Dogs Of War

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krzyżu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Re: Dogs Of War

Post autor: Krzyżu »

Mi tam obojętne czy inni będą mieli dostęp do RoR'ów, za długo czekałem na jakiś sensowny book i stałem się nieco egoistyczny w tej kwestii :wink: . Ale czy powszechny dostęp do RoR'ów w innych armiach robiłby aż takie przegięcia?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Krzyżu pisze: Ale czy powszechny dostęp do RoR'ów w innych armiach robiłby aż takie przegięcia?
niepotrzebne komplikacje, na pewno.
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzyżu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Krzyżu »

I ostatnie pytanie, czy można będzie brać Truthsayer'a, Dark Emissary i Fenbeasty?

Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Post autor: Piękny »

Witam,

Takie pytanko czy ktoś się orientuje czy ten book został dopuszczony do ,,areny turniejowej" ?


P.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Piękny pisze:Witam,

Takie pytanko czy ktoś się orientuje czy ten book został dopuszczony do ,,areny turniejowej" ?


P.
nie został.
Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Nie dziwię się, nie to żebym był przeciwny wprowadzeniu tego booka(a jest jak najbardziej za im więcej armii tym lepiej)
Ale liga sędziowka zawsze patrzy krzywym spojżeniem na wszelkie pomysły zwykłych graczy, i w ciągu wielu najbliższych lat to się nie zmieni, a szkoda.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Chyba Lista Sędziowska .... :roll:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

likaon pisze: Ale liga sędziowka zawsze patrzy krzywym spojżeniem na wszelkie pomysły zwykłych graczy, i w ciągu wielu najbliższych lat to się nie zmieni, a szkoda.

Liga sędziowska to samo zło. Banda kutafonów, którzy myślą tylko o tym, jak by tu graczom zaszkodzić, zaś wszelką piękną i radosną twórczość utrącić.
Tak było, jest i będzie.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Jedy Knight pisze:
likaon pisze: Ale liga sędziowka zawsze patrzy krzywym spojżeniem na wszelkie pomysły zwykłych graczy, i w ciągu wielu najbliższych lat to się nie zmieni, a szkoda.

Liga sędziowska to samo zło. Banda kutafonów, którzy myślą tylko o tym, jak by tu graczom zaszkodzić, zaś wszelką piękną i radosną twórczość utrącić.
Tak było, jest i będzie.
jak nie byleś na LS to jakoś bardziej pobłażliwym okiem patrzyłeś na te forumowe narzekania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Asassello pisze: jak nie byleś na LS to jakoś bardziej pobłażliwym okiem patrzyłeś na te forumowe narzekania.
E tam.
Ja tylko głupoty nie cierpię, szczególnie tej (dość standardowo) połączonej z resentymentem.
Na wypowiedzi typu „punkt siedzenia determinuje punkt widzenia”, „dbasz o interesy swojej armii” – reagowałem zawsze. Linków mi się nie chce dostarczać.
Skoro uważasz, że bronię LS bo się w niej rozsiadłem – miłego uważania. :mrgreen:


P.S, Ja tu rzadko zaglądam, do DoW zajrzałem czy czegoś ciekawego tu nie ma.
Nie ma.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Jedy Knight pisze: E tam.
Ja tylko głupoty nie cierpię, szczególnie tej (dość standardowo) połączonej z resentymentem.
Na wypowiedzi typu „punkt siedzenia determinuje punkt widzenia”, „dbasz o interesy swojej armii” – reagowałem zawsze. Linków mi się nie chce dostarczać.
Skoro uważasz, że bronię LS bo się w niej rozsiadłem – miłego uważania. :mrgreen:
możliwe,
miałeś okres absencji na tym forum, więc może Twojego narzekania na forumowe głupoty było mniej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Asassello pisze: miałeś okres absencji na tym forum, więc może Twojego narzekania na forumowe głupoty było mniej :)
Prawda.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

likaon pisze: Ale liga sędziowka zawsze patrzy krzywym spojżeniem na wszelkie pomysły zwykłych graczy, i w ciągu wielu najbliższych lat to się nie zmieni, a szkoda.
...jak dowodzi przykład Indy Chaos Dwarfs.

