Ujednolicanie zasad?

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: Ujednolicanie zasad?

Post autor: Kosa »

1 woundowe wierzchowce to pomylka.
bo jak rozumiem taki pegaz DE równiez takowy milaby sie stac?
to ja dziękuje za takiego pegaza z lordem, terrorem, pendantem etc. :?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Kal_Torak pisze:Okey, jeśli rzeczywiście nie macie zamiaru ruszać problemu związanego z ujednoliceniem zasad to góry nie ma sensu przesuwać. Aczkolwiek jeśli kolejne AB będą sukcesywnie kontynuować zapoczątkowane tendencje w zmianach zasad ogolnych tylko dla nowych armii to kwestia ujendolicenia zasad powinna zostać poważnie rozważona.
Czytam i czytam i odczuwam wrażenie ze ty chyba sam nie wiesz czego do końca chcesz...Shino i Jankiel wyraźnie dają ci do zrozumienia ze twój problem jest tak właściwie awykonalny bo jak zaczną zmieniać jedno to zaraz znajdzie sie kolejny baran który uwidzi sobie ze mu nie pasi ze jego odział nie ma tego co ma oddział jego kolegi a co za tym idzie trzeba zrobic tak aby jego odział to mial i jeszcze trzydzieści innych oddziałow...
Nosz do licha nie dość że sie juz napocili nad BP zeby grało sie lepiej to ciągle ktoś narzeka ze tak źle i tak niedobrze...co sie dało zrobić to zrobione juz zostało i uwarzam że zrobione zostało i tak za wiele...
Proponuje od kopa zamykać tematy z cyklu Ujednolicenie zasad,Małe Zmiany czy Zmieńmy sie na lepsze bo robi sie już to coraz nudniejsze...

Pozdro

Ps:Czy dało by sie cos zrobić z moim Black Orkiem na wronie??...ja proponuje mu dac nieśmiertelność...i troche ataków wiecej...mysle ze zbalansowało by to orki...to taka moja propozycja małej zmiany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Undead84 to co poruszył Azalod to propozycja. Natomiast w BP zmieniona bardzo dużo i przykro mi ale Twoje obawy co do zmieniania kolejnych zasad oddziałów (np. dla Twoich przykładowych trzydziestu innych) nie było i nie będzie napewno w takiej przerysowanej formie jaką opisałeś.

Nad BP się napocili i chwała im za to. Gra się lepiej. Sam jednak chciałem wiedzieć, czy ujednolicenie zasad będzie miało prawo bytu, zwłaszcza jak kolejne AB będą zmieniać zasady ogólne.

Przypomnę Ci również Undead84, że w tym podforum dyskutuje się właśnie o propozycjach zmiany, pytaniach do BP i innych tego typu rzeczy. Sam BP miał natomaist ewoulować i w końcu doczekał się nowych wersji chociażby dla orków. Natomiast dyskusje o zmianach rzezywiście tracą sens kiedy BP ma już pozostawać docelowo bez zmian. W tej sytuacji nie mają sensu te czy inne tematy (o ile nie wejdą kolejne przesadzone AB). Pałeczka przechodzi całkowicie na organizatorów turniejów.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

dyskusje o zmianach rzezywiście tracą sens kiedy BP ma już pozostawać docelowo bez zmian.
Będzie zmieniane w miarę potrzeb. Ale ujednolicanie sprzętu na bsb z pewnością taką potrzebą nie jest. Natomiast propozycje z mountami są wyjątkowo nieprzemyślane i mają bardzo wątłe podstawy w nowych armybookach. Nie ma jednolitości w tym zakresie, a Wy chcecie taką odgórnie wprowadzić, zupełnie nie zadając sobie trudu pomyślenia, do jakich przegięć to może doprowadzić.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Dlaczego mam wrażenie że twórcy BP uważają się za jakichś bogów co najmniej? :roll: Wydawało mi się że BP zsotał stworzony żeby wszystkim grało się lepiej. Chłopak ma rozsądne pomysły, mówi do rzeczy a ze strony twórców lecą na niego same obelgi. A potem się dziwicie że mówi się o klice sędziowskiej i innych polhammerach :roll: :roll: :roll:

Pamiętacie jeszcze że to jest zabawa w przesuwanie plastikowych żołnierzyków na stole i rzucanie kostkami? Bo mam wrażenie że chyba nie. :evil:
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Bananovitch pisze:Chłopak ma rozsądne pomysły. :evil:
Człowieku, Ty to chyba grasz tylko w domu z kolegami przy pomocy trzech armii. Poczytaj AB do innych armii, moze Ci pomoże.
Bananovitch pisze:Dlaczego mam wrażenie że twórcy BP uważają się za jakichś bogów co najmniej?
Odnosze wrażenie, że nie masz pojęcia kto stworzył BP+R. Są to ostatni na świecie ludzie, których posądził bym o uważanie się za bogów. Oni mają po prostu pojęcie o rzeczach, o których Ty nie masz pojęcia żadnego.
Bananovitch pisze:ze strony twórców lecą na niego same obelgi.
A tutaj to już odnaczyłeś się debilizmem.

