Pytania odnosnie BP

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Pytania odnosnie BP

Post autor: Shino »

Ale czy dobrze rozumiem Twoją wypowiedź?
zalezy jak ja rozumiesz... byla co prawda dosc prostolinijnie napisana lecz trudno mi odpowiedziec na to pytanie
graniczenie speciali i rarów wprowadzono po to żeby sie rozpiski nie dublowały?
nie
LS to liga sędziowska, tak?
nie. ls to lista sedziowska nie mamy ligii ani lozy sedziowskiej
Na jakiej podstawie są do niej ludzie dobierani i
glosowania
co daje im prawo wprowadzać takie zmiany?
prawo autorytetu oraz zaufanie graczy

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Pytań retorycznych też od dzisiaj nie używam. Z ligą sie jebłem bo miałem na myśli liste. Mój błąd. Nadal nie wiem po co to ograniczenie rarów i speciali ale już nawet nie chce mi sie pytać. Wychodzi na to że na turniejach to ja sie pojawiał nie będe. Chyba że będzie jakiś bez bp + r. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Wychodzi na to że na turniejach to ja sie pojawiał nie będe.
wychodzi na to, ze mala strata to bedzie...
Pytań retorycznych też od dzisiaj nie używam.
na nastepny raz nie mysl glosno na forum... a watpie zeby kogokolwiek interesowalo jakich form zamierzasz/nie zamirzasz uzywac
Nadal nie wiem po co to ograniczenie rarów i speciali ale już nawet nie chce mi sie pytać.
w ten sposob sie nie dowiesz

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak sam zauważyleś, jesteś mniej doświadczony. Pograj troche to zobaczysz dlaczego to jest.

btw. czym grasz?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Shino sądząc po wypowiedziach jakie tu dostawałem to dla mnie to stratą nie będzie. Co najwyżej mniej sobie nerwów popsuje. Nie myśl głośno na forum. Dobre. A ja myślałem że pisząc coś nie moge napisać czegoś głośno. Mniejsza. Rusz głową. Gdybym tak bardzo chciał sie dowiedzieć to chyba bym zapytał. A skoro napisałem że na turnieje nie zawitam to nie potrzebuje znać zasad bp. Ot koniec dyskusji z mojej strony.

P.S. Kosa być może masz racje. Narazie brak mi doświadczenia to i nie wiem po co ograniczenia. Może kiedyś sam pojme po co i na co to. BTW. narazie nie gram bo nienawidze grać niemalowanymi figsami (brr do dzisiaj mnie Druni z Konfry bolą), także narazie pacze jak grają najomi i czasem jak mi kumpel pożyczy to coś siepne HE. A u mnie na biurki w totalnym chaosie i anarchii leżą Warriors of Chaos. DE czekają aż dziewczyna napisze maturke i weźmie je w obroty.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

A ja myślałem że pisząc coś nie moge napisać czegoś głośno.
zle myslales

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

Shino pisze:
A ja myślałem że pisząc coś nie moge napisać czegoś głośno.
zle myslales

Dobra. Poddaje sie. Już z Tobą nie gadam. TZW. "PIER... Nie robie". Ale przyznaje sie bez bicia, że zdaniem które zacytowałeś/aś strasznie pokaleczyłem język polski i za to bardzo cały naród przepraszam. Na przyszłość to w j. pol. zdania zaczynami z dużej litery, kończymy kropką i jeżeli dysponujesz odpowiednim oprogramowaniem używamy polskich znaków. Jeżeli tego nie robisz to źle o Tobie świadczy. Pozdro.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Na przyszłość to w j. pol. zdania zaczynami z dużej litery
wielkiej.

duza to moze byc co najwyzej czcionka...

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

;]

Człowiek uczy sie przez całe życie ;). Na przyszłość zapamiętam :D.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

Shino (i inni) trochę pokory co? Jeżeli Scyla A. jest początkującym graczem to mógłbyś się wysilić i odpowiedzieć porządnie mu na pytania.

A wracając do czołgu - to jak z tą podstawką? :mrgreen:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Chmura
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Chmura »

Dochodze do wniosku ze nie nalezy czytac zadnej wypowiedzi Shino. Nie dosc ze nie ma w nich nic konstruktywnego, to jeszcze widac nieslychanie wielki poziom grubianstwa. Wszystkich rozumow to nie pozjadales Shino, wiec sie uspokoj.