A poza tym: Nie liga, tylko lista, nie spojżeniem, lecz spojrzeniem i nie krzywo, tylko woli poznać daną "twórczość" dokładnie zanim postawi na niej swój stempelek.

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

P.S, Ja tu rzadko zaglądam, do DoW zajrzałem czy czegoś ciekawego tu nie ma.
Nie ma.
No właśnie - nie ma. Nie za bardzo bowiem wiadomo co pisać. Podobno LS pracuje nad tym tematem. Z tego co się dowiedziałem, w grę wchodzi raczej póki co oficjalne zalegalizowanie DoW jako osobnej armii z zostawieniem dotychczasowych zasad, z kilkoma drobnymi wyjątkami (jakimi - nie wiem, ale podobno jest szansa na brak paniki od paymastera). Czy możecie zdradzić jakieś szczegóły, co do tej pory ustaliliście? Czy zamierzacie coś konsultować na forum z graczami DoW, czy po prostu pewnego pięknego dnia przedstawicie gotowe zasady? Jeśli to drugie, kiedy mniej więcej można się ich spodziewać?

Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Post autor: Piękny »

+ kufa 1


P.

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

A ja mówię stanowcze i zdecydowane nie na wszelkie twory typu INDY CHD czy Autorskie DOW na turniejach (chociaż w nich nie uczestniczę). Powód jest prosty, zacznie się przeginanie na siłę i cytuję
Na wypowiedzi typu „punkt siedzenia determinuje punkt widzenia”, „dbasz o interesy swojej armii” – reagowałem zawsze.
. Chcecie DOW to proszę bardzo załóżcie partię, zbierzcie podpisy i niech każdy obieca wydanie 5000Ł na armię, wtedy może GW ruszy 4 literami, bo jak każdy wie firma ta myśli portfelem. Indy CHD i Autorskie DOW do domu !! Wara od turniejów ! Chcecie sobie armie wystawić na turnieju, proszę bardzo, 5ed książeczka i bajbaj na szary koniec rankingu, ponieważ z wypowiedzi wnioskuje, że bardzo was boli nieudolność zacofanych/zapomnianych armii (powergamerstwo turniejowe?).

Ale ze mnie troll, to jeszcze potrolluję

Płaczecie jak małe dzieci po wydaliście PLNY na CHD i DOW, nie liczę tych co się przejechali lat temu no nie wiem 15 ? Ale cała reszta sama sobie jest winna i widziały gały co brały. A jak wam żal 4 litery z tego powodu ściska to zamiast marnować swój cenny czas na wymyślanie heretycznych postulatów do LS (oni i tak sporo czasu poświęcają na swoje herezje) pomyślcie nad zaadaptowaniem modeli przez "grywalne" armie. Tak trudno zrobić dwarfy na CHD czy Imperium/Elfy na DOW ?

Adios ^_^

PS. Jak LS nie obroni się przed INDY CHD i Autorskim DOW to zaraz zaczniecie forsować autorskie Kataye i Norsów.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

dziik pisze:
PS. Jak LS nie obroni się przed INDY CHD i Autorskim DOW to zaraz zaczniecie forsować autorskie Kataye i Norsów.
INDY już działa , DoW autorskie pewno nie :) ale będzie podobno coś czuję :] czekamy na LS :P

Awatar użytkownika
Krzyżu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Krzyżu »

Dziik:

Osobiście posiadam połowę ROR'ów i zbieram armię bo mi się strasznie podobają modele i klimat. Bez fanowskiego booka ROR'y ssą totalnie. Żeby cokolwiek ugrać trzeba grać na 15 Mengili i masie śmieci, a i wtedy jest ciężko. Nie gram za często turniejowo, ale od czasu do czasu chciałbym zagrać w jakimś, mogąc wziąć moje Psy i nie dostając zawsze masakry. Wystawiając je jako inną armię tracą klimat, a po drugie będą traktowane jako proksy.

dziik pisze: PS. Jak LS nie obroni się przed INDY CHD i Autorskim DOW to zaraz zaczniecie forsować autorskie Kataye i Norsów.
Katay i Norsi to co innego, te armie nie były w ogóle wydane.