Awatar użytkownika
Azalod
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Azalod »

Jak to czytam nie mogę oprzeć się wrażeniu ze "wsadziłem kij w mrowisko".
Jankiel ma trochę racji mówiąc o przegięciach do których może dojść jeśli wprowadzi się zmiany w zasadach (faktycznie ja patrze na ten problem z perspektywy ogólnej a nie z poszczególnych armii), ale to co zostało napisane to tylko propozycje o których można dyskutować, postarać się wyeliminować błędy.
Powód dla którego napisałem tutaj cokolwiek jest prosty: mam dość gry z tymi samymi rozpiskami, narzekań ludzi ze nie mogą wystawić nic innego bo po prostu się nie opłaca. Miałem nadzieje ze jeśli zmiany te w tej czy innej formie zostały zaakceptowane ludzie mieli by więcej możliwości na zrobienie rozpisek.
Czytając jednak wszystkie wypowiedzi w tym temacie nie da się nie zauważyć ze dyskusji żadnej nie ma i nie będzie, jest tylko krytyka i to czasami nawet nie specjalnie konstruktywna....
Proponuje od kopa zamykać tematy z cyklu Ujednolicenie zasad,Małe Zmiany czy Zmieńmy sie na lepsze bo robi sie już to coraz nudniejsze...
To jest moja ulubiona wypowiedz z cale wątku podobno ignorancja do błogosławieństwo ale ja wole być tym "baranem" niż takim ignorantem...

Pozdrawiam
Darker Then Black....

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

nie wydaje mi sie by BP został stworzony by wszystkim grało sie lepiej.. zapytaj sie graczy VC i demonów ;-)


BP powstał w pewnym konkretnym celu, co twórcy powiedzieli na początku, a teraz powtarzają bo do niektórych jeszcze nie dotarło...
BP to Balancing Patch - ma balansować rozgrywki turniejowe... a nie ujednolicanie zasad i łatanie wszystkich dziur po GW.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Azalod pisze: mam dość gry z tymi samymi rozpiskami, narzekań ludzi ze nie mogą wystawić nic innego bo po prostu się nie opłaca.
A juz nie gadaj ze nie da się grać inną rozpiską niż twoja...jakos na turniejach ludzie grają turbo smiechowymi rozpiskami i zajmują dosyć zacne pozycje w klasyfikaji ogólnej...wiec takie gadanie o graniu ciągle tą sama rozpiska to dla mnie poprostu pieprzenie...to tak samo jak w 6 ed nie dało sie grac lizakami bez slana...a popatrz jakoś Raptor sobie z tym radził...i co nie da sie??
Azalod pisze:
Proponuje od kopa zamykać tematy z cyklu Ujednolicenie zasad,Małe Zmiany czy Zmieńmy sie na lepsze bo robi sie już to coraz nudniejsze...
To jest moja ulubiona wypowiedz z cale wątku podobno ignorancja do błogosławieństwo ale ja wole być tym "baranem" niż takim ignorantem...

Pozdrawiam
Nie jstem ignorantem aczkolwiek nie uważasz że zaczyna się to robić nudne??Co ty myślisz ze ja nie ubolewam nad faktem co zostało zrobie z moimi O&G...owszem boli mnie to ale wiem ze i tak nic w tej sprawie nie zdziałam i ciągłe pisanie ze ja chce w moich orkach to i tamto....bo DE to mają a ja nie mam...bo demony mają power a orki nie...TY no weź przestań
Bananovitch pisze:Dlaczego mam wrażenie że twórcy BP uważają się za jakichś bogów co najmniej?
Gratuluje i zazdroszcze ci tej wypoiwedzi...aczkolwiek chciał bym widzieć ciebie na ich miejscu

Awatar użytkownika
Azalod
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Azalod »

Tak naprawdę wystarczyło napisać to co Asassello i już się sprawa sama rozwiązuje, koniec dyskusji. Przyznam ze nie wiedziałem mój błąd.
owszem boli mnie to ale wiem ze i tak nic w tej sprawie nie zdziałam i ciągłe pisanie ze ja chce w moich orkach to i tamto....bo DE to mają a ja nie mam...bo demony mają power a orki nie...TY no weź przestań

Ja nigdzie nie napisałem ze moja armia powinna dostać coś tam bo inni maja, ale ten głupi bsb skoro w mojej armii może jeździć z lanca, biegać z dworakiem to dlaczego ten sam heros innych armii jest gorszy? ( tak jak napisał Jankiel nie zmieni to siły poszczególnych armii ale sam fakt ze będą mogli wystawiać takiego bsb zaowocuje częstszym pojawianiem się na polu bitwy)

Przyznam ze mounty to faktycznie nie do końca przemyślany pomysł...

