Jak Age of Reckoning padł, może powinni zrobić nowego WARMNO

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Jak Age of Reckoning padł, może powinni zrobić nowego WARMNO

Post autor: Kasquit Skryre »

Myślę-uważam, że powinni stworzyć nowego Warhammera Online, z lepszą grafą i wogóle nowego. Oczywiście my musimy być, bo

dużo nas lubi, lecz lepiej chyba, żeby było równe PVP. Choć pewnie GW nie lubi wogóle polaczko-ludzików, skoro ukradli im

Talisman, więc pewnie komuś takiemu jak ja nie udziela-dadzą licencji, nie-nie. Ale mam kilka pomysłów. Bardzo mógłbym

wykorzystać te info o traktacie między nami a tymi zimno-elfiakami.
Pierwszy pomysł:
* Imperium - Chaos
* Krasnoludzi - Orki i Gobasy
* Jasno-elfiaki - Ciemno-elfiaki
* Bretonia - Trupaki
* Tilea - My
No ale nie wiadomo, czy trupaki się z czymś sprzymierzają, a o Tilei nie ma za dużo oficjalnego infa, więc jeszcze może

być tak:
* Imperium - Chaos
* Krasnoludzi - Orki i Gobasy
* Jasno-elfiaki - Ciemno-elfiaki
* Bretonia - My
Lecz pewnie nigdy to nie powstanie, a jak powstanie, to oni będą tacy biedni i też leniuchy XD, to ewentualnie my możemy

być w chaosie dla równego PVP:
* Imperium - Chaos (tam są nasze postacie-klasy)
* Krasnoludzi - Orki i Gobasy
* Jasno-elfiaki - Ciemno-elfiaki
Sądzę, że skoro i tak wiele naciągnięto w Age of Reckoning, to wsadzenie nas do chaosu nie będzie takie bardzo złe, i

trochę zastanawiam się, czy można tam też wsadzić jakiegoś chaosowego brodacza, nie powiem, ale lubię ich działuny, są

rzeczywiście super-extra :twisted:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Obrazek

Tak poza tym, to też uważam, że takie MMO mogłoby powstać, bo WAR nie dość, że był bezsensownie drogi, to jeszcze był niedorobiony. Ze SWTOR-em pewnie byłoby to samo, ale tam przynajmniej ogarnęli na czas i wprowadzili opcję free to play z mikropłatnościami, dzięki czemu w ogóle jest z kim grać. Inna sprawa, że WAR wyszedł w okresie świetności WoW-a, który teraz już mocno trąci myszą i jest zawalony warstwą coraz to głupszych udziwnień, ale ludzie i tak w niego grają.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Post autor: Kasquit Skryre »

Klafuti pisze:Obrazek

Tak poza tym, to też uważam, że takie MMO mogłoby powstać, bo WAR nie dość, że był bezsensownie drogi, to jeszcze był niedorobiony. Ze SWTOR-em pewnie byłoby to samo, ale tam przynajmniej ogarnęli na czas i wprowadzili opcję free to play z mikropłatnościami, dzięki czemu w ogóle jest z kim grać. Inna sprawa, że WAR wyszedł w okresie świetności WoW-a, który teraz już mocno trąci myszą i jest zawalony warstwą coraz to głupszych udziwnień, ale ludzie i tak w niego grają.
A o co chodzi-chodzi z tym "smartfanem"?

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

o co chodzi??
czy pierwszy post zostal wydzielony z jakiejs rozmowy z innej czesc tego forum? przeczytalem go pare razy ale naprawde mam trudnosci z ogarnieciem go.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Morsereg pisze:o co chodzi??
czy pierwszy post zostal wydzielony z jakiejs rozmowy z innej czesc tego forum? przeczytalem go pare razy ale naprawde mam trudnosci z ogarnieciem go.
Myślę, że Kasquit Skryre próbuje w swoich postach odzwierciedlić zwichrzony spaczeniem skaveński umysł i dlatego stylizuje sposób wypowiedzi na chaotyczny bełkot wpasowujący się poniekąd w szczurzą mowę.

