Orki

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Orki

Post autor: Shino »

likaon pisze:To równie prawdopodobne jak to że dopuszczą Nocne gobliny, kult Ulryka lub Empire by border, czyli prawdopodobnie nigdy(chyba że zabijemy wszystkich sędziów i podstawimy ich ludźmi). Wzmacnianie armii O&G wymagało by zbyt dużych ingerencji w mechanikę więc LS woli poczekać, w końcu za 3-5 lat ma być nowa edycja orków, ich gracze i tak są mało ważni więc po co wzmacniać orki.
Obrazek
W forum orków jest 5+ tematów w których ludzie dają ulepszone armii listy tej armii, nie mówiąc o autorkich armiach nocnych goblinów(bardziej celowano w flufuf niż mechanikę) i czarnych orków(ten projekt chyba zawieszono).
armie z dupy nie beda uwzgledniane przykro mi. Np. twoje n.gobliny nie dosc, ze wygladaja straszliwie nieklimatyczne (zakladajac fluff z ab od 5 ed powyzej jako wiodacy) to jeszcze nie sa zbyt zrownowazone...

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

armie z kosmosu sa z kosmosu. tyle.
radosna tworczosc- w moim wypadku "wariacja na temat".

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Armie z kosmosu zawsze wydawało mi się, że są z WH40k. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

To nie fakt ze aurotskie armie sa autorskimi tylko brak umiejetnosci ich tworcow powoduja ze sa z dupy, projekt ChD sie udal.
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Aves pisze:To nie fakt ze aurotskie armie sa autorskimi tylko brak umiejetnosci ich tworcow powoduja ze sa z dupy, projekt ChD sie udal.
tutaj wiele zalezy od szyldu jakim jest firmowany.
AB mozna napisac od poczatku,wycenic jednostki wg obecnch standardow (zwlaszcza przy swiezej "hordowej" armii),tylko co z tego? srodowisko i tak tego nie zaakceptuje.
stad armie autorskie=z doopy.

Awatar użytkownika
Karbowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Zagonowe Szaraki

Post autor: Karbowy »

W najbliższym Bp dać wszystkim zielonym regeneracje i nic więcej nam nie trzeba.... :)
Tworzone przez Polaków uściślenia oraz wszelkie inne zasady i FAQi dla Polaków - powinno opracować się po polsku - cholerne anglickie lizusy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Dasieq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Dasieq »

No co wy...fanatycy powinni wzbudzać terror xP I tak wszyscy od nich uciekają....więc czemu nie jeszcze dalej? xD
"Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych"

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Zajebisty prezent na nowy rok dla orków ten nowy BP. Dzięki!!!!! :mrgreen:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

ODPOWIEDZ