Pozdrawiam

PS. pisząc wszystkie moje posty nie miałem zamiaru nikogo urazić ani wyjść na osoba która płacze bo klocki mu zabrali albo inni maja ładniejsze. Ja osobiście jestem zadowolony ze swojego AB, założyłem ten temat bo wydawało mi się że inne armie powinny móc korzystać z zasad z których ja mogę to tylko tyle.
No ale mam nauczkę nie wtykać nosa w nie swoje sprawy ;>
Darker Then Black....

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Z tymi mountami być może rzeczywiście za szybko wyciągneliśmy wnioski - trzeba poczekać jeszcze na kilka nowych AB.

Zadam zatem pytanie inaczej:

Jeśli w kolejnych AB pewne zasady ogólne będą kontynuowane w nowej formie jak BSB, wszystkie małe monstery staną się steedami (np. pegaz bretoński i inne 3 woundowe monstery), monstery średniej kategorii wagowej staną się dostępne pod wierzch dla herosów, jak i innych zasad ogólnych, które mogą zostać zmienione przez GW na korzyść nowych AB wydanych od konkretnej daty - to czy w tym wypadku widzicie sens w ujednoliceniu zasad pomiędzy starymi a nowymi AB zwłaszcza gdy GW nie zdecyduje się na żadne erraty w tym kierunku.

Pamiętajcie, że to tylko pytanie wybiegające w przyszłość. Chętnie poznałbym wasze zdanie na ten temat.

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Człowieku, Ty to chyba grasz tylko w domu z kolegami przy pomocy trzech armii. Poczytaj AB do innych armii, moze Ci pomoże.
Tak się składa że czytałem podręczniki do wszystkich armii i grałem z wszystkimi armiami w chyba wszystkich możliwych kombinacjach (PG i nie) i to nie raz. Masz jeszcze coś do dodania?

Odnosze wrażenie, że nie masz pojęcia kto stworzył BP+R. Są to ostatni na świecie ludzie, których posądził bym o uważanie się za bogów. Oni mają po prostu pojęcie o rzeczach, o których Ty nie masz pojęcia żadnego.
Złe wrażenie kolego odnosisz. Tak się składa że gram od czwartej edycji i co najwyżej Ty możesz nie mieć żadnego pojęcia o tym, o czym ja mówię :roll: Tylko że niektórzy nie są tak bezkrytyczni jak Ty i potrafią dostrzec błędy innych, choćby byli najbardziej zasłużonymi graczami w środowisku battlowym. Ponadto czytając wypowiedzi niektórych twórców BP mój wniosek jest jak najbardziej poprawny ("Będzie tak bo my tak ustaliliśmy a wy się macie dostosować i basta. A jak się nie podoba to nie musicie jeździć na turnieje" i inne wypowiedzi w podobnym tonie).



A tutaj to już odnaczyłeś się debilizmem.
A czytałeś regulamin? Wiesz co grozi za obrażanie innych użytkowników? :roll:
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Bananovitch pisze:Tak się składa że czytałem podręczniki do wszystkich armii i grałem z wszystkimi armiami w chyba wszystkich możliwych kombinacjach (PG i nie) i to nie raz. Masz jeszcze coś do dodania?
Myślę, że nikt nie ma już nic do dodania, poza pytaniem - czego to dowodzi, bo na pewno nie zmienia faktu, że wrzuciłeś ton absolutnie nieadekwatny do sytuacji.

Złe wrażenie kolego odnosisz. Tak się składa że gram od czwartej edycji i co najwyżej Ty możesz nie mieć żadnego pojęcia o tym, o czym ja mówię :roll:
Też grałem w 4tą i 5tą edycję (początek), ale wciąż nie upoważnia mnie to do ciskania, mniej lub bardziej wyszukanych bluzgów na LS. Co więcej, warto zapytać, jak wygląda Twoje granie od 4tej edycji, aż do teraz? Czy jesteś aktywnym turniejowo graczem? Czy rozumiesz wszystkie, stojące przed twórcami BP wyzwania?