Ad meritum, swego czasu czytałem - jak jeszcze hulał Warhammer Online: Age of Reconing - że planowali wprowadzić w grze Skavenów do Destruction, a Lizardmenów do Orderu, co miałoby także sens pod względem fluffu (lizardy w Lustrii swego czasu mocno doświadczyły skutków plagi rozsiewanej przez mnichów zarazy).
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Post autor: Kasquit Skryre »

Okoń pisze:
Morsereg pisze:o co chodzi??
czy pierwszy post zostal wydzielony z jakiejs rozmowy z innej czesc tego forum? przeczytalem go pare razy ale naprawde mam trudnosci z ogarnieciem go.
Myślę, że Kasquit Skryre próbuje w swoich postach odzwierciedlić zwichrzony spaczeniem skaveński umysł i dlatego stylizuje sposób wypowiedzi na chaotyczny bełkot wpasowujący się poniekąd w szczurzą mowę.

Ad meritum, swego czasu czytałem - jak jeszcze hulał Warhammer Online: Age of Reconing - że planowali wprowadzić w grze Skavenów do Destruction, a Lizardmenów do Orderu, co miałoby także sens pod względem fluffu (lizardy w Lustrii swego czasu mocno doświadczyły skutków plagi rozsiewanej przez mnichów zarazy).
ehhh, jaszczurki to za mocne umocnienie dla dobra, lepiej nie-nie :)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Kasquit Skryre pisze:
Klafuti pisze:Obrazek

Tak poza tym, to też uważam, że takie MMO mogłoby powstać, bo WAR nie dość, że był bezsensownie drogi, to jeszcze był niedorobiony. Ze SWTOR-em pewnie byłoby to samo, ale tam przynajmniej ogarnęli na czas i wprowadzili opcję free to play z mikropłatnościami, dzięki czemu w ogóle jest z kim grać. Inna sprawa, że WAR wyszedł w okresie świetności WoW-a, który teraz już mocno trąci myszą i jest zawalony warstwą coraz to głupszych udziwnień, ale ludzie i tak w niego grają.
A o co chodzi-chodzi z tym "smartfanem"?
Obrazek

Miało być WAT, ale obrazek się nie wczytuje.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Post autor: Kasquit Skryre »

Klafuti pisze:
Kasquit Skryre pisze:
Klafuti pisze:Obrazek

Tak poza tym, to też uważam, że takie MMO mogłoby powstać, bo WAR nie dość, że był bezsensownie drogi, to jeszcze był niedorobiony. Ze SWTOR-em pewnie byłoby to samo, ale tam przynajmniej ogarnęli na czas i wprowadzili opcję free to play z mikropłatnościami, dzięki czemu w ogóle jest z kim grać. Inna sprawa, że WAR wyszedł w okresie świetności WoW-a, który teraz już mocno trąci myszą i jest zawalony warstwą coraz to głupszych udziwnień, ale ludzie i tak w niego grają.
A o co chodzi-chodzi z tym "smartfanem"?
Obrazek

Miało być WAT, ale obrazek się nie wczytuje.
aha-aha

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ale Tobie to faktycznie zryło banię.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Post autor: Kasquit Skryre »

Klafuti pisze:Ale Tobie to faktycznie zryło banię.
Ach te pokurcze, tylko wszystko źle-źle

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Rozwiązanie jest proste:
Krasnoludy vs Zielonoskórzy, Skaveni i Elfy.

Proste, logiczne i fluffowe - goblin, szczuroczłek czy elf, jeden diabeł dla krasnoludzkiej stali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasquit Skryre
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Skavenblight, Piekło-Otchłań, Norska, Pustkowia Chaosu

Post autor: Kasquit Skryre »

Slayer Zabójców pisze:Rozwiązanie jest proste:
Krasnoludy vs Zielonoskórzy, Skaveni i Elfy.

Proste, logiczne i fluffowe - goblin, szczuroczłek czy elf, jeden diabeł dla krasnoludzkiej stali.
aha, dobra, magicznie pogadam z wiedźmo-królem, może wyśle jakieś wojsko :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Kasquit Skryre pisze:
Slayer Zabójców pisze:Rozwiązanie jest proste:
Krasnoludy vs Zielonoskórzy, Skaveni i Elfy.

Proste, logiczne i fluffowe - goblin, szczuroczłek czy elf, jeden diabeł dla krasnoludzkiej stali.
aha, dobra, magicznie pogadam z wiedźmo-królem, może wyśle jakieś wojsko :)
+1 za styl xD

ODPOWIEDZ