Cos tu chyba jest nie tak..

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Re: Cos tu chyba jest nie tak..

Post autor: Aro »

Tomash - czy Ty masz serce ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ale to dla większego dobra, ten czyn :wink:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

JaceK pisze:Weź się zastanów.
Czasy Ci się mylą.
A Tobie chyba adresaci wypowiedzi. Weź się lepiej zastanów co do kogo piszesz. Ja pamiętam stare lizaki jako armię, którą trzeba było umieć grać, Ty pamiętasz inaczej - Twoja sprawa. Wyluzuj bajerę, bo nie za bardzo wiem do czego zmierzasz...
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Aro pisze:Tomash - czy Ty masz serce ??
Mam, dlatego empatyzowałem ze wszystkimi stronami konfliktu na raz ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

JaceK pisze: A autorzy BP+R zachowują się już jak designerzy z GW, którzy absolutnie nie biorą udziału w 99,9% dyskusji na forum dotyczących ich produktu. I nie aktualizują BP co tydzień, bo doszli do wniosku, że nie ma sensu. :P
I wcale im się nie dziwię.
Ależ zapewniam Cię, że czytam wszystko z uwagą. Nie wypowiadam się, bo zazwyczaj prowadzi to do żmudnego przerzucania się argumentami, które uważam za marnowanie czasu i niepotrzebne podgrzewanie atmosfery.

W tej chwili wybierana jest nowa LS. Jak powstanie, pogadamy o dalszej ewolucji BP+R - lub o de-ewolucji systemu. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że absolutnie nie popieram przycinania lizaków, z tego samego powodu, z którego nie popierałem przycinania DE. Wydaje mi się, że rozsądne będzie stopniowe:

a - lekkie zmniejszanie restrykcji na VC i Demony wraz z wychodzeniem nowych armii
b - danie słabym armiom jeszcze bardziej konkretnych boostów, a być może rozszerzenie listy słabych armii

I tyle.

ODPOWIEDZ