Edit: Ok. Tomash, juz sie poprawilem. Niemniej ten czlowiek nigdy dla mnie autorytetem w niczym nie bedzie.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2009, o 12:48 przez Chmura, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Chmura, nie ma co się rzucać (a wyzywania od buraków tolerował nie będę). Scyla zaczął z "wysokiego C" i otrzymał od Shino odpowiedź w, że tak powiem, tej samej skali i oktawie.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

czy bretońscy łucznicy w skirmishu i bez, liczą się jako ten sam rodzaj oddziału (kwestia max 3 oddziałów core do bp+r) ?

doszukuję się tu analogii do skinków :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jezeli sa w tej samej rubryczce core to tak (nie pamietam czy im sie dokupuje skirmish czy jest to inny ddzial o przypadkowo takich samch statsach ;) . Analogii do skinkow nie ma w innych oddzialach. Rozroznienie skinkow wyszlo ze wzgledu na wielka kastracje tej armii w 6 ed. ab jakby im kazac wystawiac sie na 3 chmurkach ;)
Shino (i inni) trochę pokory co? Jeżeli Scyla A. jest początkującym graczem to mógłbyś się wysilić i odpowiedzieć porządnie mu na pytania.
jezeli jest poczatkujacym moglby nie zaczynac od ataku na tym forum :)
Niemniej ten czlowiek nigdy dla mnie autorytetem w niczym nie bedzie.
w tym temacie to i tak nie ma znaczenia ;) ja nie bralem bardzo czynnetgo udzialu w tworzeniu bp swoj glos zabierajac glownie gdy nie bylo przewagi na linii jankiel-barb :) imo nie da sie zrobic idealnego balansu armii i zawsze jakas bedzie faworyzwana ;)

nie rozumiem jednak czemu az taka nienawisc do mnie od ciebie czuc :/
Ostatnio zmieniony 23 mar 2009, o 16:10 przez Shino, łącznie zmieniany 2 razy.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Shino pisze:jezeli sa w tej samej rubryczce core to tak (nie pamietam czy im sie dokupuje skirmish czy jest to inny ddzial o przypadkowo takich samch statsach ;) . Analogii do skinkow nie ma w innych oddzialach. Rozroznienie skinkow wyszlo ze wzgledu na wielka kastracje tej armii w 6 ed. ab jakby im kazac wystawiac sie na 3 chmurkach ;)
są w tej samej rubryczce. Wszystko jasne zatem :)

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

jezeli jest poczatkujacym moglby nie zaczynac od ataku na tym forum :)
no mógłby. ale też można podejść do tego z innej strony - chłopak zaczyna grać a tu się dowiaduje, że na turniejach nie może wystawić armii tak jak jest w podręczniku armii, bo kilka osób (LS) wymyśliło BP+R. No i można się trochę podirytować i ja jestem w stanie to zrozumieć ;)

Ja już też zaczynam nie jeździć na turnieje, na które i tak mało jeździłem, z powodu BP+R. i pewnie też możecie mi powiedzieć, że tej straty nie odczujecie :roll: :wink:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jose pisze:No i można się trochę podirytować i ja jestem w stanie to zrozumieć ;)
Też jak najbardziej to rozumiem, ale nie akceptuję i nie zamierzam tolerować. Jak ktoś ma problemy z samokontrolą, to niech sobie zorganizuje jakiś męczący trening albo seks przed siadaniem do forum. Które ma służyć do wymiany informacji i opinii, ale nie wylewania swojej irytacji. Każdy z nas ma tu dość własnych problemów i irytacji żeby jeszcze musieć z powodu cudzych znosić ataki.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

To jeszcze dokończymy temat podstawki pod czołg, skoro taka miła atmosfera się zrobiła :)

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

A kogo zaatakowałem? Napisałem tylko ironicznie jaką mógłbym dać zasade odnośnie WoC i po tym zapytałem czy może być. Raczej logiczne że na to nikt nie powienien odpowiedzieć. A tu masz. Miast odpowiedzi na konkretne pytania dostałem tylko na to. Wyjaśniłem że to ironia była i od razu że atak. Weź Tomash sam sie zastosuj do rady treningu czy seksu przed siadaniem do forum. BTW. jeżeli od razu tak Ci podpadłem to dawaj bana (płakał nie będe). Widzisz teraz różnice pomiędzy atakiem a ironią?
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Ty piszesz ironicznie, a ja pozwól, że przedstawię Ci prostą definicję ironii ze słownika PWN:

Ironia - drwina, złośliwość lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej.
Obrazek

ODPOWIEDZ