Tylko że niektórzy nie są tak bezkrytyczni jak Ty i potrafią dostrzec błędy innych, choćby byli najbardziej zasłużonymi graczami w środowisku battlowym. Ponadto czytając wypowiedzi niektórych twórców BP mój wniosek jest jak najbardziej poprawny ("Będzie tak bo my tak ustaliliśmy a wy się macie dostosować i basta. A jak się nie podoba to nie musicie jeździć na turnieje" i inne wypowiedzi w podobnym tonie).
Też początkowo odniosłem wrażenie, że niektórzy członkowie LS, uważają tak jak piszesz powyżej. Potem, głównie za sprawą Jankiela, ale też Shina, to wrażenie zostało zmienione. Co więcej, jasno widać, że oni inaczej działać, po prostu nie mogą - jak wyobrażasz sobie wprowadzanie zmian, w ciągłym i permanentnym plebiscycie? Drzwi muszą być domykane na czas jakiś, i, być może znowu otwierane, a być może nie.
A czytałeś regulamin? Wiesz co grozi za obrażanie innych użytkowników? :roll:
Ja nie czytałem, ale będę strzelał - chłosta :?: :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Nie chciałbym aby ten temat zamienił się we wzajemne wrzuty, bo temat zwyczajnie utonie w offtopie. Jak do tej pory kwestia była omawiana konkretnie - nawet jeśli dość agresywnie.

Zatem odstawmy animozje i skupmy się na temacie.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No ale mam nauczkę nie wtykać nosa w nie swoje sprawy ;>
Wtykaj. Pytaj, jak cię coś zaciekawi. Postaramy się odpowiedzieć, tak, jak to zrobiliśmy w tym temacie.
Dlaczego mam wrażenie że twórcy BP uważają się za jakichś bogów co najmniej? Wydawało mi się że BP zsotał stworzony żeby wszystkim grało się lepiej. Chłopak ma rozsądne pomysły, mówi do rzeczy a ze strony twórców lecą na niego same obelgi. A potem się dziwicie że mówi się o klice sędziowskiej i innych polhammerach
Gdzie kogoś zbluzgałem?
A co do uważania się za bogów - masz trochę racji. BP to nasze dzieło i od nas zależy czy i kiedy zostanie zmienione. I to od nas, i tylko od nas, zależy, czy o bedzie ogólna nakładka na armybooki pozwalająca toczyć w miarę wyrównane bitwy różnymi armiami, czy będzie to projekt kompleksowo zmieniający armybooki. Koncepcja ograniczona spisała się bardzo dobrze, bo jest wyjątkowo często (moim zdaniem aż za często) stosowana. Ma to być format w stylu dawnego limited - działającego dobrze bez większych modyfikacji przez kilka lat.
Pamiętacie jeszcze że to jest zabawa w przesuwanie plastikowych żołnierzyków na stole i rzucanie kostkami? Bo mam wrażenie że chyba nie.
Chyba Ty zapomniałeś, ze do fajnej gry potrzebujesz zestawu zasad z pieczątką "Lista Sędziowska Approved"
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Bananovitch pisze: Tak się składa że czytałem podręczniki do wszystkich armii i grałem z wszystkimi armiami w chyba wszystkich możliwych kombinacjach (PG i nie) i to nie raz. Masz jeszcze coś do dodania?
Ty a były tam smoki i czarodziejka z księżyca??

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

W Twoich pewnie były, wnioskuję z tego co napisałeś.
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Bananovitch pisze:W Twoich pewnie były, wnioskuję z tego co napisałeś.
:roll:

ELMALIER
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ELMALIER »

