) , więc nazywajmy rzeczy po imieniu ;)

Patrząc na tą klawiaturę , wnioskuje że jest przydatna , jak pojawi się coś takiego na allegro to zastanowię się nad zakupem. Skoro mowa o gadżetach , przy zakupie gry Red Alert , nie wiem w jaki sposób ale dostajemy czapeczkę Kozaka :P no bardziej żołnierza ZSRR , w każdym bądź razie czapeczka super wygląda + na 5 sekund , możemy zamienić się w misia grizzle :P


Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Na 5 minut a nie na 5s. Dostałem taką czapeczkę, koleś kupił RA3 i miał kod do czapeczki, dostałem.

A co do gadżetów. Podkładka pod mysz (świetnie zrobiona, z czegoś takiego co niby przykleja ją do blatu, ale jednak nie). Komiks "Prelude to WAR". Książka z concept artami "The Art of WAR". Metalowa limitowana figurka Grumlok & Gazbag. Dla każdej z ras 2 dodatkowe tytuły. Dla każdej z ras dodatkowa twarz. Dodatkowe trofea. I to wszystko w edycji kolekcjonerskiej. Kto nie kupił niech żałuje.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

Widac ze kupiles wczesniej na potrzeby WOWa ;) a teraz nakladke dolozyles ;) beka
dead is dead

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Artein pisze:Na 5 minut a nie na 5s. Dostałem taką czapeczkę, koleś kupił RA3 i miał kod do czapeczki, dostałem.
podobno to tylko zwykla iluzja ktora znika, gdy ktos postac zaatakuje...
Artein pisze:A co do gadżetów. Podkładka pod mysz (świetnie zrobiona, z czegoś takiego co niby przykleja ją do blatu, ale jednak nie). Komiks "Prelude to WAR". Książka z concept artami "The Art of WAR". Metalowa limitowana figurka Grumlok & Gazbag. Dla każdej z ras 2 dodatkowe tytuły. Dla każdej z ras dodatkowa twarz. Dodatkowe trofea. I to wszystko w edycji kolekcjonerskiej. Kto nie kupił niech żałuje.
mam :D
gre oddalem zonie - ja juz mialem postac zanim wpadla mi w lapy kolekcjonerka. zwlaszcza ksiazki sa super - naprawde dawno nie widzialem tak udanej kolekcjonerki...
a figurki to nawet dwie mam :mrgreen:
dead pisze:Widac ze kupiles wczesniej na potrzeby WOWa ;)
nigdy nie skalalem sie WoWem :twisted:
kupilem, bo jest rewelacyjna do szuterow i innych FPP/TPP.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Szaman pisze:
Artein pisze:Na 5 minut a nie na 5s. Dostałem taką czapeczkę, koleś kupił RA3 i miał kod do czapeczki, dostałem.
podobno to tylko zwykla iluzja ktora znika, gdy ktos postac zaatakuje...
Prawda. Na dobrą sprawę to do niczego ta czapeczka, tylko poszpanować czasami można :roll:

ODPOWIEDZ