Tak więc trzymam kciuki za fanowskiego book'a.
dziik pisze: Chcecie DOW to proszę bardzo załóżcie partię, zbierzcie podpisy i niech każdy obieca wydanie 5000Ł na armię, wtedy może GW ruszy 4 literami, bo jak każdy wie firma ta myśli portfelem
PS. 5000? Może za niedługo dobije :wink:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A ja mówię stanowcze i zdecydowane nie na wszelkie twory typu INDY CHD czy Autorskie DOW na turniejach (chociaż w nich nie uczestniczę). Powód jest prosty, zacznie się przeginanie na siłę i cytuję
To po co ta napinka skoro nie uczestniczysz w turniejach?? A ja dzięki przychylności LS gram sobie na INDy :P

BTW: Czy Ty wogóle grałeś z CHD na tym booku, albo na starym RH, że piszesz o ich przegiętości lub słabości (na RH zajmowałem całkiem niezłe miejsca na turniejach, może nie w top 5 ale w 10 się bywało ;) ??
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Nijlor pisze:
A ja mówię stanowcze i zdecydowane nie na wszelkie twory typu INDY CHD czy Autorskie DOW na turniejach (chociaż w nich nie uczestniczę). Powód jest prosty, zacznie się przeginanie na siłę i cytuję
To po co ta napinka skoro nie uczestniczysz w turniejach?? A ja dzięki przychylności LS gram sobie na INDy :P

BTW: Czy Ty wogóle grałeś z CHD na tym booku, albo na starym RH, że piszesz o ich przegiętości lub słabości (na RH zajmowałem całkiem niezłe miejsca na turniejach, może nie w top 5 ale w 10 się bywało ;) ??
Może już za stary jestem na turnieje, dawno dawno temu na turniejach za moich czasów, "ciśnienie" z każdej strony dusiło zabawę, a każda oznaka zaufania przeciwnikowi kończyła się wałkiem... teraz to jeszcze dochodzą z tego co czytam porysowane samochody, zaginione figurki, oraz ogólne pijaństwo :evil:

Grałem przeciwko oryginalnemu AB CHD i DOW. Ale to było tak dawno, że nie prawda (naście lat temu). Specjalnie przeczytałem zasady Indy CHD i uważam, że krzywdzi on (zbiór zasad) przykładowo stare dobre Dwarfy. Jakiś wspaniały umysł stwierdził, że marszem poruszają nawet gdy model blokuje, a jednostki (nie będę się czepiał czarowania)
1. skoro undeady mają fajną gwardię, to my pociśniemy sobie dwarfy z killing blow i chaos armor
2. Przydałby się fast więc hobgoby - barszczowo tanie
3. Kloc Annihilatorów może nie gniecie ale ma potencjał tornada
4 Pejczowane Rabble
5. Koszt maszyn (niektórych maszyn) przy pozostałym zestawie krzywdzi.
6. Bull Centaury - taka kawa za te pieniądze - 5tkę zawsze

Z DoW będzie też niewesoło turniejowo. Nie muszę IndyChD grać, żeby widzieć gdzie jest przegięcie. Jedyne co IndyCHd boli to niska I ale pewnie przed 8 edycją były tworzone i autor jeszcze nie wiedział co robi.

A co zostanie wymyślone z próbą przepchnięcia na turniejach od strony DOW ? Elficki generał (były takie twory w White Dwarfie) wsparty giętymi RoRami z super herosami niszczący wszystko pod osłoną artylerii.

ODPOWIEDZ