Jankiel pisze: Natomiast propozycje z mountami są wyjątkowo nieprzemyślane i mają bardzo wątłe podstawy w nowych armybookach. Nie ma jednolitości w tym zakresie, a Wy chcecie taką odgórnie wprowadzić, zupełnie nie zadając sobie trudu pomyślenia, do jakich przegięć to może doprowadzić.
Sprawę o której piszesz przemyśleliśmy i omówiłem ją w poście na stronie poprzedniej, by może mój post zosyał przeoczony.:[guote"Elmalier]
Kolejne poruszone kwestie czyli 1) jedno woundowe mounty i 2)Umożliwienie herosom dosiadanie słabszych Large Targetów to już głębsza ingerencja w zasady. Pierwsza kwestia może zrobic sporo zamieszania np: Bratonniski Paladyn na jedono woundowym pegazie dającym +1 do armour save uzbrojony w Gromril Great Helm (2+ na rerolce + bretonński ward), kwestia wyglądałaby podobnie z herosem HE na jdno woungowym wielkim orle + Helm of fortuna + Guardian Phoeniks czy z Imperialnym kapitanem na pegazie + Dawn Armour. Wymienione kombinacje w zestawieniu z jednowoundowymi latającymi steedami wydaja się dosyc mocne jednak obecne oparte na tym samym tez di najsłabszych nie należą. Mam na myśli np: Vamipre + Hellsteed + Walachs Booldy Hauberk + Avatar of Death czy Exhalted Hero of Tzeench + Disc + Enchated Shield + Golden Eye of Tzeench. Są to bardzo dobre kombinacje jednak nie tak bardzo nadużywane jak inne więc chyba zrobienie z pegazów/gigantycznych orłów/itp jedno woundowych steed'ów na pewno nie zaburzyłoby bardzo "równowagi gry".
Absolutnie nie chcę niczego nikomu odgórnie narzucac. Zapraszam jedynie do konstruktywnej dyskusji i jednocześnie upraszam aby odbywała się w kulturalnej atmosferze bez argumentówad personam, których nie chce mi się wyszukiwac i cytowac.

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Jankiel pisze:
Pamiętacie jeszcze że to jest zabawa w przesuwanie plastikowych żołnierzyków na stole i rzucanie kostkami? Bo mam wrażenie że chyba nie.
Chyba Ty zapomniałeś, ze do fajnej gry potrzebujesz zestawu zasad z pieczątką "Lista Sędziowska Approved"
W pewnym sensie na miejscu LS cieszyłbym się z takiego obrotu sprawy. Fakt, że w kwestii dotyczącej zasad toczą się żarliwe dyskusje o to co powinno a co nie powinno znaleźć się w BP jest papierkiem lakmusowym tego jak bardzo ludzie liczą się z regułami zawartymi w BP i prawdopodobnie nawet "garażowi wymiatacze" posiłkują się tym formatem; stąd gorące dyskusje nad nim.
ELMALIER pisze:
Jankiel pisze: Natomiast propozycje z mountami są wyjątkowo nieprzemyślane i mają bardzo wątłe podstawy w nowych armybookach. Nie ma jednolitości w tym zakresie, a Wy chcecie taką odgórnie wprowadzić, zupełnie nie zadając sobie trudu pomyślenia, do jakich przegięć to może doprowadzić.
Sprawę o której piszesz przemyśleliśmy i omówiłem ją w poście na stronie poprzedniej, by może mój post zosyał przeoczony.:[guote"Elmalier]
Kolejne poruszone kwestie czyli 1) jedno woundowe mounty i 2)Umożliwienie herosom dosiadanie słabszych Large Targetów to już głębsza ingerencja w zasady. Pierwsza kwestia może zrobic sporo zamieszania np: Bratonniski Paladyn na jedono woundowym pegazie dającym +1 do armour save uzbrojony w Gromril Great Helm (2+ na rerolce + bretonński ward), kwestia wyglądałaby podobnie z herosem HE na jdno woungowym wielkim orle + Helm of fortuna + Guardian Phoeniks czy z Imperialnym kapitanem na pegazie + Dawn Armour. Wymienione kombinacje w zestawieniu z jednowoundowymi latającymi steedami wydaja się dosyc mocne jednak obecne oparte na tym samym tez di najsłabszych nie należą. Mam na myśli np: Vamipre + Hellsteed + Walachs Booldy Hauberk + Avatar of Death czy Exhalted Hero of Tzeench + Disc + Enchated Shield + Golden Eye of Tzeench. Są to bardzo dobre kombinacje jednak nie tak bardzo nadużywane jak inne więc chyba zrobienie z pegazów/gigantycznych orłów/itp jedno woundowych steed'ów na pewno nie zaburzyłoby bardzo "równowagi gry".
Pozostaje mi tylko dołączyć się do tego co pisał Elmalier. Ujednolicanie zasad powinno ominąć monster mounty, przynajmniej te latające. Zresztą w swoim pierwszym poście w temacie zaznaczyłem że chodzi mi przede wszystkim o zmiany dotyczące reguł bsb.

Natomiast zastanawia mnie, gdy tak patrzę na zasady BP+R, czym kierowali się jego twórcy wzmacniając DoW, BoC oraz OK. Bo zmiany te w najmniejszym stopniu nie wpływają na siłę armii demonów oraz wampirów.
Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wzmacnianie DoW jest ingerencją całkowicie sprzeczną z zamierzeniami twórców gry bo wszelkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że DoW to armia która nie będzie kontynuowana w 7 edycji.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

ODPOWIEDZ