Warhammer Online [temat-protoplasta]

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

Zablokowany
Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

możecie ocenić szanse mojego kompa na pociągnięcie gry?

mam:

Intel Celeron D CPU 3.33Ghz
1,50 GB RAM
NVIDIA GeForce 7600 GS 256 MB

Grałem trochę w LoTRO (do 50 lvl) i na maksymalnych ustawieniach śmigało bez problemów. Dopiero w Etten (lokalizacja do PvP dla niezorientowanych Mrugnięcie ) przy większych potyczkach grupowych, a w zasadzie w środku zdobywanej twierdzy zaczynało ostro skakać i gra stawała się w zasadzie niemożliwa.
W związku z tym że PvP, no i RvR w WAR są na porządku dziennym boje się że nie dam rady pograć Smutny

Z góry dzieki za odpowiedz.
Christos

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

pójdzie spokojnie :) nie wiem czy na maksymalnych przy jakichś większych walkach ale tak to nie masz się o co martwić

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

dobra ziomki to jakoś się zbieramy w gildie ?
możnaby temat jakiś oddzialny założyc i ustalic na jakim rodzaju serwerze będziemy grali :) manfred poleca Core RP

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Open RvR jest znacznie lepsze :>

Przede wszystkim mozesz odbic przeciwnikowi stolice , dzieki czemu bedzie siedziec w lasach i gorach :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

na każdym serwerze można zdobyć stolicę....
ja gram Core RP Burlok, polecam :)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

różnicą ore podobno jest to że RvR jest w wyznaczonych miejscach a nie wszędzie. Więc nie opadnie cie 10 kolesi zaraz po pojawieniu się postaci :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

nie podobno tylko tak :P

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

a tam. . . w końcu to dark fantasy :D Open rządzi :D Nie ma to jak śmierć z rąk 10 orków od razu na początku gry :P

W ogóle zapełnienie serwów też jest bardzo dark. . . na wielu jest destruction na full, a order na low. Po prostu mrok na maksa :p Krasnoludy, elfiki i ludziki zalewane przez hordy mutantów, orków, wojowniów chaosu i druchii :D czego innego może chcieć zapalony fan młotka ? ;P przy takich niekorzystnych proporcjach order nie ma szans na zdobycie stolic zła. . . i słusznie. Bo widział ktoś aby Imperium zajęło kiedyś jakiekolwiek miasto chaosu ? To chaos ma w ogole jakieś miasta. . . ?

I jeszcze takie pytanie offtopowe. . . a właściwie nawet nie offtopowe.

Tak sobie myślę, że trza kupić nowego kompa co by war online ruszył. Tyle, że w moim przypadku w grę wchodzi tylko lap.. . jakiego laptopa musiałbym kupić aby war mi bez problemu ruszył na wysokich detalach ? Byłbym wdzięczny za zaproponowanie konkretnego modelu, a jeśli nie to chociaż ceny. . .


Zakładam że neo 512 nie wystarczy do tego by grać w wara bez lagów. Do ile musiałbym ją podkręcić aby grać ?
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ja gram na serwerze RP i tam przeważa Order.... ale to może i dobrze, widzieliście kiedyś żeby DE zdobyły Ulthuan? :roll:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

IX kohorta wybiera się na Core Karak Eight Peaks i z tego co widzę na forum PCO spora polska grupa będzie tam grać.
Pytanie czy nie zawali się ten serwer bo już teraz jest tam przeludnienie.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

kiedy jest headstart i co mi to daje ?? :D bo mam klucz a gre jutro mi wysyłają już

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Headstart już tak jakoś jest. Od wczoraj czy jakoś tak. A daje Ci to możliwość grania wcześniej.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

a usuwają te postacie które zrobie na headstarcie ??

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Nie, nie usuwaja.

Ja glosuje za serwerem Core raczej. To czy bedzie RP nie ma wiekszego znaczenia, bo i tak nikomu nie bedzie sie chcialo odgrywac postaci.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Ja też na Core. Myślałem właśnie o Karak Eight Peaks, ale tam teraz takie jazdy z kolejkami że chyba nie będę patrzył gdzie idą polskie gildie i wezmę jakiś mało popularny.
Poczekam do oficjalnej premiery i wtedy się zobaczy.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Headstart zaczął się wczoraj dla CE a dzisiaj dla SE

na Karak Eight Peaks jest takie przeludnienie że nieraz się i ponad godzinę czeka w kolejce :P

poza tym wiecie jak to jest z Polakami, gra się z nimi niekoniecznie dobrze :roll:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Nie wiem skąd takie negatywne podejście do polaków w sieci? Polak też człowiek. ;) Pewnie tyle samo debili zdarza się wśród innych narodowości.

Fakt że doświadczenia mam niewielkie - raptem kilka miesięcy grania w LOTRO, ale jakoś narzekać nie mogę na grających tam Polaków. Po jakimś czasie dołączyłem nawet do jednej z polskich gildii.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2008, o 07:39 przez Christos, łącznie zmieniany 1 raz.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Fajnie by jednak bylo gdybysmy grali na jedym serwie wszyscy. przynajmniej forum gildii nie 3ba by bylo zakladac :P
Ritchie pisze:Zakładam że neo 512 nie wystarczy do tego by grać w wara bez lagów. Do ile musiałbym ją podkręcić aby grać ?
Czemu nie? Powinno wystarczyc. W WoWa gralem na przeludnionym Burning Legion bez lagow.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ja wlasnie instaluje (empik rlz:P) i ide expic

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

zapraszam na Burloka

Zablokowany